Автор
Адвокат, партнер ЮК "Leх Consulting"
Кнопки

Чи знімати з обліку знищений автомобіль на "польських номерах"?

 
22.09.2017 10:34

За даними експертів, станом на сьогодні, на українських дорогах їздить  від  500 тисяч до 4 мільйонів машин на іноземних номерах без української реєстрації. При цьому, кількість ввезених на територію України автомобілів з іноземною реєстрацію зростає щодня.

Схема ввезення таких транспортних засобів відома. Як правило, автомобіль реєструється на іноземну компанію та ввозиться на територію України іноземцем у митному режимі тимчасового ввезення. Громадянин України, в свою чергу, користується цим автомобілем по довіреності, або і без такої.

Звичайно, водії нерозмитнених авто є досить активними учасниками дорожнього руху, і їх транспортні засоби також нерідко псуються, пошкоджуюжться чи взагалі знищуються.

У випадку, якщо автомобіль на «євробляхах» з тих чи інших причин не підлягає ремонту, його, як правило, розбирають на запчастини. Те, що не вдається повторно реалізувати чи використати, йде на металобрухт. Процесом подальшого зняття з іноземної реєстрації знищених автівок на «польських» чи «литовських» номерах мало хто цікавиться.

В першу чергу це зумовлено тим, що юридичними власниками машин на «євробляхах» переважно залишаються іноземні компанії-посередники, до яких українським споживачам немає жодного діла.

У практиці існують випадки, коли громадяни України йдуть іншим шляхом: спершу реєструють на себе юридичну особу закордоном, придбавають на цю компанію транспортний засіб, домовляються з іноземцем про ввезення авто в Україну, та згодом використовують авто для особистих потреб.

У будь-якому випадку, незняття авто з іноземної реєстрації, може створити негативні наслідки як для керівника компанії, на балансі якої воно перебуває, так і для особи, що фактично ввезла його на територію України.

Спробуємо проаналізувати такі наслідки з позиції польської юрисдикції.

Так, власник транспортного засобу в Польщі зобов’язаний страхувати свою цивільну відповідальність не залежно від того, користується він автомобілем чи ні. Іншими словами, існує заборона для власника не лише користуватися автомобілем без автоцивілки, а взагалі володіти транспортним засобом, цивільна відповідальність щодо якого не застрахована. Існує в Польщі також і єдина база, до якої вноситься вся інформація про дати придбання страхових полісів та терміни їх дії щодо кожного автомобіля. Розмір штрафів за відсутність автоцивілки – істотний, та залежить від терміну прострочення.

Відтак, якщо періодично та вчасно не купувати поліси автоцивілки для польського авто, на власника такого транспортного засобу , з великою імовірністю, буде накладено штраф. Якщо власник – юридична особа, за вчасну несплату штрафу відповідатиме її керівник.

З іншого боку, не зняте з реєстрації та з балансу польської компанії авто ймовірно створить також певні складнощі в процесі реорганізації чи ліквідації цієї компанії.

Для того, щоб все-таки зняти з реєстрації транспортний засіб, зареєстрований в Польщі на юридичну особу, у зв’язку із його знищенням на території України необхідно здійснити наступні кроки:

a)      одержати від спеціалізованої організації на території України довідку про утилізацію транспортного засобу;

b)      зробити в Польщі присяжний переклад цієї довідки на польську мову;

c)      подати до органу реєстрації транспортних засобів, за місцезнаходженням компанії власника в Польщі, заяву про зняття з реєстрації. До заяви додаються документи на авто (karta pojazdu, dowod rejestracyjny), номерні знаки та належним чином перекладена довідка про утилізацію транспортного засобу в Україні;

d)     одержати рішення про зняття транспортного засобу з реєстрації.

В свою чергу, списання автомобіля зі складу основних засобів польської компанії та відображення цього в її бухгалтерському обліку здійснюється бухгалтером на підставі довідки про утилізацію транспортного засобу та рішення уповноваженого органу про зняття його з державної реєстрації.

Варто також звернути увагу і на факт перебування ввезеного на територію України знищеного іноземного автомобіля в рамках митного режиму тимчасового ввезення (ст. 204 МК України). В силу закону, особа, що ввезла автомобіль в цьому митному режимі, в термін до одного року має вивезти його з митної території України, або змінити щодо цього авто митний режим. Перевищення ж строку тимчасового ввезення, в свою чергу, тягне за собою накладення штрафу на особу, що здійснила ввезення, в розмірі до 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Звичайно, якщо автомобіль не підлягає ремонту, вивезення його є з митної території України є вкрай проблематичним. Відтак, для того, щоб уникнути штрафу за порушення строку тимчасового ввезення, необхідно змінити щодо авто митний режим.

Одним із способів є поміщення несправного транспортного засобу в митний режим знищення або руйнування.

Як вказується в ст. 175 МК України, знищення або руйнування – це митний режим, відповідно до якого іноземні товари під митним контролем знищуються або приводяться у стан, який виключає можливість їх використання, з умовним повним звільненням від оподаткування митними платежами, установленими на імпорт цих товарів, та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Дозвіл на поміщення товарів у митний режим знищення або руйнування видається органом доходів і зборів, якщо власником чи уповноваженою ним особою:

a)      укладено договір на знищення (руйнування) товарів з підприємством, уповноваженим відповідно до законодавства України на знищення (руйнування) відповідних категорій товарів;

b)      отримано дозволи на знищення (руйнування) товарів від державних органів, до повноважень яких належить контроль за переміщенням таких товарів.

Митний режим знищення або руйнування завершується після виконання операцій із знищення або руйнування товарів та декларування у відповідний митний режим їх залишків (ст. 181 МК України).

З наведеного можна зробити наступні висновки.

Якщо автомобіль на «євробляхах» зазнав пошкоджень на території України та не підлягає ремонту, виникає питання про зняття його з іноземної реєстрації, а також вилучення авто з митного режиму тимчасового ввезення. Якщо цього не зробити, то іноземний власник авто та особа, яка фактично завезла його в Україну, наражаються на певні ризики.

У випадку, коли послуги по «продажу» автомобіля з іноземною реєстрацією та його завезенню в Україну надала іноземна компанія, то вказаними ризиками, звісно, можна знехтувати. Однак, якщо громадянин України для ввезення авто сам створював іноземну компанію, залучав «свого» іноземця для безпосереднього ввезення, доцільно зняти авто, яке пошкоджене та не підлягає ремонту, з реєстрації та з балансу компанії, відповідно до законодавства держави, де ця компанія зареєстрована.

теги:
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Точка зрения редакции портала ЛІГА.net и Информационного агентства "ЛІГАБізнесІнформ" может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним. Редакция портала не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителя
Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR ProZorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада верховная рада вибори війна влада власть война выборы газ газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна Гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты держава децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата земля импорт инвестиции инвестиции в экономику Интернет Ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера киев Київ китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция Конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым культура курс люстрация люстрація майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый кодекс народ НАТО наука Нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит Путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист ющенко янукович Яценюк