Автор
Кореспондент ЛІГАБізнесІнформ
Кнопки

Чого варта обіцянка Сергія Арбузова

 
01.04.2013 18:44

Зараз пристрасті навколо створення фінансової поліції дещо вляглися. Кабмін відхилив законопроект і хвиля його громадського обговорення вщухла. Але навіть після цього влада вперто не хоче зізнаватися, кому із високопосадовців належала ініціатива створення цього нового силового органу с суперповноваженнями.

З інформації, що раніше публікувалася в ЗМІ, випливає, що підконтрольною поліція мала бути безпосередньо президентові Віктору Януковичу, а хрещеним батьком законопроекту називали першого віце-прем’єра Сергія Арбузова, хоча на Кабмін документ надійшов без авторства. Але що значить документ без авторства? Анонім? Усна народна творчість?

На прес-конференції 19 березня Арбузов божився, що не причетний до створення скандального документа: "Я знаю цей законопроект, я працював з ним, але я його не писав". Втім, відповісти на просте питання, хто є автором, Арбузов не зміг: "Я подивлюся, хто робив засилку на уряд і повідомлю вам особисто", - запевнив він.

Відразу після цих слів мої контактні дані записали працівники прес-служби. Зрадівши такій злагодженій роботі апарату Арбузова, я почала чекати.

Але минув тиждень, а жодної відповіді не надійшло. Аби дізнатися в чому справа, довелося зв’язатися із прес-секретарем Арбузова. Вислухавши мою передісторію він запевнив, що відповідь мені "звісно нададуть", при чому "сьогодні ж".

Відтак, другий тиждень минув у періодичних дзвінках із прес-секретарем. Той постійно переносив термін, запевняючи, що готується ґрунтовна відповідь, враховуючи, що історія питання не нова. Правду кажучи, страшно навіть уявляти цю "ґрунтовну" відповідь на питання, в якому цікавить лише прізвище автора чи назва підрозділу міністерства. Останній наш узгоджений дедлайн минув минулого четверга.

Закон "Про доступ до публічної інформації" дає для відповіді на інформаційний запит не більше пяти робочих днів з дня його отримання. Якщо прирівняти питання на прес-конференції до усного запиту, то із закінченням сьогоднішнього робочого дня, цей термін прострочено удвічі.

Можливо, нам дійсно варто було писати офіційний запит. Але ж так хотілося вірити, що публічне слово пана Арбузова має вагу. І річ навіть не в тому, що ми сподівалися побачити у відповіді якусь сенсаційну інформацію, але, принаймні, ми сподівалися побачити саму відповідь.

Це зараз зрозуміло, що робота над відповіддю почалася тільки через тиждень, після телефонного дзвінка прес-секретареві. Тобто, обіцянка Арбузова не є вказівкою для його підопічних. Хоча, можливо, вони надто буквально сприйняли слова шефа і вирішили, що він і справді сам відпишеться журналістові. Але якщо так – я теж не проти. Я продовжую чекати. Обіцяного, кажуть, три роки ждуть.

 

теги: Арбузов
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Точка зрения редакции портала ЛІГА.net и Информационного агентства "ЛІГАБізнесІнформ" может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним. Редакция портала не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителя
Популярные теги
Iryna Berezhna PR адвокат Азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес будущее Украины бюджет БЮТ валюта Васильев верховна рада Верховная Рада вибори війна влада власть война выборы газ Геннадий Балашов государство гривна деньги доллар доходы евроинтеграция евромайдан ЕС ЖКХ закон законодательство зарплата земля инвестиции Интернет Ирина Бережная Ірина Бережна кадры карьера Киев Київ Кличко конституция Конституція коррупция корупція кредит кредиты кризис Крым люстрация майдан маркетинг МВФ налоги Налоговый кодекс народ НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин Образование общество оппозиция отмена налогов Павло Петренко парламент партия регионов персонал политика политтехнологии Порошенко право Президент психология денег психология успеха Путин работа революция режим Януковича реклама рекрутинг реформа реформы Росія Россия рынки СМИ студент суд США Тигипко Тимошенко УКБС Украина Україна управление уряд экология экономика экономика Украины эксперт по миграции Ющенко янукович Яценюк