Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
14.09.2012 10:42

Надайте допомогу тим, хто її потребує найбільше!

Президент Всеукраїнського Благодійного Фонду «Соціальне партнерство»

За різними оцінками, в Києві близько 50 000 соціально незахищених громадян – пенсіонерів, малозабезпечених і просто таких, що є за межею бідності. Біля 40% з них – бездомні (тобто приблизно 20 000 осіб). І всі вони хочуть їсти. Люди гостро потребують гаряч

Шановні панове! Представляємо Вашій увазі моніторинг організацій, що надають безкоштовні послуги годування малозабезпеченим і безпритульним громадянам столиці.

За різними оцінками, в Києві близько 50 000 соціально незахищених громадян – пенсіонерів, малозабезпечених і просто таких, що є за межею бідності. Біля 40% з них – бездомні (тобто приблизно 20 000 осіб). І всі вони хочуть їсти. Люди гостро потребують гарячих обідів!

Реально отримують допомогу тільки близько двох тисяч людей на день, з них півтори тисячі – від ВБФ «Соціальне партнерство» . Але скільки ще залишається тих, кому так гостро потрібна допомога? Їхні життя, без перебільшення, залежать від кожного з нас. Кожен може допомогти. Адже справа не в можливостях. Справа у бажанні, співпереживанні та милосерді. Купіть самотній бабусі-сусідці елементарний продуктовий набір. Віддайте свій старий теплий одяг і взуття волонтерам – ваші речі зігріють когось в морозну зиму. Подаруйте частинку своєї доброти тому, хто справді її потребує. Ви можете врятувати життя тим людям, що втратили віру в майбутнє. Це не так складно, як виглядає на перший погляд. Зробіть добрий внесок – словом, ділом чи фінансово – й одного разу ви побачите в їхніх очах вдячність. Повірте, це дорого вартує!

Допомогти можна будь-яким способом: перерахувати гроші , принести продукти чи свої старі речі до Фонду «Соціальне партнерство» за адресою: м. Київ, пров.Лобачевського 8А, чи ставши волонтером однієї з благодійних акцій. Докладніше про Фонд можна дізнатися, відвітаквши сайт www.socpartnerstvo.org

Зведена таблиця годування знедолених у м. Києві

 

Назва організації чи установи

Дотримання санітарно-гігієнічних норм

Максимальна кількість порційна день,

Рукавички

Одноразовий посуд

Уніформа

1

«Дім соціальної опіки»

ні

так

Ні

135

2

ГО «Народна допомога»

ні

так

Ні

50

3

Києво-Печерська Лавра

ні

ні

ні

15

4

Храм св. Михаїла

ні

ні

ні

17

5

БФ «Їжа життя»

ні

ні

ні

180

6

ВБФ «Соціальне партнерство»

так

так

так

1500

7

Фролівський монастир

ні

ні

ні

10

8

БФ «Карітас»

так

так

ні

30

9

Свято-Покровський монастир

ні

ні

ні

20

10

Спільнота «Друзі Св.Егідія»

ні

так

ні

40

12

Фонд Матері Терези

ні

так

ні

40

13

Іонінський монастир

ні

ні

ні

20

14

Церква «Перемога»

ні

так

ні

30

15

Китаєва пустиня

ні

ні

ні

22

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]