UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
06.05.2019 16:35

"Фішечки" від Зеленського будуть ще ті…

Експерт, політолог, директор Інституту соціально-політичного проектування "Діалог"

Традиційна для української політики системна проблема орієнтації не на роботу зі змістом своєї діяльності, а виключно на експерименти із формами останнім часом ускладнилась двома обставинами.

По-перше, переможцем президентських виборів став справжній майстер вдалого жонглювання зовнішніми яскравими ефектами при повній відсутності власних смислів, змістовних програм і стратегій розвитку країни Зеленський.

По-друге, сьогодні у країні де-факто діють не один, а цілих два президенти. Це Порошенко, який уходить, але не втрачає будь-якої можливості показати, «хто сьогодні ще у цій країні хазяїн». А також обраний президентом Зеленський, який все частіше демонструє власні політичні амбіції та претензії.

Ця орієнтація Зеленського на зовнішні ефекти підтверджується і заявою цього політика про підготовку спеціальних «фішечок» для власної інаугурації. В той час як досі не з’явилося і навіть не передбачається жодної змістовної конкретики щодо його перших кроків та діяльності загалом на посаді президента.   

І тому виглядають, як абстрактні та у випадку із Зеленським повністю безперспективними побажання деяких західних політиків новому українському президентові влаштувати скромну церемонію інаугурації. Із врахуванням складних завдань, що стоять перед країною.

Буде зовсім по-іншому – у найкращих традиціях видовищних постановок лідера «Вечірнього кварталу» під час інаугурації на країну очікує яскраве та видовищне шоу. «Фішечки» напевно будуть вражаючими. Ще й тому, що з точки зору команди переможців виборів у підсумку є блискучий тріумф із 73% відсотками підтримки Зеленського. І будь-яка скромність та поміркованість у цієї справі, на їхню думку, будуть абсолютно зайвими.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]