Кнопки

"Коли ми діждемося Вашингтона" або якими мають бути батьки-засновники?

 
21.11.2017 16:46

Продовжуючи відкриту дискусію на тему справжнього лідерства, неефективних пострадянських інституцій та батьків-засновників для нової сучасної європейської Української Держави хочу звернути свою і вашу увагу на видатну постать людини-державника, 16-го Президента США, який очолював країну під час громадянської війни в Америці. Це блог про Авраама Лінкольна!

Відомо, що Лінкольн народився в родині бідного фермера, працював землеміром, комірником, лісорубом, поштовим службовцем, навіть воював з індіанцями, врешті став досить успішним юристом та адвокатом, зробив політичну кар’єру, починаючи з депутата Законодавчих зборів штату Іллінойс, куди його обрали в 1834 році за списками партії вігів, і завершуючи свою службу Батьківщині та життя на посаді Президента США.

Авраам Лінкольн став одним з ініціаторів та засновників Республіканської партії США і першим Президентом, хто представляв республіканців в Білому Домі. Саме Лінкольн сказав відому фразу: “Держава народу і для народу”, саме Абраам перемагав своїх ворогів, перетворюючи їх на друзів, а служіння державі та народу ставив вище будь-яких інших інтересів.

16-й Президент США нерадемно є легендарною особистістю, який відмінив рабство в Америці і обличчя якого, викарбувано в Горі Рашмор поряд з Джорджем Вашингтоном, Томасом Джефферсоном та Теодором Рузвельтом.

Президент Лінкольн в 1864 році був вдруге обраний на виборах, отримавши перемогу з різницею в 10% над генералом Мак-Кленаноном. Він врятував країну від розпаду, перемогу в Громадянській війні здобули Північні штати, очолювані ним, і це стало важливим етапом в розбудові Сполучених Штатів.

Важливі факти з життя Лінкольна свідчать про те, що саме у роки його президентства було побудовано трансконтинентальну залізницю, яка об’єднала Схід і тоді ще дикий Захід, була реалізована земельна реформа і створена Секретна Служба США.

Лінкольн мав якості справжнього лідера, який дослуховувався до думок інших, але відповідальність за прийняті рішення брав на себе, він делегував повноваження і створював нові ефективні інститути влади, він поєднував сміливість з холодним розумом!

Якщо порівняти тодішнє рабство з сучасною корупцією, то ситуація в США в 70-х роках ХІХ століття та в Україні зараз, яка супроводжується війною, боротьбою за сфери впливу та політичним популізмом, дуже схожі. Це ще раз переконує особисто мене в тому, що нам потрібні реальні реформи та ефективні інститути влади, нові партії та справжні лідери-державники, і, відповідаючи на запит Тараса Шевченка з його твору “Юродивий” про те “Коли ми діждемося Вашингтона з новим і праведним законом?», я хочу взяти на себе сміливість і відповісти – ніколи! Сучасній Українській Державі потрібні свої герої та справжні лідери – нові лінкольни, і я точно знаю, що вони є серед нас!   

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Точка зрения редакции портала ЛІГА.net и Информационного агентства "ЛІГАБізнесІнформ" может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним. Редакция портала не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителя
Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR Prozorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура Азаров Александр Прогнимак ато банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада верховная рада Вибори війна влада власть война выборы газ Газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты держава децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы дтп ДФС евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь жкг жкх закон законодательство законопроект зарплата земля импорт инвестиции инвестиции в экономику интернет ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера Киев Київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис крим Крым культура курс люстрация люстрація майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый кодекс народ НАТО наука нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов пдв персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит Путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко янукович Яценюк