UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
14.02.2017 22:49

Кримське питання. М'яч на українській стороні поля

"Президент Трамп ясно дав зрозуміти, що очікує від російського уряду деескалації конфлікту в Україні і повернення Криму" - про це у вівторок заявив офіційний речник Білого дому Шон Спайсер. М'яч тепер на українській стороні поля.

"Президент Трамп ясно дав зрозуміти, що очікує від російського уряду деескалації конфлікту в Україні і повернення Криму" - про це  у вівторок заявив офіційний речник Білого дому Шон Спайсер. Тепер м'яч виключно на українській половині поля. Київським можновладцям і їх офіційним та неофіційним рупорам давно слід було припинити прикриватися міфом про "проросійського Трампа". Тепер і прикриватися немає чим. Але треба негайно дати зрозумілий меседж для міжнародного співтовариства - чи бажає Київ чимшвидшого повернення Криму? І чи має свою "дорожню карту" такого повернення? Якщо не покаже таку карту, буде далі грати за "сценарієм Штанмаєра-Шульца" і займатися нескінченною вознею навколо "врегулювання статусу ОРДЛО" - рано чи пізно (скоріше рано), на Крим чекатиме "північнокіпрський варіант", або ж "північно-курильський варіант". Це в кращому разі. В гіршому...Інше додумайте самі...

Теги: трамп, Крим
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]