UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
13.04.2020 13:56

Єдині істинно вірні страждальці за віру православну?

Политолог, политтехнолог, независимый эксперт

РПЦ(уа) ігнорує санітарні рекомендації і стала розплідником коронавірусу - 90 підтверджених хворих в Лаврі

Не минуло й року, не шпиталізували ще й половини монахів: Київська лавра після 90-го (!) підтвердженого випадку захворювання на коронавірус - прямо посеред столиці! - закривається врешті на карантин.

Місто скерувало до Лаври мобільні рентгени і бригаду медиків. А мало би скерувати бійців для тотальної ізоляції. Чому мільйони киян мають піддаватись реальній небезпеці через всім відоме вороже релігійне утворення?

Бо, нагадаю, вчора ми пережили тільки "Вербну неділю". Попереду власне православна Пасха. А як показав досвід і десятки (якщо не сотні) фото і відео з місцевих парафій РПЦ(уа), ісконно православниіх не втримає ніщо - жоден карантин, жодні заборони і штрафи.

Навіщо вони це роблять, якщо вже очевидно, що будуть масові жертви? Доступну логіку там шукати марно, можна хіба припустити, що РПЦ принципово обрала позицію "єдиних істинно вірних". В сенсі, "коли всі церкви прогнулись перед коронавірусом і державними карантинами, тільки РПЦ була тверда в своїй вірі, покладаючись повністю на милість Божу, а не на мирську суєту медицини".

Вінець "мучеників за віру" і "єдиної істинно твердої у вірі церкви" - це цілком вкладається в традиції РПЦ з її юродивими. І от кого-кого, а Кірілла і Путіна (бо РПЦ все ж ідеологічний проект Кремля з цілком конкретними цілями й задачами) не зупинять сотні й тисячі жертв серед парафіян і монахів.

Ну і плюс давно вироблена і обкатана технологія згуртування сектантських мас: зробити з них фріків для всіх інших соціальних груп, розвинути параною ("вірус прідумал Ґосдєп і Міровая Закуліса" - нічим незгірш від уже давно знайомої ідентифікаційної паніки з "чіслом Антіхріста"). А тоді використовувати як потужний соціальний важіль. Це в кращому випадку. Бо практично така сама технологія штампування "православних шахідів".
--
Можливо, це прозвучить дещо жорстоко, але можливо варто обдумати запровадження якогось спеціального маркування парафіян і агентів РПЦ(уа)? Чіпувати, скажімо. Хоча би до липня чи вересня, до кінця карантину.

Щоб решта громадян мали змогу відслідковувати місця скупчення та убезпечити себе і свої родини від контактів з потенційними розповсюджувачами коронавірусу.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]