Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR Prozorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура Азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада верховная рада вибори війна влада власть война выборы газ газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна Гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата Земля импорт инвестиции инвестиции в экономику Интернет ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера киев Київ китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция Конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым культура курс люстрация люстрація Майдан маркетинг Маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый кодекс народ НАТО наука нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование Общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов пдв персонал податки Податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист ющенко янукович яценюк
Кнопки

Хто влучніше пише

24.09.2008 13:35
Минулої суботи в рамках фестивалю «Київська барикада» був організований виїзд у Вишгород, на полігон внутрішніх військ. Передбачалося, що українські письменники і українські журналісти зможуть постріляти з усіх видів зброї, а потім почитати міліарні фрагменти текстів.

А я п’ю «Боржомі»!

02.09.2008 10:24
Тема Грузії поступово заходить у глухий кут, як будь-яка тема, котра себе вичерпала. Вже в перший день «восьмиденної війни» кожен громадянин України, передусім – обтяжений вищою гуманітарною освітою, вважав за потрібне щось десь сказати і щось десь написати на підтримку грузинів, яких пресують погані росіяни. Причому – увага! – нічого принципово нового ніхто не казав. Певну увагу привертали хіба репортажі з безпосереднього місця подій, але навіть тут висновки робилися не надто оригінальні: Росія – агресор, Абхазія і Південна Осетія – маріонетки, Україна – наступна.
теги: политика

Книги для народу – не обов’язково з помилками!

11.08.2008 11:28
Ці спостереження, написані саме тут, на цьому ресурсі і в такому форматі, свідчать: я не хочу підірвати нічий бізнес. Більше того: пускати тексти світової класики для народу по доступній ціні – 18 гривень за штуку – в наш час, коли роман Оксани Робські обсягом 312 сторінок коштує 50 гривень, справа благородна. І взагалі, на фоні дороговизни книжок купити томик у суперобкладинці за 18 гривень – за щастя. Можливо, ви зрозуміли: я говорю про розпіарену серію «Книжная коллекция «Комсомольской правды». ХІХ век». Після того, як вийшли друком всі 30 томів загальним тиражем більше мільйона, їх можна далі купувати в роздріб, але вже в спеціальних «точках», хоча й за такою ж ціною.

Невинні рибки культурного простору

30.07.2008 10:34
Перемикаючі канали, натрапив на розмову Миколи Вересня з одним українським музикантом. Називати прізвище не буду хоча б через те, що на його місці міг би бути інший український музикант. Музикантів багато, проблема одна. Про що б журналіст не вів розмову, рано чи пізно вони, як голий – про баню, починають говорити про те, що їх немає в радіоефірі і в телевізорі.

Кіно прибідняється?

20.06.2008 14:28
Зараз я все активніше починаю працювати в кіно. І готовий пояснити певні суперечливі моменти, які виникають у тих співгромадян, хто дає оцінку тому, що робиться сьогодні з кіно в Україні. Отже, головні суперечливі пункти:
теги: кіно

Для чого потрібні суди в Україні?

03.06.2008 15:23
Поки що в мене нема відповіді на це питання. Хоча енциклопедичний словник пояснює: «Суд – орган держави, який здійснює правосуддя в формі розгляду та вирішення кримінальних, адміністративних та деяких інших категорій справ у встановленому законом порядку». А головне, для чого люди йдуть судитися – рішення суду обов’язкові для виконання, навіть якщо це комусь не подобається.
теги: суд

Міліція серед книжок

06.05.2008 10:28
В оперному театрі міста Харкова чекали мера Добкіна. Він повинен був відвідати десяту ювілейну книжкову ярмарку «Світ книги» і сказати, як порядний Чебурашка, якусь рєчь. Але в останній момент він не приїхав. Не тому, що не любить читати або когось боїться: просто важливі державні справи покликали Добкіна в Донецьк.
теги: милиция

Чим комп’ютер відрізняється від унітаза-3: революція

16.04.2008 17:46
Будучі послідовним, завершую міні-серіал «Люди і машини», який виник сам по собі і в нетрі Інтернету кане. Тим, хто вперше читає цей текст і не розуміє його проблематику, раджу почитати попередні роздуми на тему, чим комп’ютер відрізняється від унітаза. Кількома реченнями сюжет можна переповісти: як користувач комп’ютера, котрий не має спеціальної освіти, я висуваю до людей із відповідною освітою ряд претензій. Головна – їхнє вперте небажання спілкуватися з такими, як я (а нас – подавляючи більшість) звичайною людською мовою. І вперте бажання через силу давати консультації по телефону. Причому практичної користі від цих консультацій нема, бо компьютерники спілкуються зі світом своєю пташиною мовою, без перекладу. Моє законне бажання отримувати від них послугу і ставлення до них як до сфери обслуговування, чогось на кшталт телеремонтників, сантехніків, таксистів чи офіціантів, викликало бурю образ. Читаючи всі пасажі на свою адресу і проводячи їх моніторинг, я зробив кілька висновків, якими тут поділюся.

