UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
18.03.2020 17:35

Росія сіє паніку в ЄС через коронавірус – чекаємо жорстких санкцій?

Политолог, политтехнолог, независимый эксперт

Європейська служба зовнішніх дій звинуватила РФ в масовій дезінформації. Відповіддю можуть стати максимально жорсткі антиросійські санкції.

Оприлюднило дані з відповідного документу агентство Reuters: "Російська сторона поширює фальшиві новини в інтернеті англійською, іспанською, італійською, німецькою та французькою мовами, у яких містяться суперечливі й заплутані повідомлення".

Росія вибрала дійсно дуже зручний для здіймання паніки момент і дуже чутливу тему. От тільки тема виявилась надто чутливою, в тому числі економічно (МВФ прогнозує втрати європейської економіки від коронавірусу в 5%). Тому замість розгубленості єврочиновників і пошуку союзників, на що, можливо, розраховував Кремль, Росія з великою ймовірністю заробить нову хвилю економічних санкцій. Можливо, не тільки економічних. 

В той момент, коли антиросійські санкції через збройний напад на Україну втрачають підґрунтя через ослаблення позицій України, їм на зміну, здається, можуть прийти нові, жорсткіші санкції через провокування епідемічної паніки. Зважаючи на те, що тут йдеться про інтереси не доволі далекої України, а про власні інтереси європейських країн, санкції прогнозовано мають бути набагато жорсткішими. 

На цей момент все поки лишається в межах дипломатичних кроків (вже була обурена заява від спікера МЗС РФ Захарової). Але навряд чи жорсткої відповіді Європи доведеться чекати довго. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]