Автор
Популярные теги
Iryna Berezhna PR Адвокат Адвокат Морозов азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада Верховная Рада вибори війна влада власть война выборы газ Геннадий Балашов Гонтарева государство гривна гройсман ГФС демократия деньги депозит депозиты децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь жкх закон законодательство законопроект зарплата земля инвестиции инвестиции в экономику интернет Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера киев київ Кличко Кодекс законів про працю України конституция конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым курс люстрация люстрація майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина Налоговый кодекс народ наука Нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко Парламент Партия регионов Персонал податки политика политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины психология денег психология успеха публічний аудит путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія россия Руслан Сольвар рынки свобода СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко янукович Яценюк
Кнопки

Етапи реєстрації торговельної марки

23.02.2017 16:23
Реєстрація торговельної марки – тривалий та відповідальний процес, що триває на практиці від 12 і до 16 місяців, а у деяких випадках і довше, наприклад, у випадку оскарження рішення Укрпатенту за заявкою. Реєстрація завершується видачею свідоцтва України на знак для товарів та послуг, або відмовою Укрпатенту в реєстрації знаку.

ЄСВ: хто знає як і куди?

16.02.2017 17:15
Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (надалі - ЄСВ) – консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі. Мета - забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб на отримання страхових виплат (послуг) за чинними видами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Уникнення подвійного оподаткування: завжди актуально

26.01.2017 15:23
Працююча система отримання податків та зборів забезпечує функціонування державного апарату та розвиток держави в цілому. У час коли Фіскальна політика спрямована на стягнення з платників податків максимально можливої суми таких платежів, особливої актуальності набувають знання та розуміння норм податкового законодавства у законодавчо дозволених ситуаціях звільнення від оподаткування, зменшення розміру ставок податків, а також уникнення від подвійного оподаткування.

Торговельна марка: актуально як ніколи

12.01.2017 15:51
Бренд , на мою думку, це щось унікальне для споживача, внаслідок чого вибір зупиняється саме на цьому товарі або послузі. У сьогоднішній час вільних ринкових відносин та конкуренції, підприємці витрачають багато зусиль на свою ідентифікацію на ринку, розробляючи не з ким не схожі торговельні марки, покращують сервіс, створюють гнучку систему лояльності тощо. Тобто, створюють якомога більше відмінностей від своїх конкурентів, щоб покупець обирав саме їх.

Витрати на правовому допомогу – компенсуються чи ні?

22.12.2016 14:10
Судові витрати – витрати, що несе сторона при розгляді спору. До таких витрат можна віднести: судовий збір; витрати на проведення судової експертизи; витрати, пов'язані з оглядом та дослідженням речових доказів у місці їх знаходження; оплати послуг перекладача, правової допомоги та інших витрат, пов'язаних з розглядом справи.

Безнадійні податкові борги. Вони у Вас є?

24.11.2016 15:36
Згідно з чинним законодавством, в разі, якщо платник податків, у встановлений законодавством строк не виконав зобов’язання по сплаті податків, та інших обов’язкових платежів, у нього виникає податковий борг .

Мирова угода чи приховування іншого правочину

10.11.2016 15:31
Не завжди судові спори між суб’єктами господарювання завершуються рішенням суду про задоволення або відмову у задоволенні певних вимог. Не рідким явищем є укладення сторонами господарського спору мирової угоди.

Хай живе спрощена система оподаткування

06.10.2016 15:34
Правовий режим спрощеної системи оподаткування та її застосування передбачений Розділом XIV По даткового кодексу України (надалі – ПКУ). Ст. 291 ПКУ передбачено поділ всіх платників єдиного податку на 4 групи, та вимоги, які ставляться перед платниками для можливості застосування спрощеної системи оподаткування, наприклад: щодо організаційно правової форми суб’єкта господарювання, видів діяльності, що здійснюють платники податків, розмір отриманого доходу, кількість працівників, які перебувають з платником у трудових відносинах тощо.

Невиплата дивідендів учаснику господарського товариства

11.08.2016 15:35
Одним із найчастіших порушень прав учасників господарських товариств – порушення права на отримання дивідендів, у тому числі невиплата їх, виплата в меншому розмірі, порушення строків виплати тощо.

Транспортне експедирування – практичні рекомендації

21.07.2016 17:26
Транспортне експедирування – достатньо складна діяльність, що супроводжується багатьма ризиками у роботі, так як експедитор виступає посередником між замовником, власником вантажу та безпосередньо перевізником.

Заміна сторони у зобов’язанні: що варто знати

14.07.2016 16:36
Правовий механізм заміни сторони у зобов’язанні набув широкої популярності при здійсненні господарської діяльності та захисті власних інтересів. Його використовують при невиконанні стороною своїх зобов’язань, при ліквідації підприємств чи заміні, або ж за бажанням кредитора, навіть якщо кредитор не порушував умови договору тощо.

Вуличні артисти: порушники чи ні

23.06.2016 18:35
На вулицях та площах міст України досить часто можна побачити людей, яких ми разом назвемо як вуличні артисти. Їх можна зустріти як у багатолюдних, так і малолюдних місцях, у підземних переходах та парках, під час проведення різного роду державних та релігійних свят, фестивалів тощо.

