UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
26.06.2020 18:13

Кияни про мера столиці: працює - не чіпай!

Политолог, политтехнолог, независимый эксперт

Українці визнали, що мери контролюють ситуацію краще, і вважають, що Зеленський має їх підтримати, а не експериментувати з іншими кандидатами

Цікавий феномен: для початку в столиці виборці заявили, що Зеленський має підтримати на виборах мера Кличка, а не висувати когось зі Слуг. Так вважають 33,01% (опитування ВОО «Передові правові ініціативи). Тобто, до українців через регулярні неоднозначні новини від «нової команди» доходить головний принцип інженера: «Працює – не чіпай».

Отже, кияни впевнені, що мер Кличко працює з достатнім ККД – кадрові експерименти зайві. Зеленському не варто дестабілізувати систему якимось окремим кандидатом від СН. Працює – от і нехай працює. За Кличка зараз готові проголосувати 35,03% виборців.

Але при тому 22,55% вимагають, щоб Зеленський підтримував на виборах мера столиці кандидата зі своїх - Миколу Тищенка. Хоча рейтинг Тищенка поки 18,83%, але йому вдалось добре підняти впізнаваність за останні місяці – про нього знають, його прізвище впізнають.

Тищенко мінімум втроє випереджає інших можливих кандидатів від СН і за місяці, що лишились до виборів, практично нереально, що хтось із них хоча би дожене Тищенка за рейтингами. Тобто, якщо Зеленському вже підтримувати своїх – то сенс є тільки в підтримці Тищенка, в котрого вже є певний рейтинг. Експерименти (оті розмови про «кандидата-жінку» чи Ткаченка, чи ще когось), найпевніше, означатимуть програш київських виборів Слугами «в суху».

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]