Автор
Народний депутат України 8-го скликання
Популярные теги
Iryna Berezhna PR адвокат Адвокат Морозов азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ввп Верховна Рада верховная рада вибори війна влада власть война выборы газ Геннадий Балашов Гонтарева государство гривна Гройсман ГФС демократия деньги депозит депозиты децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь жкх закон законодательство законопроект зарплата земля инвестиции инвестиции в экономику Интернет Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера киев київ Кличко Кодекс законів про працю України конституция конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым курс люстрация люстрація майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина Налоговый кодекс народ наука нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин Образование общество Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов персонал податки политика политтехнологии політика порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины психология денег психология успеха публічний аудит Путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія россия Руслан Сольвар рынки свобода СМИ соціально-економічні права Строительство студент суд судебная практика судова практика США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт юрист Ющенко янукович Яценюк
Кнопки

Кремль почав юридичну легітимацію суверенітету ОРДЛО

20.02.2017 14:08
Кілька днів тому, прямісінько в ході Мюнхенської конференції з безпеки, російський президент підписав указ, який кладе хрест на реальній безпеці у Східній Європі.
теги:

Росія починає торгівельну війну проти Білорусі

17.02.2017 18:21
Вчора, 16 лютого, стало відомо про те, що Росія припинила імпорт через Білорусь продуктів харчування з 24 країн Африки, які не підтвердили відвантаження товару в Білорусь. Таке рішення не слід розглядати як прояв відвертої ворожості, проте воно чітко засвідчує подальше псування і так непростих відносин між Москвою та Мінськом.
теги:

Чим закінчиться транзитна війна України з Росією?

16.02.2017 18:42
Позитивне для України вирішення суперечки в рамках СОТ може стати негативним прецедентом не лише для Росії, а й для всього світу, оскільки мова йде про нівелювання одного з найбільш потужних протекціоністських заходів у рамках СОТ.
теги:

Енергетична криза в Україні і шляхи її подолання

13.02.2017 20:59
Якщо компромісу не буде знайдено, то збитки від конфлікту понесуть пересічні громадяни, яким знову загрожують віялові відключення електроенергії та холод в оселях.
теги:

Причини усунення ватажків донецьких бойовиків

08.02.2017 18:15
Словесна реакція ватажків ЛДНР на вбивство вже другого свого «героя» лише за останніх кілька місяців може свідчити про одне – усунення лідерів угрупувань здійснене або принаймні санкціоноване Кремлем. Адже Москві нічого не заперечиш, тому й залишається хіба що погрожувати українцям.
теги:

Шанс зупинити бурштинову лихоманку знову втрачено

07.02.2017 22:17
На розробку нових законопроектів і їх (не)схвалення відтепер підуть щонайменше місяці, або сотні мільйонів доларів, які так і не потраплять до державного бюджету.
теги:

ОБСЄ знову урочисто заявляє, що винні обидві сторони конфлікту

06.02.2017 18:05
Для того, щоб гарантувати стійке і тривале припинення вогню, будь-яка організація, в тому числі ОБСЄ, повинна чітко фіксувати провокатора і мати змогу карати його шляхом координації дій з міжнародною спільнотою.
теги:

Революція в міжнародних відносинах починається

30.01.2017 21:19
Міжнародна політика, міжнародні відносини давно перестали були лише відносинами між народами. Зростаюча роль транснаціональних корпорацій та неурядових організацій вже давно поставила під сумнів монополію національної держави в глобальній економічній і політичній системах.
теги:

Україна, Іран і Росія - на одному рівні корумпованості. Чому так?

25.01.2017 17:54
Єдина справедлива форма відповідальності за порушення суддівської чи будь-якої іншої присяги – кримінальна.
теги:

Циркулярами мову не розвивають

23.01.2017 17:50
Ще не закінчилася декомунізація, як у парламенті вже зареєстрували законопроект «Про мову».
теги:

Як захистити довкілля і підтримати вітчизняного виробника?

