UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
17.05.2021 20:59

Путін опускає залізну завісу довкола свого авторитарного режиму

Политолог, политтехнолог, независимый эксперт

ОРДЛО з 600 тис. громадян РФ лишать там

РФ включає мешканців окупованих теренів Донбасу з російськими паспортами (а таких вже 600 тис з 3,7 млн) до легітимних політичних процесів, хоча поки і непрямими шляхами.

Inside Donetsk [May 15, 2021 7:16:59 PM] 7.9K
:heavy_check_mark: Ростовская область готова предоставить гражданам России, проживающим на территории Донецкой и Луганской народных республик, возможность для голосования на выборах, в том числе рассматривается возможность цифрового голосования — губернатор Василий Голубев

Безпосередньо в ОРДЛО поки створювати виборчі дільниці не ризикують, але віддалене або навіть особисте голосування на виборах до Ґосдуми таки мають намір забезпечити, судячи з заяв.

--

Отже, внутрішні ігри Кремля набувають іншого характеру. Щось змінилось за останній рік настільки, що Путін переорієнтувався на опущення "залізної завіси" і перетворення РФ на закритий анклав жорсткого авторитаризму. Путін вийшов на фінішну пряму і логіка його поведінки визначається виключно інстинктом самозбереження. Відповідно, загравання з недореспубліками у "визнання незалежності і суверенного вибору" більше не входять в коло інтересів Кремля.

Для нас такий підхід створює ще одну небезпечну точку напруженості. Тепер будь-яка наша акція щодо окупованих теренів буде акцією проти громадян Росії. І загрожуватиме нам черговою збройною ескалацією на кордонах. Чи навіть повномасштабною війною, котру так детально останнім часом обговорюють кремлівські пропагандисти в їхніх ЗМІ.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]