Автор
Народний депутат України 8-го скликання
Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR Prozorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада Верховная Рада вибори війна влада власть война выборы газ Газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна Гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты держава децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан европа економіка ЕС Євромайдан ЄС Жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата Земля импорт инвестиции инвестиции в экономику Интернет ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера киев Київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция Конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым культура курс люстрация майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ медицина менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый кодекс народ НАТО наука Нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы росія россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко ТКАЧУК трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист ющенко янукович Яценюк
Кнопки

Що спільного і що відмінного у країн-членів ГУАМу?

30.03.2017 17:19
У кожної з чотирьох держав-членів організації все ж є спільна проблема, а саме – територіальні конфлікти, в яких тим чи іншим чином присутня Російська Федерація. Це питання й могло б стати стрижнем існування ГУАМу та надати йому характер реального та дієвого регіонального об’єднання.
теги:

Прощавай телевізор, або ера інтернету в Україні

29.03.2017 18:03
Вже в недалекому майбутньому інформація, котра творить громадську думку, мобілізує виборців, спонукає їх голосувати за «потрібних» людей, остаточно змінить місце прописки з екранів телевізорів на інтернет-простір.
теги:

Сенат США вивів Чорногорію з орбіти впливу Кремля

28.03.2017 17:57
Не дивлячись на те, що залишається Іспанія, яка не ратифікувала членство Чорногорії в НАТО, схвалення США фактично вказує на остаточне вирішення цієї проблеми.
теги:

Ще одна європейська країна визнає Голодомор в Україні геноцидом

27.03.2017 13:36
Палата депутатів Люксембургу готова вивчити та розглянути питання щодо визнання Голодомору в Україні 1932-1933 рр. актом геноциду. Здавалося б, що на перший погляд дана подія є мізерною на фоні більш важливих проблем внутрішньополітичного та міжнародного характеру.
теги:

Західні сусіди України копіюють поведінку Кремля

24.03.2017 17:40
Свідоме використання західними сусідами етнічних мотивів у власній політиці ускладнює процес євроінтеграції України
теги:

Місцеві ради стануть розпорядниками у сфері виробництва теплоенергії

22.03.2017 13:27
Сам факт стимулювання переходу на використання альтернативних джерел енергії при виробництві теплової енергії полягає у зниженні майбутніх тарифів порівняно з діючими на 10%
теги:

Подвійни стандарти польської "дружби" до України

21.03.2017 17:49
Відверті антиукраїнські акції є результатом польської політики подвійних стандартів. Варшава зацікавлена у співпраці з Києвом, оскільки від цього може залежати питання її національної безпеки (на прикладі використання українців як засобу легітимації відмови виконувати квоти по розташування сирійських біженців). Але в той же час, звинувачуючи Україну у проявах націоналізму, Польща іноді сама свідомо підтримує націоналістичні погляди своїх громадян.
теги:

Доля Угоди про асоціацію після виборів у Нідерландах

16.03.2017 17:05
Загальні результати виборів у Нідерландах не підтвердили побоювань щодо приходу до влади ультраправих. Теж саме стосується й законопроекту щодо ратифікації Угоди про асоціацію.
теги:

Зміст ініціативи президента щодо скасування подвійного громадянства

15.03.2017 19:35
У суспільстві давно існує хибна думка про те, що Конституцією України та Законом України «Про громадянство України» забороняється мати подвійне громадянство.
теги:

Кремль відшліфовує проведення "виборів" у зонах замороженого конфлікту

13.03.2017 13:52
Як стало відомо, вчора відбулися вибори до «представницького органу» так званої Республіки Абхазія. Безумовно, навряд чи в даному випадку можна говорити про адекватне народне волевиявлення, оскільки ця територія повністю контролюється російськими військами. Але такого роду вибори в ряді квазідержав на теренах колишнього СРСР повинні стати гарним нагадуванням для України, оскільки, на даний момент, Кремль крок за кроком намагається розбудувати власні маріонеткові утворення на сході нашої держави.
теги:

Стратегія Росії в Гаазькому суді

10.03.2017 17:47
Росія обрала вкрай цинічну формалістську стратегію захисту, яку коротко можна виразити приблизно так: дійсно, ми вчиняємо погано; але ви доведіть, що наші злочини – це саме ті діяння, котрі передбачено конвенціями, на підставі яких ви на нас позиваєтеся. Тобто в даному випадку має значення не сам факт злочину, а його кваліфікація відповідно до конкретних норм міжнародного права.
теги:

Скоро регіони отримають нові пасажирські потяги

09.03.2017 17:52
«Укрзалізниця» оголосила тендер на купівлю 6 дизельних поїздів для здійснення регіональних пасажирських перевезень майже за 1,1 млрд. гривень.
теги:

"Укрзалізницю" розкрадають на всіх рівнях

07.03.2017 21:47
Вчора стало відомо про те, що працівниками СБУ було викрито злочинну схему в Південно-Західній залізниці, учасники якої шляхом незаконних маніпуляцій отримували 1 мільйон гривень.
теги:

Як українські дороги відновлюватимуть у 2017 році?

