UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
11.06.2021 23:20

"Повернути Україну силою!"

Политолог, политтехнолог, независимый эксперт

Росія розраховує, що світ "втомиться від України" і Кремль отримає карт-бланш

Колишній помічник Путіна Сурков заявив, що Україну треба повертати силою. Так, він не уточнив, що саме збройною силою - але Росія іншої і не визнає, так чи інакше, рано чи пізно скочується саме до війни і окупації.

Так, Сурков припинив бути особистим помічником Путіна трохи більше року тому. Але судячи з його слів, Кремль впевнений, що рано чи пізно Україна перестане так цікавити Європу і США, і тоді Путін буде практично вільний в своїх діях.

От тільки є один нюанс: втомиться світ від України чи ні, але ми однозначно за будь-яких умов залишимось важливим ресурсом і інструментом прямого впливу (точніше, тиску) на Росію. З будь-якої точки зору: економічної, політичної, військової, демографічної, транспортної... І от від цього інструменту ані США, ані ЄС не відмовляться ніколи. Попри будь-яку "втому", таку бажану для Путіна.

І це дещо заспокоює: жоден прояв некомпетентності влади не спричинить геть катастрофічні наслідки для України на міжнародній арені. Просто тому, що ми лишимось зручним і дієвим інструментом в стратегічній геополітиці. Так, це не надто тішить самолюбство. Але бодай дозволить вижити.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]