Автор
Аграрний експерт, керуючий партнер ГК «Агровет Атлантик», голова Асоціації тваринників України
Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR Prozorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура Азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада верховная рада вибори війна влада власть война выборы газ Газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна Гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты держава децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата земля импорт инвестиции инвестиции в экономику интернет ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна кабмин кадры карьера киев Київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым культура курс люстрация люстрація Майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый кодекс народ НАТО наука нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко Парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы росія россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко янукович Яценюк
Кнопки

Наше завдання - доопрацювати механізми фінансування тваринництва!

14.02.2018 17:44
Захищаючи інтереси сільськогосподарських виробників, Асоціація тваринників України здійснює вагомі кроки, спрямовані на подолання старої, забюрократизованої системи державної підтримки, яка вже давно є неефективною. Спільно з виробниками тваринницької продукції АТУ  розробила пакет пропозицій до схваленого 7 лютого 2018 року Урядом, Порядку використання коштів з державного бюджету щодо підтримки галузі тваринництва, який підготувало Мінагрополітики. Ці пропозиції ми представили 8 лютого на Громадській раді при Мінагрополітики, яка пройшла за участю керівництва міністерства та при підтримці Національного комітету з промислового розвитку.

Чому погіршилася продовольча безпека в країні, і як цьому зарадити?

24.10.2017 10:16
Продовольча безпека є найважливішим чинником в національній безпеці будь-якої держави. Особливо зараз, в умовах активної євроінтеграції з одного боку, і одночасно, масштабної соціально-економічної кризи і бойових дій на сході країни. Сьогодні Україна стикається зі значними викликами своєї продовольчої безпеки, тому питання її зміцнення стоїть як ніколи гостро. Що ж повинна робити держава для зміцнення продовольчої безпеки?

Асоціація тваринників підпише з Держпродспоживслужбою меморандум

23.08.2017 11:57
Питання експорту продукції тваринництва сьогодні є одним із гострих і найактуальніших для виробників. Сьогодні багато говорять про те, що наша яловичина є бажаним продуктом серед імпортерів із мусульманських країн Близького Сходу (завдяки передусім дуже вигідній ціні), а на молочні продукти чекають країни ЄС. Також гарні перспективи має нарощування експорту м’яса птиці, адже у світовому рейтингу Україна входить до 20-ки найбільших світових експортерів зазначеної продукції, і її якість підтверджена європейськими сертифікатами.

М'ясо молочних телят небезпечне для здоров’я

11.08.2017 14:48
Мало хто знає, що м'ясо молочних телят до 14-го дня від народження не лише позбавлене будь-якої користі, але й досить шкідливе для людини, а інколи навіть отруйне. Про це говорять вчені, але, на жаль, часто ця інформація не доходить до реального споживача. для людини, а інколи навіть отруйне. Про це говорять вчені, але, на жаль, часто ця інформація не доходить до реального споживача.

Нова Інструкція по боротьбі АЧС в Україні: перший досвід реалізації

27.06.2017 14:13
Минуло вже майже два місяці, як набула чинності нова Інструкція по боротьбі з африканською чумою свиней , тому хотілось би поділитися, хоча і коротким, але вже напрацьованим досвідом її впровадження, а також аналізом конкретних переваг й недоліків документу. Адже за час дії нової Інструкції  в Україні зафіксовано 11 випадків африканки, ліквідація осередків якої вже відбувалась на основі оновлених правил.

Міністра потрібно шукати серед виробників, а не політиків

01.06.2017 15:41
Відставка Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового 23 травня стала сюрпризом для суспільства, але не для фахівців. Чутки про цю відставку ходили щонайменше з початку 2017 року, хоча достовірно відомо про неї стало за кілька днів.

74% аграрних грошей витрачається на чиновників

18.05.2017 17:18
В минулому році держава витратила 1731134,9 тис. грн. бюджетних коштів на реалізацію своєї політики в аграрному секторі. Про це ми дізналися з відповіді Міністерства аграрної політики на запит Асоціації тваринників України.
теги:

Боротися з АЧС по-новому

20.04.2017 13:11
Асоціація тваринників України (яку маю честь очолювати) спільно з Держпродспоживслужбою, виробниками та іншими зацікавленими сторонами більше року працювали над новою Інструкцією з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней. Адже захворювання завдало збитків національній економіці вже на суму понад 1,1 млрд. грн., призвело до заборони українського експорту до Молдови, Румунії, Вірменії, Білорусі.

Кооперация – реальный путь к возрождению украинского села

10.11.2016 17:56
Сегодня многие говорят о необходимости возрождать украинское село. Эта тема муссируется в кабинетах и в инфопространстве, а многие политики на ней, откровенно говоря, спекулируют, декларируя различные механизмы для обустройства и развития депрессивных территорий, которые на деле, к сожалению, не работают.