06.03.2017 13:59
"Укравтодор" передбачає, що на ямковий ремонт, одну з найбільших проблем українських доріг, планується виокремити 2,5-3 млрд. гривень.
теги:

Модернізаційні плани "Укрзалізниці"

03.03.2017 18:09
Нещодавно «Укрзалізницею» були опубліковані плани та графіки проведення різного роду модернізаційних робіт. Очікується, що протягом 2017 року буде відремонтовано чотири вокзали та 25 пасажирських платформ.
теги:

Україна може отримати металобрухт замість військових кораблів з Криму

02.03.2017 17:43
В разі визнання Росії винною у скоєнні військового злочину на підставі псування та фактичного привласнення українських кораблів, буде створено прецедент до розширення судового переслідування вже на підставах незаконної окупації Криму та ведення бойових дій на Донбасі.
теги:

Українці влаштували сюрприз полякам

01.03.2017 17:46
Мова йде про відновлення пам’ятника розстріляним нацистами полякам у 1944 році в селі Гута Пеняцька, що на Львівщині. Безумовно, такий крок є знаковим та символічним у контексті останніх подій, оскільки ним українці підкреслюють своє бажання забути «старі образи» та розпочати створювати нову історію партнерства разом із західним сусідом.
теги:

Кримський блок-пост "русского мира"

28.02.2017 18:06
На сьогоднішній день, не дивлячись на протести України та світової спільноти, в окупованому Криму починає складатися доволі небезпечна ситуація.
теги:

Для чого Україні 350 політичних партій?

27.02.2017 14:00
Абсолютна більшість із формально існуючих в Україні партій створюються або «під вибори» для відтягування голосів, або для дезорієнтації громадян чи навіть для підкреслення особистого статусу, адже мати свою власну партію модно і престижно.
теги:

В Нідерландах тривають перипетії довкола асоціації з Україною

24.02.2017 18:51
Вчора, 23 лютого, одні з ініціаторів славнозвісного квітневого референдуму, об’єднання GeenPeil, виступили з жорсткою критикою прийнятого рішення. Безумовно, така подія є цілком нормальною в розвиненій європейській демократії, але все ж слід розглянути абсурдність самої ситуації.
теги:

Український націоналізм став тоталітарним символом у Польщі

23.02.2017 18:26
Не дивлячись на те, що Польща публічно неодноразово заявляла про свою прихильність до України та підтримку обраного нею євроінтеграційного вектору, вчорашня подія в черговий раз продемонструвала лицемірність польських парламентарів.
теги:

Шанси на остаточну ратифікацію Нідерландами угоди про асоціацію

22.02.2017 21:24
Вчора, 21 лютого, в нижній палаті парламенту Нідерландів відбулося обговорення законопроекту, який вводить в дію угоду про асоціацію між Україною та ЄС
теги:

Насильство залишається головною формою політичної активності в Україні

21.02.2017 18:03
Події 18-21 лютого 2014 року, безумовно, стали частиною національної пам’яті українців. Тому ці дні, певним чином, є сакральними для кожного з нас, оскільки ми згадуємо тих, хто загинув під час протистояння на Майдані. Проте, на превеликий жаль, для окремих політиканів чергова річниця загибелі Героїв Небесної Сотні не є приводом для жалоби. Події декількох останніх днів засвідчили те, що серед українців існує запит на агресію та насильство. Безумовно, цьому можна дати логічне обґрунтування, але такі деструктивні явища не повинні проявлятися під час пам’ятних дат, особливо тих, що відображають сумну сторінку української історії.
теги:

Кремль почав юридичну легітимацію суверенітету ОРДЛО

20.02.2017 14:08
Кілька днів тому, прямісінько в ході Мюнхенської конференції з безпеки, російський президент підписав указ, який кладе хрест на реальній безпеці у Східній Європі.
теги:

Росія починає торгівельну війну проти Білорусі

17.02.2017 18:21
Вчора, 16 лютого, стало відомо про те, що Росія припинила імпорт через Білорусь продуктів харчування з 24 країн Африки, які не підтвердили відвантаження товару в Білорусь. Таке рішення не слід розглядати як прояв відвертої ворожості, проте воно чітко засвідчує подальше псування і так непростих відносин між Москвою та Мінськом.
теги:
 [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >> ...      (13)