Автор
Засновник і Президент Міжнародної поштово-логістичної групи «Meest Group»
Архив автора
Кнопки

Meest у майбутнє спирається на права та потреби людей

 
15.03.2017 09:40

Сьогодні – Всесвітній день захисту прав споживачів. Вважають, що на найвищому рівні цінність цього поняття обґрунтував президент США Джон Кеннеді у своєму виступі в конгресі 1961 року. Тоді йшлося про Право на інформацію, Право на безпеку, Право на вибір, Право бути почутим. Так право стало законом і керівництвом до дії для Meest Group і підприємців усього світу.

Світ змінюється. Він ніколи не буде таким, як був колись. Але споживачі залишаться споживачами, а бізнес – бізнесом. Для мене це правило незмінне останніх майже 30 років.

На зламі 80 і 90 років минулого століття цілі народи були не впевнені у завтрашньому дні. То був час фантастичних можливостей. Той, хто їх першим тоді для себе відкрив, той і опинявся на коні.

Так сталося зі мною. Відмінник зі села з дипломом інженера у певний момент перестав бути сірим продуктом радянської системи після однієї подорожі до Канади. Я помітив, яких послуг не було на теренах колишнього СРСР, і побудований мною міст на батьківщину відкрив доступ для забезпечення органічних людських потреб і, цілком закономірно, зробив мене мільйонером.

Звісно, не одразу – з роками, крок за кроком. Шляхом проб та помилок. Тоді мені надзвичайно допомогли конкуренти: я аналізував їх слабкі місця і перетворював їх на свої переваги. Також спрацювала ставка на широку мережу партнерів, які стали агентами-опорами для нашого мосту в цілому світі.

Тоді ж я вчився рухатися уперед одразу кількома шляхами: допомагаючи українцям по обидва боки океану, постійно розширював інфраструктуру своїх бізнесі та працював над інвестиціями в Україну.

У фокусі уваги всіх моїх починань завжди були люди: їх потреби, проблеми, бажання та сподівання. Уважне ставлення до людей – не лише клієнтів, партнерів, працівників, а й до сусідів та інших співгромадян. Саме людський потенціал і його ненастанний розвиток – це фундамент для розвитку будь-яких проектів. Лише той власник бізнесу може розраховувати на успіх, який оточує себе працівниками-однодумцями, котрі до роботи ставляться, як до власної справи. Сам власник бізнесу також має постійно рости, розумітися на всіх процесах та розбиратися у технологіях і сервісах.

Жодні номінації чи премії не зможуть за силою свого впливу перевершити довіру людей. Її важко завоювати. Особливо, коли працюєш з великою кількістю людей у своєму підпорядкуванні для ще більшого числа людей-споживачів. Саме так виглядає робота нині Meest Group. А майбутнє відкриває перед нами ще більші перспективи. Завдяки фантастичному за своїм потенціалом онлайну та напрацюванням мого бізнесу станом на цей день. 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Точка зрения редакции портала ЛІГА.net и Информационного агентства "ЛІГАБізнесІнформ" может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним. Редакция портала не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителя
Популярные теги
Iryna Berezhna IT pr Prozorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура Азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада Верховная Рада вибори війна влада власть война выборы газ геннадий балашов Гонтарева государство гривна Гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС Євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата Земля импорт инвестиции инвестиции в экономику Интернет ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна кабмин кадры карьера Киев Київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция Конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис крим Крым культура курс люстрация люстрація майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина налоговые споры налоговый кодекс народ НАТО наука Нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха Публічний аудит Путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее Україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко янукович яценюк