Круглый стол на тему: "Антимонопольное законодательство – проблемы и пути их решения"

31.08.2009 10:36
20 августа 2009 года в Пресс-центре Информационного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Киев, ул. Шамрыло, 23) состоялся Круглый стол на тему: "Антимонопольное законодательство – проблемы и пути их решения". Участники круглого стола обсудили насущные проблемы в сфере антимонопольного законодательства – необходимые законодательные изменения, сложности с которыми сталкиваются субъекты хозяйствования в сфере антимонопольного законодательства, и попытались найти ответ на главный вопрос: каким образом можно переломить ситуацию в сфере антимонопольного законодательства в Украине?

Юрій Кравченко - Проблемі питання правозастосовчої діяльності Антимонопольного комітету України та перспективи вдосконалення законодавства у сфері захисту економічної конкуренції.

31.08.2009 10:20
На сьогодні законодавство у сфері захисту економічної конкуренції в цілому адаптоване до європейських вимог. І це підтверджено в огляді Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) «Конкурентне право та політика в Україні», офіційна презентація якого відбувалася у січні цього року. Разом з цим, розвиток сучасних економічних відносин, триваюча в Україні політична реформа, нові підходи до питань захисту економічної конкуренції, які зараз сповідуються на міжрегіональному і національному рівнях, перш за все у рекомендаціях Міжнародної конкурентної мережі, говорить про те, що необхідно вдосконалювати діюче національне законодавство у сфері захисту економічної конкуренції.

Олексій КОТ - Участь консультантів у формуванні антимонопольної політики в країнах СНД

25.08.2009 13:06
В рамках чергового 29-го засідання Міждержавної ради з антимонопольної політики, що проходило 17 червня в м. Бішкек (Киргизія) пройшли Установчі збори Некомерційного партнерства "Сприяння розвитку конкуренції в країнах СНД".

Антоніна Ягольник - Практика конкуренційного права в часи фінансової кризи

25.08.2009 12:59
Активність на ринку злиттів та поглинань стала значно меншою в умовах кризи, зменшився відповідно обсяг концентрацій. Проте з’явились трансакції купівлі активів підприємств, що перебувають у процесі ліквідації, банкрутства. Деякі трансакції мають світовий масштаб, і вимагають отримання дозволів як в Україні так і в багатьох інших країнах.

Вікторія Пташник - Проблемами з якими стикаються суб’єкти господарювання у сфері антимонопольного законодавства. Механізми за допомогою яких юристи сьогодні вирішують проблеми своїх клієнтів в цій сфері.

25.08.2009 12:56
Безумовно, однією з проблем у сфері антимонопольного законодавства є низькі вартісні показники учасників концентрації, при досягненні яких такі учасники концентрації вимушені звертатися до АМКУ за дозволом на концентрацію. Це призводить до необхідності отримувати дозвіл на концентрацію навіть у випадках придбання суб’єкта господарювання з незначними вартісними показниками (наприклад, коли покупцем і продавцем є суб’єкти господарювання з великими вартісними показниками, а об’єкт покупки – маленький суб’єкт господарювання).

Дмитрий Тараник - Динамика развития рынка предоставления консультационных услуг по антимонопольному законодательству Украины в рамках мирового финансового кризиса

25.08.2009 12:54
Учитывая общие тенденции развития рынка юридических услуг, наметившиеся во второй половине 2008 года, 2009 год был встречен самыми пессимистическими прогнозами как по профессиональным юридическим услугам в общем, так и по услугам в области антимонопольного законодательства.

Марія Ніжнік - Проблеми, які виникають в процесі злиття та поглинань в розрізі антимонопольного законодавства

25.08.2009 12:53
В залежності від характеру та особливостей M&A транзакції, на різних її стадіях, сторони повинні здійснити ряд дій за участю державних органів, включаючи Антимонопольний комітет України (надалі «АМК»). Враховуючи положення чинного конкуренційного законодавства України, більшість M&A транзакцій, особливо за участю крупних іноземних інвесторів, потребують попереднього дозволу АМК.

Олег Мальський - Механізми боротьби із картельними змовами

25.08.2009 12:51
Боротьба з картелями посідає вагоме місце у багатьох правових системах світу і передбачає досить сувору відповідальність за вчинення антиконкурентних узгоджених дій.

Сергій Шкляр - Стан та перспективи розвитку практики конкурентного права

25.08.2009 12:43
Практика з антимонопольного та конкурентного права - одна з провідних та найбільш успішних практик компанії «Арцінгер». Практика рекомендована Українськими і міжнародними юридичними рейтинговими виданнями, включаючи «The Chambers Global», «PLC Which Lawyer?», «The Ukrainian Law Firms».
Кнопки