Відкриття представництва іноземних компаній в Україні?

16.06.2016 14:29
Одне із найчастіших питань, що задають наші іноземні партнери, є: якою можуть бути форми ведення господарської діяльності в Україні.

Ad hoc та альтернативні методи вирішення спорів

02.06.2016 15:04
Відповідно до конституції України – кожному гарантується судовий захист та право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань. Але разом з юрисдикційною формою захисту прав та інтересів суб’єктів господарювання, в міжнародній практиці існують альтернативні способи.

Чи актуальне питання захисту від недобросовісної конкуренції?

26.05.2016 11:30
Конкуренція сприяє розвитку економіки , бо конкурентне середовище зумовлює підвищення якості товарів та послуг, що отримують споживачі, також до позитивних моментів конкуренції відноситься залучення інвестицій та розвиток бізнесу в країні загалом. Додатково слід зазначити, що конкуренція унеможливлює появу монополій, які встановлюють високі ціни, створюють для свого збагачення штучний дефіцит. Проте, конкуренція є різною та може бути як добросовісною, так і недобросовісною , яка негативно впливає на підприємницьку діяльність та економіку.
теги:

Захист прав учасників товариства у зв'язку зі змінами

19.05.2016 16:44
Захист прав учасників товариства - є одним з актуальних питань в корпоративних відносинах. Основні корпоративні права учасників товариства це право на отримання частини прибутку корпорації у вигляді дивідендів; отримання частки майна при ліквідації; участь в управлінні шляхом голосування на загальних зборах; отримання інформації про діяльність тощо.

Захист комерційного найменування. Невже працює?

12.05.2016 17:09
Розвиток ринкових відносин в України та світі завжди пов’язаний зі створенням конкуренції. За для того, щоб кінцевий споживач міг виділити окрему компанію серед безліч інших, створюються унікальні ідентифікатори, наприклад торговельні марки, «бренд-буки», концепт зовнішньої реклами тощо. Окрема увага також приділяється назві підприємства та його «комерційному найменуванню».

Аутсоринг & аутстафінг: користь чи шкода?

28.04.2016 16:15
У світі вже давно практикується надання послуг у вигляді «аутсорингу» та «аутстафінгу». В Україні дані послуги набувають все більшого поширення, але їх правове регулювання на даний момент ще недостатнє та недосконале.

Претензії: в суд чи можна без нього?

14.04.2016 15:01
Договірні відносини між контрагентами регулюються умовами самого договору, а також нормами чинного законодавства. За загальним правилом, якщо учасники господарських відносин порушили права або законні інтереси інших суб'єктів, то вони зобов'язані поновити їх, не чекаючи доки їм буде пред’явлена претензія чи відбудеться звернення до суду.

Доменні спори: або коли Ваш сайт може перестати бути таким

07.04.2016 14:20
Рекламування або продаж товару та послуг за допомогою Інтернету – звичайна справа, не має значення це власний сайт, соціальна мережа або інші джерела. У багатьох галузях це є найголовнішим інструментом у роботі. Компанії витрачають багато коштів на просування бренду, товару та послуг в мережі Інтернет та розвиток власного сайту.

Програмна продукція з ПДВ чи ні?

31.03.2016 16:18
Деякі види господарської діяльності не оподатковуються ПДВ, зокрема, у п. 26-1 Перехідних положень ПКУ вказано, що з 1 січня 2013 року до 1 січня 2023 року, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання програмної продукції .

Матеріальна відповідальність працівника

24.03.2016 16:04
Під час здійснення своєї діяльності, підприємство може зазнавати різноманітні збитки внаслідок неналежного виконання своїх договірних зобов’язань стороною; недобросовісної конкуренції; обставини непереборної сили тощо. Також збитки можуть бути нанесені безпосередньо працівниками при розкраданні, втраті, пошкодженні майна підприємства та/або неякісного виконання своїх трудових обов’язків.

Торговая марка или что делать если отказали

17.03.2016 16:00
Регистрация торговой марки – длительный процесс, который в среднем занимает 12-16 месяцев. В ходе регистрации, заявка проходит несколько этапов, один из последних - квалификационная экспертиза. Другими словами, экспертиза заявки по существу, на которой устанавливается отсутствие или наличие оснований для отказа в регистрации согласно ст. 6 Закона «Об охране прав на знаки для товаров и услуг».

Форс-мажорні обставини: це ще що?

10.03.2016 14:40
Виконання зобов’язань в України та світі є універсальним правилом, що підлягає до застосуванню як у договірних, так і у не договірних правовідносинах. У відповідності до умов чинного законодавства, зобов’язання повинні належним чином виконуватись згідно з умовами договору, нормативно-правовими актами, а також звичаями ділового обороту та іншими вимогами, що зазвичай ставляться.

Відшкодування збитків: реальність чи міф

03.03.2016 17:02
Законодавством України гарантується право споживачів на безпечний товар, роботи та послуги, а також передбачений захист їх майнових та особистих немайнових прав та охоронюваних законом інтересів від порушень, що пов’язані з дефектами товарів, недоліками виконання робіт та надання послуг.
 [1]  2  >>      (2)