UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
21.03.2020 11:44

"А чё это вы тут делаете, а?": Дубінський сходив в гості до Мінінфраструктури

Политолог, политтехнолог, независимый эксперт

Депутати виклали в ФБ коротке відео, де вони ставлять дивні і заплутані питання міністру інфраструктури. Можливо, це був карантинний пранк.

Нардеп від «Слуги народу» Дубінський знов знайшов тему для хайпу: не надто вдалу, але як на карантин, то покатить. Дубінський прихопив такого ж нардепа від СН Куніцького і пішов тролити міністра інфраструктури Криклія: «А скажіть, нащо перевіряти в лабораторіях газове обладнання на автівках, ще й за гроші – нормально ж і так їздять?». Відео негайно виклав в Фейсбук - щоб не думали, ніби під час карантину нардепи мирно самоізолювались чи тихо працюють в комітетах.

Тролінг десь дитсадкового рівня – але приблизно так вони й виглядали, плутаючись в цифрах, термінології і взагалі в принципах роботи як системи сертифікації, так і міністерства як складника Кабміну: чи то 6 лабораторій, чи 9, чи 500, чи 1000, чи то рішення міністерства, чи рішення КМ, чи компетенція АМКУ, чи то сертифікація, чи акредитація... 15 хвилин сорому – і ні міністр Криклій, ні вони самі, ні аудиторія так і не зрозуміли, чого ж Дубінський з Куніцьким хотіли.

Коротше, вийшов звичайний черговий «хайп від Дубінського» – ні про що, з ніякими наслідками, зате пафосно. Ну, прем’єра Гончарука ж уже немає – тому тепер тролять Криклія. А те, що Криклій якраз щойно обламав скромний гешефт МАУ Коломойського (до котрого, звісно, Дубінський не має ну просто жодного стосунку! Це все наклеп і провокація!), завівши лоукостера, - ну, це випадковий збіг обставин. Вони, мабуть, давно збирались до міністра інфраструктури, але все ніяк не було часу – а тепер з’явився.

В підсумку: Дубінський з Куніцьким нібито пообіцяли, що за тиждень знов прийдуть до міністра з тими ж питаннями "А нащо сертифікувати ГБО і обстежувати при встановленні?". Може би хтось їм підказав якийсь пристойніший як на народного депутата спосіб організувати дозвілля? Ну, возили би своїми кортежами (а автівки там дуже неслабі в обох) медиків на роботу. Чи свіжий хліб і молоко бабусям...

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]