UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
29.06.2022 13:33

09/11. Путін задумав повторити удар по США

Експерт, політолог, директор Інституту соціально-політичного проектування "Діалог"

Символіст Путін у своїй уявній війні із Америкою хоче саме 11 вересня зруйнувати…ні, не вежі ВТО, а уявлення про могутність та непереможність США.

Задля цього він збирається саме в цей день включити до складу Росії Донбас (обов’язкова програма-мінімум) та (за можливістю – якщо збережеться контроль) окуповані території півдня України. Це в його системі координат повернення до складу Росії Новоросії та Тавриди часів російських царів і цариць. На додачу до цих земель може бути відторгнута від Грузії й Південна Осетія – це для російського керівника вже програма-максимум.

Про плани Путіна включити ці території до складу Росії я писав ще на початку квітня. За попереднім задумом господаря Кремля ця його перемога мала відбутися у сакральну для нього дату - День перемоги 9 травня. Цю схему «перемога до Дня перемоги» поламали дії нашої армії за підтримки західних союзників.  

Але від своєї мети «збирач земель» не відмовився. Нова дата, коли Путін збирається оголосити про свою перемогу у війні із Заходом (у першу чергу із США) на полі бою в Україні – 11 вересня. В цей день він збирається сказати перш за все росіянам, а також і всьому світові: так, Росія відкрито кинула виклик Сполученим Штатам в Україні. І перемогла – вона у порушення всіх правил попри спротив Заходу захопила тут нові території і тепер включає їх до складу своєї країни.

На місцях вже розпочата підготовка до оформлення загарбання цих земель у вигляді референдумів 11 вересня про приєднання до Росії.

Якщо називати речі своїми іменами, то Росія просто змушена у будь-якому випадку закінчити війну в Україні до зими. Екскомандувач Сухопутними силами США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес констатував, що наприкінці літа сили російської армії ослабнуть. Й тому для Путіна нинішня спроба оформити контроль над всім Донбасом до 11 вересня – справді «последний и решительный бой».

У нашої країни та наших західних союзників є всі можливості для того, щоб і цього разу новий дедлайн «перемоги Путіна» 11 вересня опинився там, де і перший 9 травня – у небутті. Для цього США та інші західні союзники в ті неповні 2,5 місяці, що залишаються до запланованої анексії Донбасу і півдня України повинні РАДИКАЛЬНО збільшити номенклатуру і кількість військової допомоги Україні. Таким чином наші війська зможуть у повному озброєнні в усіх сенсах підійти до початку запланованого на серпень контрнаступу. І вибити росіян із територій, які вони захопили після 23 лютого.

В іншому випадку нахабне відторгнення від України нових територій 11 вересня стане поразкою не тільки України, але й величезною поразкою США і всього колективного Заходу. Про без перебільшення катастрофічні наслідки можливої поразки Заходу в Україні казали багато разів. Тому зараз настав момент, коли Захід має переформатувати установку з приводу підсумків війни в Україні. І змінити її з «Путін не повинен перемогти в Україні» на «Путін повинен отримати поразку в Україні – причому треба встигнути нанести цю поразку до 11 вересня». 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]