Автор
Управляющий партнер Адвокатского объединения «ГОЛОВАНЬ И ПАРТНЕРЫ»
Популярные теги
Iryna Berezhna PR адвокат Адвокат Морозов азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада верховная рада вибори війна влада власть война выборы газ Геннадий Балашов Гонтарева государство гривна Гройсман ГФС демократия деньги депозит депозиты децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата Земля инвестиции инвестиции в экономику интернет Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна кабмин кадры карьера Киев київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция Конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым культура курс Луценко люстрация люстрація Майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый кодекс народ наука нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко Парламент партия регионов персонал податки податкові спори политика политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг реформа реформи реформы Росія россия Руслан Сольвар рынки свобода СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика экономика Украины эксперт по миграции Экспорт энергетика юрист Ющенко янукович Яценюк
Кнопки

Адвокатура в тіні?

08.06.2017 13:34
Відповідно до Звіту про діяльність Національної асоціації адвокатів України за 2016 рік, кількість адвокатів на кінець року склала 35009 осіб. У Звіті зазначено, що у складі адвокатських об'єднань та адвокатських бюро свою діяльність здійснюють відповідно 7.2 та 1.7 відсотка адвокатів. Переважна більшість колег, а саме 91.1 відсотка здійснюють адвокатську діяльність індивідуально.

Адвокати і внески

25.05.2017 14:27
37 відсотків адвокатів не сплатили внески на забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування у 2015 році. 37 відсотків адвокатів не сплатили внески на забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування у 2016 році. Стабільність.

Захист адвокатської таємниці. Поки РНБО мовчить...

18.05.2017 11:49
Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ вирішив звернутись до Ради Національної безпеки та оборони України з метою вжиття РНБО заходів проти руйнування інституту адвокатури та порушення гарантій адвокатської діяльності. Поки відсутня інформація, чи покинув РНБО всі нагальні справи і чи заходився рятувати адвокатуру.

Краще з розумним загубити 2 або правова позиція адвоката

28.04.2017 13:41
Схоже, голова Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ намагається захистити наші професіні права під корінь. Щоб і сліду від тих прав не лишилося. Ще не вщухло захоплення від ідей формалізації адвокатського досьє, як невгамовна захисниця вирішила взятися за правову позицію адвоката.

А починалося з ордерів...

20.04.2017 10:16
Свого часу я багато обурювався запровадженням нашим довгоочікуваним адвокатським самоврядуванням централізованого друку бланків ордерів. Не для того, звичайно, щоб контролювати адвокатів та стимулювати сплату внесків, а виключно для задоволення вишуканого естетичного смаку колег. Закону централізований друк бланків ордерів не відповідає, навіть прямо суперечить, оскільки унеможливлює реалізацію перебаченого статтею 13 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" права адвокатів, що здійснюютьь діяльність індивідуально, мати власні бланки ордерів з зазначенням прізвища.

Адвокатське досьє. Краще з розумним загубити...

09.04.2017 17:22
Сьогодні на майданчику групи Facebook РАДА АДВОКАТІВ УКРАЇНИ голова Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ розпочала дискусію.

Фіскальна служба не знає...

24.03.2017 02:42
Державна фіскальна служба України не знає, скільки адвокатів, що здійснюють свою діяльність індивідуально, обліковуються як платники податків, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

У кримінальних провадженнях на різних стадіях

17.02.2017 17:52
Продовжую дивуватися цікавинкам відкритих торгів стосовно надання правової допомоги службовцям Національного банку України.

341 година за 10 тисяч гривень

17.02.2017 12:28
Вітаємо ТОВ Адвокатська компанія Гвоздій та Оберкович з перемогою у відкритих торгах стосовно надання правової допомоги службовцям Національного банку України!!! Національному банку було зроблено істинно королівьску пропозицію, від якої відмовитися було несила!

НБУ і адвокати

14.02.2017 16:38
Національний банк України оголосив тендер щодо закупівлі послуг з надання правової допомоги службовцям НБУ. Для участі у процедурі закупівлі учасники мали підтвердити наявність працівників відповідної кваліфікації, зокрема "не менше 3-х свідоцтв про право на занятя адвокатською діяльністю".

Харківська обласна колегія адвокатів

30.01.2017 13:31
Мене дуже цікавить тема відшкодування витрат на допомогу адвоката, тому я намагаюся слідкувати за відповідною судовою практикою.

