Автор
Поет, перекладач, есеїст і політичний діяч
Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR Prozorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада Верховная Рада вибори війна влада власть война выборы газ Газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна Гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты держава децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС Євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата земля импорт инвестиции инвестиции в экономику интернет ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна кабмин кадры карьера киев Київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция Конституція Конституція України коррупция корупція Кредит кредиты кризис Крим Крым культура курс люстрация майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ медицина менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый кодекс народ НАТО наука нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит Путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія Россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко янукович Яценюк
Кнопки

Нова більшість з новими кадрами, чи перевибори?

21.04.2017 15:33
Тактична пауза у вигляді місячної бездіяльності ВРУ не свідчить про завмирання політики, навіть зовсім навпаки - чому свідчення - об'єднання партії "Воля" з Саакашвілі, і відставки високих чиновників

Гонтарєва, як точка відштовхування

05.04.2017 21:56
Те, що для Сергія Тарути – Голова Нацбанку Гонтарєва не просто об’єкт прискіпливого аналізу знає кожен українець, котрий більш-менш цікавиться політикою! Але таке суперництво-протистояння може дуже швидко вичерпатися, наприклад , відставкою Гонтарєвої. Тому, в ситуації, коли пані Гонтарєва обмежена в своєму оборонному маневрі, це змушує і самого народного депутата Таруту переводити протистояння в більш широкий політичний формат.
теги:

Хто і як розбере тушку Самопомочі?

08.03.2017 12:36
Доки Семен Семенченко через вугільну блокаду пробує змусити правлячу коаліцію купувати замість вугілля на теплові електростанції мазут Коломойського, якщо вже не поталанить змусити купувати російський газ, сама партія несподівано перемістилася із ліберально- національного табору в більш радикальну нішу.
теги:

НАБУ з аудитором і НАБУ без аудитора - це два різних НАБУ

07.03.2017 21:19
Незадовго до днів, коли аббревіатура НАБУ раптом застрягла між зубами мільйонів українців разом із арештами і судами вихідного дня, у ВРУ досить галасливо була провалена кандидатура Нейджела Брауна (Nigel Brown) – альтернативного кандидата, що мав би провести незалежний аудит роботи НАБУ.
теги:

Тарута vs Гонтарева: між принципами і політтехнологією

24.02.2017 19:52
Позафракційний народний депутат і потенційний лідер у новому політпроекті Сергій Тарута звернувся до Вищого адміністративного суду України з вимогою скасувати постанову Верховної Ради про призначення Валерії Гонтаревої на посаду Голови Національного банку України.
теги:

Ефективна законотворчість важливіша порожньої медіаприсутності

09.02.2017 18:08
Між медіаприсутністю і ефективністю народних депутатів дуже часто пролягає прірва. Тому індекс цитованості, яким часто послуговуються аналітики в оцінці діяльності депутатів лише спотворює справжній характер парламентської діяльності.
теги:

Донбасу від Сергія Тарути

09.02.2017 17:02
Очевидно, що сценаріїв повернення в загальнонаціональне тіло для окупованих територій можна накалькувати з досвіду інших країн немало.Тарута запропонував план для Донбасу «Три основи: Легітимність - Безпека - Довіра », і чого тут більше - політтехнології чи реальної політики - покаже час.
теги:

Блокада вугілля - чи атака проти власної держави?

05.02.2017 21:27
Судячи з реакції і громадянських активістів і ветеранів АТО, і бізнесу, блокада переміщення вугілля з окупованої території, організована народним депутатом Семеном Семенченком (до Майдану він був більш відомий під іменем Костянтин Гришин, (о що Майдан животворящий з людьми робить!!! ) стала відчутною лінією розколу в суспільстві.
теги:

Блокада вибору!

29.01.2017 19:45
Щодо блокади потягів з вугіллям не висловився хіба що німий! І тут треба прибрати емоції! Тут треба посидіти з калькулятором. Всі пригадують як перехід на формулу Роттердам + спочатку розпалив пристрасті, а потім час підтвердив вчасність і правильність цього рішення.
теги:

Агресор у глибокому тилу

20.12.2016 17:17
Настає час чистоти жанру! Бізнес повинен відокремитися від політики, а бізнес країни агресора повинен залишити Україну!Цього вимагає час і обставини!Тисячі загиблих не вживаються зі збагаченням на крові, а тим більше бізнес , котрий хоче нажитися на агресорові і на жертві агресії! Повинен залишитися один шлях - або з агрессором, і геть з України, або з Україною і геть з Росії!
теги:

«Роттердамський» феномен: вугілля побільшало, але критикам не йметься

16.12.2016 15:11
З минулої весни точиться запекла дискусія з приводу переходу НКРЕКП на формульний принцип визначення ціни вугілля для українських електростанцій, який в народі отримав назву «Роттердам плюс».
теги:

З проекцією на президентські вибори…

07.11.2016 17:26
Будь-яка соціологія в період агітаційного голоду це лише відображення наявного сталого електорального ресурсу тієї чи іншої політсили. Враховуючи історію злету і випадіння такої суперзірки останньої електоральної кампанії як «Народний фронт», можна стверджувати, що більше половини виборців не проникаються стабільними політичним симпатіями, а ба більше не культивують мікрополітичних середовищ на основі ідеології. Тому й, відповідно, українські політичні партії можуть без суттєвих втрат для себе мігрувати від правого спектру до лівого.
теги:

Блок Мехаїла Саакашвілі «Розбите корито»!