20.01.2017 17:32
За даними Державної служби статистики України, викиди забруднюючих речовин автомобільним транспортом становлять близько третини від загального обсягу викидів в атмосферне повітря від усіх джерел забруднення в Україні.
теги:

Уряд пропонує альтернативу підвищенню пенсійного віку

18.01.2017 17:06
Пенсія прямо залежить від зарплати. А якщо, за даними Мінсоцполітики, близько половини працюючих громадян не платять податків повністю або частково, якщо мінімальна зарплата встановлюється на рівні фантастичного прожиткового мінімуму, то звідки візьметься пенсія, до того ж пристойна?
теги:

Останній візит Байдена в Україну

16.01.2017 18:02
Нічого, крім усмішки, не викликають різноманітні конспірологічні припущення про цілі візиту Байдена, поширені в українському дискурсі.
теги:

Чому вітчизняний антикорупційний автомобіль ніяк не зрушить з місця?

13.01.2017 16:50
12 січня Солом’янський райсуд зобов’язав НАБУ закрити кримінальне провадження проти Миколи Мартиненка, якого звинувачують у корупції на десятки мільйонів доларів.

Україну можуть примусити до миру новою "широкою угодою"

12.01.2017 18:17
Під час свого виступу у Сенаті номінований Трампом кандидат на посаду Держсекретаря Рекс Тіллерсон заявив, що Сполучені Штати не визнають окупацію Криму Росією, якщо не з’явиться «широка угода», з якою погодиться народ України.
теги:

"Компромат" на Трампа може лише підвищити його авторитет

11.01.2017 18:09
Яким би одіозним і небезпечним у своїй президентській стратегії не був Трамп, слід визнати, що історія про його аж надто тісні зв’язки з Кремлем носить характер відвертого чорного піару.
теги:

З нашим Різдвом!

06.01.2017 21:24
Одна справа, коли ми відходимо від 23 лютого на користь 14 жовтня, поступово віддаємо перевагу 8-му над 9-м травня чи відхрещуємось від дня радянської міліції, але зовсім інше, як починаємо штучно маніпулювати віковими, до того ж автентичними, традиціями.
теги:

Як відновити довіру до банківської системи?

05.01.2017 20:03
В більшості випадків банківські установи після отримання рефінансування від Національного Банку України, через деякий час стають неспроможними виконувати свої зобов’язання ні перед вкладниками, ні перед кредиторами. В першу чергу, така ситуація пов’язана з тим, що ні акціонери, ні керівники фінансової установи не зацікавлені у відновлені платоспроможності свого банку.
теги:

Епоха популістів мине ще швидше, ніж розпочалася

04.01.2017 18:10
Глобальний світ надто неоднорідний, надзвичайно контрастний в економічному, політичному, соціальному і культурному аспектах. Ця обставина поки що не дозволяє вирішувати існуючі проблеми глобально, з докладанням спільних зусиль різних країн і народів.
теги:

Впорядковуємо правовідносини у сфері земельної власності

03.01.2017 21:41
Одним із способів вимагання неправомірної вигоди, якими користуються корупціонери від влади під час передачі земельних ділянок у власність громадян, є оформлення дозволів на розробку проекту землеустрою щодо відведення однієї земельної ділянки кільком громадянам.
теги:

Тим,хто не розуміє,чому Україна підтримала "антиізраїльську" резолюцію

29.12.2016 18:16
Хтось дорікає представникам України в Радбезі за марно зіпсовані відносини з близькосхідним партнером, хтось відверто дивується, чому наші делегати бодай не утрималась за прикладом США, комусь голосування України взагалі видається зрадою національних інтересів. Попри це, на всі подібні закиди є більш ніж обґрунтовані пояснення.

Пропагандистські розмови про святкування Різдва в Україні

28.12.2016 18:00
Невже для того, щоб врятуватися від Росії, ми повинні позбутися своєї ціннісно-історичної самобутності, насильно переплавити власну ідентичність на європейську, американську чи будь-яку іншу?
теги:

Типова кремлівська операція під назвою «Повернення України»

27.12.2016 17:33
Сьогодні, через три роки після Революції Гідності, Дорогомиловський суд Москви задовольнив позов екс-депутата регіонала Володимира Олійника про визнання зміни влади в Україні в 2014 році державним переворотом.

В Москві краще знають, кому керувати Україною

26.12.2016 18:02
Москва намагається показати: достатньо усунути цю владу – і війна закінчиться, заручники повернуться додому, а Донецьк і Луганськ знову будуть обласними центра Української держави.
теги:

Додаткові гарантії захисту вкладників недобросовісних банків

23.12.2016 17:29
Зрозуміло, що немає сенсу купувати заборгованість у 100 грн за 100 грн, але за 1 грн бажаючі знайдуться.
 [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >> ...      (12)