Автор
Юрист Юридической компании «Дешунин и партнёры»
Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR Prozorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада Верховная Рада Вибори війна влада власть война выборы газ Газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна Гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата Земля импорт инвестиции инвестиции в экономику интернет ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера Киев Київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция Конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым культура курс люстрация люстрація майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый Кодекс народ НАТО наука Нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы росія россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы тигипко Тимошенко ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко янукович Яценюк
Кнопки

Сплата судового збору у 2018 році: основні нововведення

11.01.2018 10:46
За якими ставками необхідно сплачувати судовий збір у 2018 році? Які зміни відбулися у переліку пільгових категорій платників? Кому повертатиметься судовий збір? За яких умов можливе відстрочення, розстрочення сплати судового збору, зменшення його розміру або звільнення від його сплати? Про все це – в матеріалі!

Як «боротись» із безпідставним притягненням до відповідальності

01.09.2015 10:12
В рамках даного матеріалу розкриємо окремі нюанси мінімізації витрат компаній, а саме витрат, спричинених необґрунтованим притягнення до адміністративної відповідальності посадових осіб та співробітників компанії.

Трансфертное ценообразование: изменения продолжаются

05.06.2015 12:00
С 01.01.2015 вступил в силу Закон № 72-VIII (далее – Закон № 72), который внес кардинальные изменения в правила трансфертного ценообразования в Украине. Не давая оценки качеству и юридической технике Закона № 72, скажем только одно – этот закон имеет ряд пробелов и оставляет немало спорных вопросов. На устранение некоторых из них направлены дальнейшие законодательные изменения (а также законодательные инициативы), отдельные из которых и будут проанализированы в данном материале.

Кабінет Міністрів України затвердив новий Перелік держав!

20.05.2015 14:53
Суб’єктам господарювання, чиї контрагенти зареєстровані у державах (територіях), включених до Переліку, радимо завчасно провести заходи з попередження можливих негативних «податкових наслідків».

Перебування на військовій службі і страховий стаж

03.04.2015 14:06
Непроста ситуація в країні породжує чимало проблемних питань у різних сферах життя - зокрема, у сфері соціального забезпечення мобілізованих осіб. Про зарахування строку перебування на військовій службі до страхового стажу - у матеріалі!

Отдельные вопросы возврата валютной выручки в Российской Федерации

02.04.2015 16:03
Многие украинские компании, расположенные в Крыму, были вынуждены перевести свою деятельность в российское законодательное поле. Такие компании продолжают работу с украинскими контрагентами уже на «внешнеэкономических условиях» и, соответственно, сталкиваются с рядом «валютных» вопросов. В частности, о возврате валютной выручки в РФ или, как определено российским законодательством, – репатриации резидентами иностранной валюты и валюты Российской Федерации (далее – возврат валютной выручки). В данном материале и рассмотрим некоторые из упомянутых вопросов.

Щодо включення ліцензійних платежів до митної вартості товарів!

01.04.2015 19:12
Чергова перемога - позиція юристів ЮК "Дешунін і партнери" підтримана Вищим адміністративним судом України! Податкові повідомлення-рішення скасовано (на суму понад 1 млн. грн.)

Зміни у законодавстві щодо здійснення виконавчих проваджень в зоні АТО

29.03.2015 19:48
Через фактичне припинення роботи відділів державної виконавчої служби в зоні АТО, немало стягувачів опинились у складній ситуації – коли судове рішення на їх користь є, але фактичної можливості виконати таке судове рішення – немає.

Трансфертне ціноутворення по-новому

02.03.2015 19:46
Історія застосування правил трансфертного ціноутворення в Україні має відлік з 01.09.2013. Платники податків тільки-но опанували «тонкощі» даних правил, і ось вже законодавець кардинально їх змінив - Законом № 72-VIII (далі – Закон № 72), що набрав чинності 01.01.2015. Про контрольовані операції за «новими» правилами, а також про ключові особливості «нових» правил трансфертного ціноутворення, – у даному матеріалі.

