Автор
Журналіст, громадський діяч, Позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО
Кнопки

Поскаржився Генпрокурору на київського Прокурора

 
27.05.2013 14:11

Звернувся до Генпрокуратури з вимогою оскаржити рішення Київради щодо будівництва в урочищі Горбачиха торговельно-офісного та житлово-готельного комплексу. А також зі скаргою на Прокуратуру м. Києва, яка припинила боротьбу за зелену зону.

 

Йдеться про рішення Київради від 20.10.2007 №1467/4300, яким ТОВ «Будівельний міжгалузевий альянс було передано земельну ділянку площею 29,45 га у довгострокову оренду на 10 років для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного центру, житлово-офісного та готельного комплексу з підземними паркінгами в урочищі Горбачиха у Дніпровському районі м. Києва.

 

Як з’ясувалося, вказане рішення Київради свого часу було оскаржено Прокуратурою м. Києва та скасовано. Але після виграшу забудовником апеляції у згаданому питанні, рішення апеляційного суду Прокуратурою більше не оскаржувалося. В цьому я вбачаю корупційні дії, тому й звернувся в Генпрокуратуру.

 

Нагадую, що згадане рішення суперечить прийнятим раніше рішенням Київради. А саме Генеральному плану Києва до 2020 року, відповідно до якого урочище «Горбачиха» входить до складу зелених зон загального користування рекреаційного призначення. Та рішенню Київради від 17 лютого 1994 року №14 «Про створення, резервування та збереження територій і об’єктів природно-заповідного фонду в м. Києві», згідно з яким урочище «Горбачиха» зарезервоване для подальшого заповідання. Жодних змін в дане рішення Київрада не вносила.

 

Є два рішення Київради: одне в інтересах забудовника, інше в інтересах киян. Але на одне рішення зважають, яке винесене в інтересах забудовника, а на те, що в інтересах киян ніхто не зважає,  навіть сама Київрада. Дивовижно, що команда Попова намагається відмежуватися від команди Черновецького, але насправді навіть не напружується, щоб скасувати прийняті злочинною владою рішення і нищить зелені насадження ніяк не з меншою швидкістю, ніж Черновецький.

 

Сподіваюся, що новий Генпрокурор зможе розібратися з колишнім Прокурором Києва, який не виявив принциповості і не довів резонансну справу до кінця. Можливо, перед виборами, влада хоча б формально продемонструє свою прихильність до міста і збереже зелену зону.

 

 

теги:
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Точка зрения редакции портала ЛІГА.net и Информационного агентства "ЛІГАБізнесІнформ" может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним. Редакция портала не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителя
Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR Prozorro адвокат Адвокат Морозов Адвокатура азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП верховна рада Верховная Рада вибори війна влада власть война выборы газ Газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна Гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты держава децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан европа економіка ЕС Євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата земля импорт инвестиции инвестиции в экономику Интернет ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна кабмин кадры карьера киев Київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция Конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым культура курс люстрация майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ медицина менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый кодекс народ НАТО Наука Нафтогаз НБУ ндс недвижимость Николай Гольбин образование Общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит Путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее Україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист ющенко янукович Яценюк