Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR ProZorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура Азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада Верховная Рада вибори війна влада власть война выборы газ Газпром геннадий балашов гонтарева государство гривна Гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты держава децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата земля импорт инвестиции инвестиции в экономику интернет ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна кабмин кадры карьера киев Київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция конституція Конституція України коррупция КОРУПЦІЯ кредит кредиты кризис Крим Крым культура курс люстрация майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ медицина менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый Кодекс народ НАТО наука Нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит Путин путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія Россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика экономика украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко янукович Яценюк
Кнопки

Купівля товарів в групах: на що слід звернути увагу

27.11.2016 17:37
Вже досить довго в Україні існує такий спосіб придбання товарів як купівля товарів в групах. В чому суть: так, для прикладу, особа, яка має намір придбати автомобіль, укладає договір з адміністратором – фінансовою установою, що має ліцензію на впровадження діяльності з адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах.

Купівля товарів в групах: на що слід звернути увагу

27.11.2016 17:36
Вже досить довго в Україні існує такий спосіб придбання товарів як купівля товарів в групах. В чому суть: так, для прикладу, особа, яка має намір придбати автомобіль, укладає договір з адміністратором – фінансовою установою, що має ліцензію на впровадження діяльності з адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах. Після укладення договору особа отримує статус учасника групи, до якої вже входять інші особи, які мають одні і ті ж цілі – купівля автомобіля. Кожен із учасників здійснює періодичні платежі, допоки не набере певну кількість балів, які в кінцевому підсумку відкриють можливість отримати авто. Як правило, це відбувається після сплати вже значної суми коштів, яка разом із внесками інших учасників дозволить адміністратору замовити автомобіль у постачальника. По факту отримання автомобіля особа і надалі сплачує внески, які в т.ч. містять комісію адміністратора, вартість автомобіля та страхові платежі.

Закон України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб": огляд

29.04.2012 22:19
Закон України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» №4452-VI від 23 лютого 2012 року (далі по тексту – Закон) вступить в дію від 22 вересня 2012 року. Основні новації, які містить даний Закон на відміну від Закону України «Про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб» № 2740-ІІІ від 20 вересня 2001 року:
теги: банки

Де краще реалізуватися в праві?

16.08.2011 20:57
За ініціативи Правничого проекту «Filonenko & Bilyk lawyers» (http://f-b.org.ua) в одній із соціальних мереж було проведено опитування щодо вибору, зміни майбутніми та теперішніми юристами професії в галузі юриспруденції. Мета опитування – дослідити думку респондентів щодо ставлення до тієї чи іншої професії, що безпосередньо пов’язана з правом. Так, в голосуванні взяли участь близько 50 осіб (переважно юристи), яким було запропоновано віддати свій голос за інтерес до професії: юриста в юридичній фірмі, корпоративного юриста (юриста на підприємстві), співробітника прокуратури (в т.ч. прокурори, слідчі прокуратури), суду, міліції, а також було запропоновано вказати іншу професію з відповідними коментарями на предмет її вибору та користь в ній. Як не дивно, першу сходинку в опитувані зайняв інтерес до професії юриста юридичної фірми (44,68% осіб від загального числа опитуваних проголосувала саме за інтерес до юриста юридичної фірми). Дехто, це пояснив тим, що в якості юриста юриди
теги: юрист

Огляд основних змін в системі оподаткування: ПДВ

13.06.2011 19:50
Податку на додану вартість присвячено окремий розділ Податкового кодексу України (далі по тексту – Кодекс), а саме Розділ V . Даний розділ містить ряд нововедень в порівнянні із Законом України «Про податок на додану вартість», зокрема:
теги: tax law

Юридичний бізнес в Україні. Що можемо запропонувати нового?

09.11.2010 10:01
Майже більша половина випускників юридичних факультетів по закінченню вишу не зраджують дипломові та обирають фах юриста, а ще половина, але вже з цих осіб мріють розпочати власний юридичний бізнес і дехто з цих сміливців, власне й розпочинають таку, так би мовити, самостійну справу.

Відповідальність за порушення господарського зобов’язання. Проблеми застосування на практиці

06.10.2010 15:20
У сфері господарсько-правових відносин явищем перманентного характеру є вчинення суб’єктами господарювання правопорушень. Відповідно до норм господарського законодавства за вчинення учасниками господарських правовідносин правопорушень у сфері господарювання до суб’єкта, який вчинив таке правопорушення застосовується різноманітного роду санкції (заходи відповідальності). Теорія господарського права такі санкції визначає як окремий вид юридичної відповідальності, а саме господарсько-правову відповідальність.