Автор
Центр політичних студій та аналітики, Експерт РПР з публічних фінансів
Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR proZorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада верховная рада вибори війна влада власть война выборы газ Газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС Євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата земля импорт инвестиции инвестиции в экономику Интернет Ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна кабмин кадры карьера киев Київ китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты Кризис Крим Крым культура курс люстрация люстрація Майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый кодекс народ НАТО наука нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит Путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко янукович Яценюк
Кнопки

Три тренди останьного парламентского нижня

15.01.2018 20:19
Останній сесійний парламентський тиждень здатний запустити три принципово нові тренди в українському політичному житті 2018 року.
теги:

Урядові "миколайчики" для бізнесу

19.12.2017 11:14
Уряд ухвалив черговий пакет "рішень на користь бізнесу."
теги:

Онковорі діти нарешті зможуть отримувати повноцінну допомогу в Україні

14.12.2017 17:44
Перша черга лікарні «Охматдит» добудована і введена в експлуатацію. Уряд Гройсмана виконав обіцянку добудувати «Охматдит», якого українці чекали понад шість років.
теги:

Нова наглядова рада "Нафтогазу" - продовження чи зупинка реформи?

23.11.2017 17:54
Вчора КабМін прийняв кадрове рішення, яке мало "відбилось" в інформаційному проторі хоча стосуєтсья безпосередньо кожного з нас. Мова йде про призначення нових членів Наглядової ради НАК "Нафтогаз України."
теги:

Імовірні тренди і тенденції 2018 року через призму соціології

23.10.2017 21:01
Оприлюднена сьогодні виборча соціологія продемонструвала низку важливих тенденцій, які визначатимуть політичні тренди наступний рік.
теги:

Чим відрізняється "популізм" в Європі та Україні?

06.10.2017 09:52
Європейці характеризують політичний популізм наступним чином: Лідер партії пропонує простий шлях до вирішення складних проблем або "короткострокові" рецепти, які не дають змогу докорінно змінити ситуацію.
теги:

Не простит вибір - займатися популізмом чи реформувати Країну?

30.08.2017 09:21
Вихід із патової ситуації – повернення довіри до влади через трансформацію відносин по лінії Влада-Суспільство.
теги:

Чому запроваджується не прозоре RAB-тарифоутворення?

04.08.2017 08:28
Поки країна перебуває у “відпустці” НКРЕКП підготувала нормативну базу для впровадження з серпня місяця стимулюючого тарифоутворення – RAB-регулювання
теги:

Провальна шоста сесія парламенту як ознака "закриваючого вікна реформ"

24.07.2017 10:04
Уперше, починаючи з 2014 року, протягом сесії не було ухвалено жодного стратегічного закону чи розпочато нової реформи.
теги:

Україна - сировинний придаток Європи? Як врятувати економіку?

18.06.2017 21:15
Технологічний спад призвів до того, що зараз країна має так звану «малу сировинну економіку», і з кожним днем вона згасає. Про це мені нагадала новина зі стрічки в Facebook. Натрапив на звіт Міністерства економіки про візит урядової делегації до Хорватії.
теги:

Чому Порошенку важливий уряд Гройсмана?

15.04.2017 15:38
Українська політична історія рідко знає прецеденти коли прем'єр-міністр лишався на посаді більше одного року. Як правило причина полягала або в неефективності прем'єра або у суперництві та ревності між першою та другою особою у державі.
теги:

Три закони, щоб зупинити ескалацію в суспільстві

19.02.2017 22:18
Блокада та сьогоднішні події на вулицях Києва лиш діагностувала проблему. Але встановлення діагнозу не здатне її вирішити. Потрібні термінові "хірургічні" дії. Згадується покійний Бендукідзе, який казав: "Коли у вас гангрена потрібно не імітувати лікування, а оперувати. Тим паче що дворічна імітація лікування не здатне допомогти хворому."
теги:

Хай мовчать Америки й Росії

29.01.2017 21:05
Для України не має жодного принципового значення про що розмовляли вчора Путін і Трамп. Ключове для нас вони розмовляли і домовлялися протягом 40 хвилин. Для порівняння останні розмови між Путіним та Обамою тривали 5-7 хвилин, під час яких Обама жорстко ставив кремлівського вбивцю на місце
теги:

Чи є кошти у проекті бюджету 2017 року для реформування медицини?