Як оформити відпустку для догляду за дитиною віком до 6-ти років

28.11.2014 15:18
Відпустка для догляду за дитиною до 6-ти – це чудовий спосіб одночасно і займатися вихованням дитини, і не переривати трудового стажу. Проте отримання даної відпустки потребує належного документального оформлення.

Як боротися з тривалим невиконанням судових рішень?

04.09.2014 18:56
СЕРГІЙ ДЕШУНІН, керуючий партнер Юридичної компанії «Дешунін і партнери» зазначає: "Одним із засобів боротьби з тривалим невиконанням судових рішень може стати звернення до Європейського суду з прав людини!" Про це - в матеріалі!

Персональная ответственность должностных лиц - будут ли изменения?

27.05.2014 12:09
13.05.2014 принят в первом чтении законопроект № 3216-1 от 19.09.2013 «О внесении изменений в Закон Украины «Об основных принципах государственного надзора (контроля) в сфере хозяйственной деятельности» относительно ответственности должностных и служебных лиц органов государственного надзора (контроля)».
теги:

"Вигодонабувачі", "транзитери", "податкові ями" - чи зникнуть поняття?

05.12.2013 22:04
Поняття «вигодонабувач», «транзитер», «податкова яма» використовуються досить активно: контролюючими органами – в актах перевірок, внутрішніх документах, інформаційних повідомленнях; органами судової влади – у судових рішеннях; суб'єктами господарювання – у договорах. Чи закріплено на нормативному рівні визначення даних понять?

Умови витребування майна у добросовісного набувача

01.12.2013 18:50
Чи можна витребувати майно у добросовісного набувача? Можна! Проте за наявності певних умов та за дотримання встановленої законодавством процедури. Про це - детальніше!

Вимога про зняття особи з реєстрації місця проживання: заявляти чи ні?

16.11.2013 17:46
При зверненні до суду з позовом про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, позивачі додатково заявляють вимогу про зняття даної особи з реєстрації. Досить часто суди задовольняють обидві ці вимоги... А чи потрібно заявляти вимогу про зняття з реєстрації?

Розірвання шлюбу: до суду якої країни звертатися

10.11.2013 11:19
...Виникає чимало додаткових питань під час розірвання шлюбу, укладеного між громадянином України та іноземним громадянином.

Залиття: як захистити свої права

03.11.2013 17:41
Залиття - ситуація небажана, проте рідкістю вона не є. Але що слід робити, коли сусіди зверху зробили такий сюрприз, знають не всі...

Фактичні дані чи оціночні судження?

26.10.2013 16:25
"...суд приходить до висновку, що відомості, які позивач просив суд визнати недостовірними, є оціночними твердженнями..." як попередити такий висновок суду?

Як дізнатися інформацію про власника веб-сайта

19.10.2013 14:32
У продовження теми щодо відповідальності власників веб-сайта за поширення інформації, що порушує права на честь, гідність, ділову репутацію, спробуємо вирішити чи не найважливіше питання, а саме: як дізнатися інформацію про власника веб-сайта!

Щодо відповідальності власника веб-сайта

13.10.2013 14:53
Особливої актуальності даному питанню надає Рішення Європейського Суду з прав людини по справі «Делфі АС» проти Естонії» (Delfi AS v. Estonia, № 64569/09) (рішення оголошено 10 жовтня 2013 року)...

Невикористані відпустки: чи будуть негативні наслідки для роботодавця?

10.10.2013 13:49
Ситуація, при якій працівникам підприємства систематично не надаються відпустки, може викликати у органів державної інспекції праці або інших контролюючих органів обґрунтовані підстави вважати, що роботодавець порушує законодавство про працю. Як не допустити настання негативних наслідків?

Чи стане простіше вести бізнес в Україні?

07.10.2013 00:03
З 1 січня 2014 року новостворені суб’єкти господарювання мають відчути наступні спрощення процедури ведення бізнесу в Україні...

Знижка на обсяг закупівлі товару або зміна ціни вже укладеного договор

25.09.2013 16:05
Знижка на обсяг закупівлі товару активно застосовується в міжнародній та вітчизняній практиці поставок. Слід зазначити, що у випадку надання вказаної знижки, фактично мова йде про зміну ціни вже укладеного договору поставки.