Автор
Управляющий партнер Адвокатского объединения «ГОЛОВАНЬ И ПАРТНЕРЫ»
Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR Prozorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура Азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада Верховная Рада вибори війна влада власть война выборы газ Газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна Гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты держава децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата земля импорт инвестиции инвестиции в экономику Интернет ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера киев Київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция Конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис крим Крым культура курс люстрация майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ медицина менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый кодекс народ НАТО наука Нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит Путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія Россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист ющенко янукович яценюк
Кнопки

Адвокат не може здійснювати діяльність як фізична особа-підприємець

07.02.2018 22:01
Не так давно я звернувся до Ради адвокатів України за роз'ясненням Правил адвокатської етики. Зокрема, чи є порушенням вимог ч. 1 ст. 7 та ч. 1 ст. 12 Правил адвокатської етики порушення адвокатом, який здійснює адвокатську діяльність індивідуально, вимог законодавства щодо обов’язкового перебування на податковому обліку як самозайнятої особи, що здійснює незалежну професійну діяльність.

Адвокатське об'днання. Нарешті правильна організаційно-правова форма

02.02.2018 12:36
Нарешті домоглися зазначення у Єдиному державниому реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань правильної організаційно-правової форми.

Реформа адвокатури. Страйк і параліч...

29.01.2018 19:39
Знаєте, а непогану ідею висловив Голова РА Закарпатської обл. Олексій Фазекош. Ну, про "страйк представників нещалежного правозихисного інституту, який є невід'ємною складовою будь-якого демократичного суспільства". Який "своїм наслідком матиме повний параліч всієї правової системи держави".

Надзвичайне досягнення НААУ

05.12.2017 09:23
Як стверджує член Ради адвокатів України Оксана Каденко, надзвичайним досягненням НААУ є НАДЗВИЧАЙНА прозорість.

Голос адвокатури

27.11.2017 13:10
Останнім часом я часто згадую свій текст 2009 року Подавляющее меньшинство Читачі самі можуть оцінити, наскільки справдилися мої сумні прогнози. Сам я нескромно вважаю, що на всі сто відсотків. Адвокатура тепер має самоврядування, насолоджується обов’язками сплачувати внески, підвищувати кваліфікацію. Адвокат більше не може сам собі надрукувати на принтері ордер. Чудовим бланком його забезпечить турботлива регіональна рада, адвокат має лише каліграфічно бісерним почерком заповнити вузенькі рядочки гусячим пером. Добре-добре, не обов’язково гусячим.

Адвокати-підприємці. Раді адвокатів України все ясно

26.10.2017 13:02
20 липня 2017р. я звернувся до Ради адвокатів України за роз'ясненням Правил адвокатської етики. Зокрема, чи є порушенням вимог ч. 1 ст. 7 та ч. 1 ст. 12 Правил адвокатської етики порушення адвокатом, який здійснює адвокатську діяльність індивідуально, вимог законодавства щодо обов’язкового перебування на податковому обліку як самозайнятої особи, що здійснює незалежну професійну діяльність. Спочатку питання видалося діячам адвокатського самоврядування складним.

Чекаю на відповідь Ради адвокатів України

04.09.2017 15:56
Минув місяць з того дня, як я отримав повідомлення Ради адвокатів України про намір розглянути моє звернення стосовно того, чи є порушенням вимог ч. 1 ст. 7 та ч. 1 ст. 12 Правил адвокатської етики порушення адвокатом, який здійснює адвокатську діяльність індивідуально, вимог законодавства щодо обов’язкового перебування на податковому обліку як самозайнятої особи, що здійснює незалежну професійну діяльність.

Ікла адвокатури

01.09.2017 09:33
"Закарпатьска адвокатура показала "зуби", - написав колишній співробітник КДБ, а тепер автор "крупнейшего российского литературного портала". «АДВОКАТУРА ПОКАЗАЛА НЕ ЗУБИ, А КЛИКИ!" - підправив голова Київської обласної колегії адвокатів, голова Комітету з питань інформполітики та інформбезпеки НААУ. Нведені цитати - яскравий приклад того, що являє собою адвоктура в уявленні не тільки суспільства, але і деяких представників адвокатської професії також.

ЛІГА:ЗАКОН. Без ключа тільки у хмарах

02.08.2017 22:27
Нижче публікую повністю відповідь, що її отримав на мій текст "Російський ключ до ЛІГА:ЗАКОН", читачі самі можуть її оцінити. ЛІГА:ЗАКОН я почав користуватися ще у минулому сторіччі. У ті часи для захисту вже використовували ключі, що під'єднувалися до LPT портів. Але для власників рідкісних тоді ноутбуків існували альтернативи.

Адвокати-підприємці. Що скаже Рада адвокатів України?

02.08.2017 16:24
Рада адвокатів України має намір розглянути моє звернення стосовно того, чи є порушенням вимог ч. 1 ст. 7 та ч. 1 ст. 12 Правил адвокатської етики порушення адвокатом, який здійснює адвокатську діяльність індивідуально, вимог законодавства щодо обов’язкового перебування на податковому обліку як самозайнятої особи, що здійснює незалежну професійну діяльність.