08.10.2016 11:12
Проект Державного бюджету один з найбільш міфоутворюючих документів. Навколо нього завжди відбувається багато публічних політичних спекуляцій. Щоб розвіяти міфи, спростувати популістичні заяви та спробувати дати чіткі об’єктивні оцінки, громадськість (РПР, ЕЙДОС, УКМЦ) розпочали серію публічних дискусій щодо ефективності витрачання бюджетних коштів на реформи. Першою темою обговорення стали реформи у медицині.
теги:

В Миколаєві СБУ не законно затримало журналіста Олега Деренюгу

24.08.2016 21:18
В Миколаєві СБУ затримало активіста Руху "Під контролем" журналіста Олега Деренюгу.
теги:

Перші фінансові звіти партій уже в руках у громадськості

28.07.2016 17:32
Перші фінансові звіти партій уже в руках громадськості. Вчора, під час зустрічі у Національному агентстві з питань запобігання корупції директор департаменту з запобігання політичній корупції Роман Смик передав представникам Центру “Ейдос” 10 перших фінансових звітів політичних для антикорупційного аналізу.
теги:

Що дає Україні Угода з Канадою?

15.07.2016 16:36
У понеділок Уряд України підписав Угоду про зону вільної торгівлі з Урядом Канади. На думку економічних аналітиків, Угода про ЗВТ з Канадою є більш вигідною для України, ніж аналогічна з Євросоюзом і в цьому велика заслуга прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра економіки Степана Кубіва.
теги:

Три липневі виклики для влади та суспільства

02.07.2016 22:52
1 липня настав “час “Ч,” який очікувалаукраїнська експертна спільнота. В цей день одночасно у повній силі вступили в дію Закони “Про прозорість використання публічних коштів (0949),” “Про протидію політичній корупції (2123а)” та були підняті для населення тарифи на комунальні послуги, чим були вбиті останні прояви корупції на газовому ринку країни.
теги:

Останній шанс зробити все правильно

22.06.2016 18:04
В Україні склалася давня традиція, коли новопризначені прем'єри їздили на своєрідні “оглядини” та презентації своїх програм до Брюселя, Москви та Вашингтону. Однак оскільки східний вектор розвитку вже не є актуальним, очільники Уряду їздять відтепер лише на “захід.”
теги:

50 відтінків Гройсмана, або що вже встиг зробити новий Прем’єр

11.06.2016 11:47
Днями минає перші 50 днів Володимира Гройсмана на посаді Прем’єр-міністра України. Безумовно, за цей час Гройсман проявив себе, з одного боку як цілеспрямований і наполегливий лідер Кабміну, а з іншого – не можна не помітити як звідусіль на адресу його роботи з’являються незадоволені відгуки.
теги:

Пять пріорітетів Уряду Гройсмана

21.05.2016 15:44
У четвер на розширеному засіданні Кабінету міністрів Прем'єр презентував План пріоритетних дій Уряду на 2016 рік. На презентацію Гройсман запросив провідних українських та іноземних експертів реформ, включаючи представників громадських організацій.
теги:

Недооцінена корупція: як взяти місцевих політиків під контроль?

20.05.2016 13:37
Мало не щодня через усі канали комунікації на вуха українців ріками ллються рішучі заяви партійних лідерів про переконливу боротьбу на антикорупційному фронті. Втім, менш помітними і для журналістів, і для правоохоронних органів чомусь залишається буденна корупційна діяльність представників цих самих партій на місцевому рівні.

ЗРАДА та ПЕРЕМОГА як індикатори емоційного стану суспільства

15.05.2016 11:04
В Україні секрет рейтингової статті чи посту у ФБ простий - настала чергова ?#?ЗРАДА. Але такий дискурс вбиває в Українців найголовніше - Віру та Надію у позитивні зміни в Країні.

Депутати пообіцяли обрати склад Рахункової палати у травні

25.04.2016 17:12
Депутати пообіцяли у травні розблокувати вибори членів Рахункової палати. Вибори голови та членів Рахункової палати попередньо заплановано на наступний пленарний тиждень, який триватиме з 10 по 13 травня.

Нацагентство запобігання корупції сформоване з порушеннями регламенту

14.12.2015 12:39
Нацагентство запобігання корупції сформоване з порушеннями регламенту і не може працювати. Тому сьогодні, як секретар конкурсної комісії з відбору членів Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), відкликав свій підпис під протоколом про обрання керівного складу агентства.
 [1]  2  >>      (2)