Чим комп’ютер відрізняється від унітаза-2: перезавантаження

10.04.2008 13:49
Як виявилося, тема, яку я, ні на що не претендуючи, порушив у попередньому тексті, виявилася дуже актуальною. Її обговорюють і дотепер. Залежність користувачів ПК від обслуговуючого персоналу, виявляється, дійсно набула гіпертрофованих форм. Але про це чомусь мало говорять уголос.

Чим комп’ютер відрізняється від унітаза?

03.04.2008 13:55
Для мене – абсолютно нічим. Такий самий предмет першої необхідності для міського жителя. Навіть принцип роботи такий самий: натисни кнопку – отримаєш результат. Або, наприклад, водопровідний кран: хочеш, аби вода потекла – відкрути його, не хочеш, щоб вода текла – закрути. Чи, наприклад, телевізор: ввімкнув-подивися-вимкнув. Тому, дотримуючись простої споживацької логіки, якщо в мене ламається унітаз – я викликаю сантехніка. Зіпсувався кран – так само сантехніка. Згоріла проводка – дзвоню електрику. Гавкнув телевізор – на ринку пропозицій є маса телемайстрів. Ці спеціалісти МОВЧКИ вирішать мою проблему, візьмуть гроші і підуть на наступний виклик. Вчора мені порадили: накипіло на душі – пиши в блог. Блог у мене є. На душі накипіло.

Нашу мораль уже колись захищали

27.03.2008 11:12
Всіх, хто працює в царині інтелектуального бізнесу і створює інтелектуальний продукт (книги, фільми, друковані ЗМІ, Інтернет-видання, аудіовізуальну та зовнішню рекламу тощо) повинні були звернути увагу на існування одіозної Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.
теги: мораль

Комерційний патріотизм

19.03.2008 11:31
Серед стратегічних ідей модернізації української культури, сформованих і запропонованих Міністерством культури (і туризму) України під № 2 значиться така: «Створення за підтримки держави повнометражних художніх фільмів про героїчні події історії України за участі українських та зарубіжних діячів кіно».

Класова ненависть в Україні

11.03.2008 14:31
«Чому загальнонаціональне надбання (телевізійні частоти УТ-2 і УТ-3 – А.К.) досі перебувають у безроздільній власності потужних комерційних структур із іноземним капіталом? Невже їхніх багатомільярдних оборотів і десяти років унікальної фори не досить, аби почати мовити через супутник? А на звільнених частотах запустити митецькі дискусії, трансляції футбольних матчів, телевистави тощо».

Вивихнутий бізнес

04.03.2008 10:47
3 березня під День письменника (є таке свято), в Ляльковому театрі визначали Книгу року. Можна по-різному ставитися до цієї церемонії. У мене із організаторами постійні суперечки, що не заважає мені бути одним із ста експертів цього рейтингу. Але одна обставина не викликає заперечень, бо очевидно: Книжка року в Україні – це не складова книжкового бізнесу. Краща книжка – не та, яка краще продається і не та, яку модно читати.

За що дають державні премії?

26.02.2008 11:23
Вважається, що Національна премія імені поета Шевченка дається за особливі заслуги перед державою. Вважається, що журналісти і діячі культури взагалі просто злобствують або виявляють некомпетентність, коли спочатку кажуть: «Хто вони, ці заслужені митці?», а потім сочаться отрутою: «Ну і за що ж їм дали бабло від держави?».

Ще дещо про себе

25.02.2008 17:08
Щодо моїх книжок все одно змушений сказати неприємні для вас речі - почитати в мережі мене художнього не можна. Там тільки статті та окремі рассказікі, буквально децл. Доведеться все ж таки купляти в магазинах.

Про письменників та їхню творчість

22.02.2008 13:31
Недавно був на якомусь, як завжди, дивному заході в жовтому корпусі університету. Там письменники зустрічалися з тими, хто теоретично повинен їх читати – студентками-філоложками і просто зацікавленими особами. Зібрали авторів видавництва «Піраміда». Прийшли письменник Валерій Шевчук, пісатєль Улян (Уляненко) з групою підтримки, видавець Василь Гудковський і аз грішний. Там ще інші люди були, це я назвав основних бійців.