Російський ключ до ЛІГА:ЗАКОН

28.07.2017 16:51
Я багато в свій час писав про незручності роботи з продуктами найбільшого в країні розробника інформаційно-правових та сервісних рішень - іноваційної компанії ЛІГА:ЗАКОН. Іноватори хваляться новими світовими технологіями, а насправді тримаються за не такі вже й нові російські.

Роз’яснення Правил адвокатської етики

20.07.2017 10:45
Відповідно до статті 69 Правил адвокатської етики, у випадках, коли в конкретній ситуації адвокату важко визначити варіант поведінки, який у певних обставинах відповідав би нормам Правил, він може звернутися за роз’ясненням до Ради адвокатів України чи з’їзду адвокатів України. Направив до Ради адвокатів це звернення. Сподіваюсь отримати відповідь.

Адвокати, внески і тінь

17.07.2017 18:01
Я тут писав, що відповідно до звітів Національної асоціації адвокатів України, з року в рік внески на забезпечення завдань адвокатського самоврядування не сплачує 37 відсотків адвокатів.

Законослухняна адвокатура

11.07.2017 18:45
Я нещодавно писав про цікаві цифри Звіту про діяльність Національної асоціації адвокатів України за 2016 рік.

Договір адвоката з клієнтом. Межі конфіденційності

06.07.2017 14:22
Зараз в судах України розглядається декілька позовів про недійсність договорів про надання правової допомоги, укладених між адвокатами (адвокатськими об’єднаннями) та клієнтами. Особливість спорів полягає в тому, що позивачі не є стороною згаданих договорів, а тому ставлять перед судом питання про їх витребування. Колеги-адвокати, які виступають у тих справах у незвичній ролі відповідачів, з цілком зрозумілим ентузіазмом заперечують проти надання укладених ними з клієнтами договорів, посилаючись на адвокатську таємницю.

Адвокатура в тіні?

08.06.2017 13:34
Відповідно до Звіту про діяльність Національної асоціації адвокатів України за 2016 рік, кількість адвокатів на кінець року склала 35009 осіб. У Звіті зазначено, що у складі адвокатських об'єднань та адвокатських бюро свою діяльність здійснюють відповідно 7.2 та 1.7 відсотка адвокатів. Переважна більшість колег, а саме 91.1 відсотка здійснюють адвокатську діяльність індивідуально.

Адвокати і внески

25.05.2017 14:27
37 відсотків адвокатів не сплатили внески на забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування у 2015 році. 37 відсотків адвокатів не сплатили внески на забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування у 2016 році. Стабільність.

Захист адвокатської таємниці. Поки РНБО мовчить...

18.05.2017 11:49
Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ вирішив звернутись до Ради Національної безпеки та оборони України з метою вжиття РНБО заходів проти руйнування інституту адвокатури та порушення гарантій адвокатської діяльності. Поки відсутня інформація, чи покинув РНБО всі нагальні справи і чи заходився рятувати адвокатуру.

Краще з розумним загубити 2 або правова позиція адвоката

28.04.2017 13:41
Схоже, голова Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ намагається захистити наші професіні права під корінь. Щоб і сліду від тих прав не лишилося. Ще не вщухло захоплення від ідей формалізації адвокатського досьє, як невгамовна захисниця вирішила взятися за правову позицію адвоката.

А починалося з ордерів...

20.04.2017 10:16
Свого часу я багато обурювався запровадженням нашим довгоочікуваним адвокатським самоврядуванням централізованого друку бланків ордерів. Не для того, звичайно, щоб контролювати адвокатів та стимулювати сплату внесків, а виключно для задоволення вишуканого естетичного смаку колег. Закону централізований друк бланків ордерів не відповідає, навіть прямо суперечить, оскільки унеможливлює реалізацію перебаченого статтею 13 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" права адвокатів, що здійснюютьь діяльність індивідуально, мати власні бланки ордерів з зазначенням прізвища.

Адвокатське досьє. Краще з розумним загубити...

09.04.2017 17:22
Сьогодні на майданчику групи Facebook РАДА АДВОКАТІВ УКРАЇНИ голова Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ розпочала дискусію.

Фіскальна служба не знає...

24.03.2017 02:42
Державна фіскальна служба України не знає, скільки адвокатів, що здійснюють свою діяльність індивідуально, обліковуються як платники податків, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

У кримінальних провадженнях на різних стадіях

17.02.2017 17:52
Продовжую дивуватися цікавинкам відкритих торгів стосовно надання правової допомоги службовцям Національного банку України.

341 година за 10 тисяч гривень

17.02.2017 12:28
Вітаємо ТОВ Адвокатська компанія Гвоздій та Оберкович з перемогою у відкритих торгах стосовно надання правової допомоги службовцям Національного банку України!!! Національному банку було зроблено істинно королівьску пропозицію, від якої відмовитися було несила!

НБУ і адвокати

14.02.2017 16:38
Національний банк України оголосив тендер щодо закупівлі послуг з надання правової допомоги службовцям НБУ. Для участі у процедурі закупівлі учасники мали підтвердити наявність працівників відповідної кваліфікації, зокрема "не менше 3-х свідоцтв про право на занятя адвокатською діяльністю".
 [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  >>      (9)