Українська адвокатура - назад у СРСР?

25.01.2017 13:28
Читаючи офіційний сайт Національної асоціації адвокатів України складається стійке враження, що деяким діячам нашого самоврядування не надто комфортно живеться і працюється у суверенній і незалежній державі Україна.

Коли хоче біда грошей…

17.01.2017 12:48
Коли хоче біда грошей, то тра біді дати, писав український класик Степан Руданський. Такою бідою стало для українських адвокатів наше довгоочікуване, шановне, авторитетне, розумне, професійне, щедре і одночасно економне самоврядування.

ТОВ "Адвокатська компанія..."

01.11.2016 22:10
У лютому 2014 року наше адвокатське об'єднання звернулося до суду з метою примусити Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Державну службу статистики України запровадити окремі коди для адвокатських бюро та адвокатських об'єднань.

LIGA:ZAKON - гальмо прогресу?

28.10.2016 13:38
Вчора, як колись казали, "уся прогресивна громадськість", чекала і дочекалася презентації нових макбуків.

НААУ стурбована...

08.10.2016 11:35
Національна асоціація адвокатів України стурбована і пише листи. Наступ на адвокатуру перетворився на нищення конституційного права на правову допомогу.

Захист прав адвокатів. Невикористані можливості

23.09.2016 13:28
Скоро виповниться чотири роки з дня набуття статусу остаточного рішенням Європейського суду з прав людини у справі “Головань проти України”. Однак порушення професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності залишається частиною української реальності.

НААУ і найменування

26.05.2016 14:29
Слід привітати Національну асоціацію адвокатів України зі славною перемогою. Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав Міністерство юстиції України встановити заборону використання повних, скорочених та викладених англійською мовою власних назв органів адвокатського самоврядування визначених Законом України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", та похідних від них назв у назві іншої юридичної особи, її відокремлених підрозділів або громадських об'єднань без статусу юридичної особи.

Працююча незалежна система...

14.05.2016 10:30
Член Вищої Ради Юстиції і одночасно секретар Ради адвокатів України стурбований тенденцією "руйнувати досягнення адвокатури, серед яких — працююча незалежна система адвокатського самоврядування."

НААУ посилить координацію...

22.04.2016 10:36
НААУ посилить координацію представництв за кордоном. Це новина на сайті НААУ. А відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відокремлених підрозділів у НААУ як не було, так і немає. Що, однак, не заважає посиленню координації.

Адвокатура України. 80 і 37 відсотків

24.03.2016 20:53
Близько 80 відсотків адвокатів не підвищили кваліфікацію. 37 відсотків адвокатів не сплатили внески. Саме час запроваджувати "адвокатську монополію".

Сильна ланка адвокатури

06.03.2016 11:16
Конституційна реформа в сфері правосуддя, яка передбачає виключне право на представництво адвокатів у суді, зустрічає критику найслабших ланок системи. Так прокоментував статтю застуника глави АП Олексія Філатова на підтримку реформи Секретар РАУ Павло Гречківський.

Адвокатура, пониження статусу...

07.02.2016 15:31
Мене вже потихеньку почали звинувачувати мало не зраді інтересів адвокатского цеху. Мовляв, виступаю проти адвокатської монополії, йду проти інтересів колег. Хоча на мою скромну думку, саме адвокатам, як особам зацікавленим, та ще й матеріально зацікавленим, до запровадження так званої “адвокатської монополії” слід ставитися більш ніж обережно. І обов'язково брати до уваги ціну.

Юрисконсульти. Кінець історії...

03.02.2016 18:55
Своє ставлення до запровадження в результаті конституційної реформи так званої “адвокатської монополії” я у загальних рисах висловив у матеріалі “Правнича монополія або позбавлення конституційного права”. Тепер пропоную читичам поміркувати над ще однією загрозою професії - ударом по юридичним службам компаній, по юрисконсультах.

І знову про представництва Національної асоціації адвокатів України

19.01.2016 16:49
Свого часу я писав про больш ніж дивний з точки зору українського законодавства підхід Національної асоціації адвокатів України до створення представництв за Кордоном. Відповідно до затвердженого 04 ливня 2015 року Радою адвокатів України Положення, представництва іменувалися відокремленими підрозділами, але одночасно оголошувалися юридичними особами.
 [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  >>      (9)