07.11.2016 13:33
Ще минулого року дехто із сміливих експертів говорячи про ймовірні парламентські вибори, припускався думки про те, що більшість у ВРУ нового скликання сформує Солідарність і Блок Мехаїла Саакашвілі . Його, як криголама занепаду, як творця успішних перетворень, запросили до України робити реформи.
теги:

Кадрові амбіції Бондарєва - не проти Юлі, а проти Банкової?

07.10.2016 12:33
Довкола нового закону про держслужбу розгортається принципова дискусія, і те, що цей закон призведе до регіоналізації, розпарцелювання владної вертикалі,стали помічати навіть деякі палкі прихильники реформ. Експеримент , що його розігрує ВО Батьківщина і Костянтин Бондарєв,здається, заскочили й Банкову... Схоже на те, що представляти нового очільника ОДА з Банкової, в разі виграшу конкурсу, ніхто не приїде , або ж доведеться наступити на горло власній пісні
теги:

Енергетичні тривоги на початку сезону

28.09.2016 01:40
Підвищення тарифів - як сценарій екстенсивний і новий закон про НКРЕКП - як сценарій інтенсивний...Але ядерна енергетика, здається вичерпала резерви зростання, і тому потрібні нові підходи і нова ідеологія, здатна зняти галузь з російської технологічної голки
теги:

Чий Кобалев? Він же Платон!

30.08.2016 23:42
Те, що в Україні всілякі дивацтва відбуваються, ні для кого не секрет –Так 30 серпня відбулося дві події,що здавалося б заперечують одна одну – прес-конференція з назвою «Дело Кобалева: как ГПУ лишила гражданства Кобалева, в угоду молдавським олигархам», ну і ще за кілька годин до пресухи – депортація самого Кобалева до Молдови.
теги:

Американська влада виробила модель співпраці з КМУ

19.06.2016 14:13
Про візит української урядової деолегації до США відписалися всі, кому це цікаво. Але ніхто не подивися на цей візит як на елемент, хоч і не визначальний, виборчої кампанії Демократичної партії ....
теги:

Банківські ігри з душком геополітики

04.05.2016 13:57
Насторожена заява Голови СБУ Василя Грицака щодо злиття двох банківських структур - Альфа і Укрсоцбанк, свідчить про те, що в цьому обєднанні політики більше ніж ділового практицизму...
теги:

Хто осідлає панамського коника?

12.04.2016 14:24
Після оприлюднення панамського архіву частина українських політиків принишкла в очікуванні оприлюднення наступного архіву - як не кіпрського, то віргінського, але інша частина готується козиряти, і не просто так , а знести коонкурентів із політичного поля...
теги:

Ляшко вкотре ламає Юлі всю гру

05.04.2016 18:31
Панамські документи - сценарій,запущений для переформатування світової політики. Український сегмент у цьому сценарії привідкрив лише частку від можливого, якщо раптом політклас не схамененеться...Цей шанс на самоочищення політики в цілому кожна з політсил використовує по своєму, але тішить одне - виживуть не всі. Не виборці, а політсили!
теги:

Битва за метал – це битва за людей та перспективи

16.03.2016 16:47
Боротьба двох моделей роботи з металобрухтом: умовно названих ліберальною і соціальною продовжується.
теги:

Тези щодо технократичного уряду

15.03.2016 13:07
Ритуальні танці довкола Кабміну затягуються не на жарт, а враховуючи інтернаціоналізацію проблеми, Арсеній Яценюк втратив довіру не лише українців, а й західних партнерів, і фактично безальтернативність Наталії Яресько після відмови Андрія Садового від боротьби за портфель, варто говорити про принципи функціонування технократичних урядів взагалі і для України окремо.
теги:

НАБУ набуває досвіду, переважно негативного

12.03.2016 22:47
Старт будь-якої новітньої державної інституції супроводжується від "як корабель назвете, так він і попливе" до першої великої перемоги, котра може на роки виправдати створення цієї інституції.
теги:

Він це зробив!!! Сильний хід Президент

16.02.2016 16:42
Від Президента Петра Порошенка чомусь так довго чекали сильних кроків що навіть персональне "скинення з корабля історії" Шокіна і Яценюка сприйнялося б за сильний крок. Але варто було відбути Давос і Мюнхен щоб переконатися у вчасності дій... Давос і Мюнхен мабуть зняли недомовленості....
теги:

«Чесно платити податки». В Криму і ДНР?

08.02.2016 00:03
З кожним новим днем оборони країни на Сході і підтримки країни на Заході, перспективи української олігархії стають все примарнішими... Цивілізований Захід разом з простими українцями боронять країну не для того щоб з неї пили кров олігархічні клани...
теги:
 [1]  2  3  4  5  >>      (5)