Автор
Керівник Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR ProZorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура Азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада верховная рада вибори війна влада власть война выборы газ Газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна Гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты держава децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата земля импорт инвестиции инвестиции в экономику Интернет Ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера киев Київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция Конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым культура курс люстрация Майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ медицина менеджмент налоги налоги украина налоговые споры налоговый кодекс народ НАТО наука Нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія Россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко янукович Яценюк
Кнопки

Де взяти свідомого виборця?

18.03.2018 22:04
Право голосу мають всі – і ті, хто вміє критично мислити, і ті, ким можна маніпулювати, і ті, хто знає, чим мають займатись обрані ним політики, і ті, хто навіть не замислювався над цим питанням, і ті, хто розуміє причинно-наслідковий зв’язок між обраним політиком та власним добробутом, і ті, хто навіть не знає про існування такого словосполучення… Чи справедливо це?

Україна і Німеччина: разом вже понад чверть століття

09.03.2018 17:00
В політиці, як у внутрішній, так і в зовнішній, немає вічних друзів чи вічних ворогів – є вічні інтереси. Щоб отримати високий рівень співпраці з Німеччиною, нам необхідно стати їй цікавими.

Подарунки «з-під ялинки» від кропивницьких комунальників

02.02.2018 00:43
Доки існуватиме можливість неконкурентних закупівель, доти нею зловживатимуть. Допорогові закупівлі варто скасувати

Неефективні КП, або як «пиляти» бюджетні кошти

01.01.2018 20:58
Як подолати збитковість комунальних підприємств – пропозиція для Кропивницького.

Про "бодягу" і "мачмалу", або Що не так з українським пальним

23.12.2017 23:38
Чи змінилася ситуація з фальсифікатом в Україні, яку частку "бодяги" заливають в бензобаки українці і чому державні установи стають головним клієнтом кустарного виробництва.

За що влада Кропивницького любить “Білого Ведмедя”?

09.12.2017 04:02
Якщо проаналізувати закупівлі комунальних підприємств, які належіть Кіровоградській обласній і Кропивницькій міській радам, то можна відмітити одну дивну закономірність. Якщо закупівля стосується талонів на паливно-мастильні матеріали, то її з вірогідністю в 90% виграє таке собі ТОВ «Білий ведмідь».

Державне фінансування партій. Як звільнити політиків від олігархічної

25.10.2017 03:30
Трохи більше року в Україні діє закон про державне фінансування політичних партій. Він задумувався як шанс для партій позбутись олігархічного впливу, як спосіб поставити партії на контроль суспільству, зробити з політичних проектів сталі інституції...

"Подарунок" підприємцям від міськради Кропивницького

09.09.2017 19:01
Нещодавно бізнес відзначив своє професійне свято – День підприємця. Депутати міської ради Кропивницького зробили підприємцям «подарунок» - створили відділ з питань праці, який може стати інструментом зі знищення бізнесу та збільшення корупції.

Небезпечні симптоми в риториці Курта Волкера

05.09.2017 17:32
За ці кілька років російсько-української війни рівень і інтенсивність зовнішньо-політичних контактів України зріс у сотні, а може, і у тисячі разів. А от рівень дипломатії, на жаль, підвищується значно повільнішими темпами.

Картель "АЗС". Хто влаштовує змови на ринку нафтопродуктів

05.09.2017 00:49
Попри відсутність видимого зв'язку між власниками АЗС – усі вони піднімають і опускають ціни одночасно. Проте ані Антимонопольний комітет, ані правоохоронні органи не бачать у цьому порушень. Чому так виходить?

Корупція міськради Кропивницького

10.08.2017 12:48
З 12 останніх проаналізованих проектів рішень міськради Кропивницького, вісім містять корупційні ризики

Кропивницький. Битва за Статут

28.07.2017 23:58
Статут територіальної громади — дуже загадковий і цікавий документ. Його, нібито, визнають головним документом, яким мають керуватись і громада, і влада, який має визначати правила життя в місті чи містечку, чи ОТГ. Але в той же час Статут майже не описано у законодавстві. Він просто має бути... і крапка.

Благоустрій чи «розпил»?

10.07.2017 02:36
«Озеленення» Кропивницького доручили підприємству, яке спеціалізується на заготівлі дрів.

Декомунізувати перемогу: місія можлива

31.05.2017 03:20
Чи потрібен взагалі вихідний для заходів зі вшанування пам’яті? У нас немає вихідних ні на вшанування пам’яті жертв Голодоморів, ні на річницю закінчення 1-ї Світової війни, ні на річницю Перемоги над Золотою Ордою під Синіми водами, врешті-решт...

Чиї паї: що спільного у резонансних історій із землею на Кропивниччині

13.04.2017 23:02
У Кіровоградській області набули поширення ряд “земельних” схем - від привласнення врожаїв, нелегального використання земельних ресурсів до рейдерських захоплень фермерських господарств. Який стосунок до цих подій має керівництво області?

Календарні війни. Які свята мають бути вихідними в Україні?

04.04.2017 00:52
Чи варто змінювати календар нинішніх святкувань в Україні? Чи доцільно прийняти запропоновані зміни? Тут потрібно проаналізувати кожну пропозицію окремо.

Кропивницький: як розтринькати бюджетні гроші на «утримання» олігархів

05.03.2017 18:44
Міський голова Андрій Райкович, має звання почесного громадянина міста, голосував за Програму соціального захисту на 2016 рік. І при цьому - за виплату пансіонів почесним громадянам міста, в число яких входить і він, особисто, Райкович А.П.

Як виглядатиме Україна-2030?

01.03.2017 02:11
Світоглядні книги та фільми про боротьбу світів та світоглядів не дарма стають культовими протягом останніх десятиліть. «Володар перснів», «Гаррі Поттер», «Дім дивних дітей», «Матриця», «Зоряні війни», «Зворотній бік Світла»… всі ці книги та фільми пророкують протистояння двох світів – темного і світлого. І характеристики цих світів також чітко прослідковуються.

Кропивницький: місто паралельних вимірів

20.02.2017 00:41
В Україні практично завершено процес декомунізації топоніміки. Проте чимало питань залишаються відкритими. Особливо гостро проблема нових назв стоїть в перейменованому місті Кропивницький

Референдум, чи Майдан?

08.10.2016 21:43
Яким чином ми можемо впливати на прийняття рішень органами влади? Так, щоб до нашої думки одразу прислухались? Щоразу виходити на вулиці? Чи, може, є і інші способи?

Мова і сервіс

30.08.2016 23:53
Згідно правил, що містяться у законодавстві, українська мова обов’язкова до застосування у всіх сферах суспільного життя. І ми маємо всі підстави захистити свої права. Треба лише бажання і трішки зусиль, щоб зробити Україну українською.

Передноворічні «схеми» кропивницьких комунальників

27.08.2016 22:37
Комунальне господарство – сфера, яка стосується практично кожного, адже це і дороги, і зелені насадження, і опалення, і електроенергія, і сміття, і багато інших питань. Тому критично важливим є контроль використання бюджетних коштів у комунальній сфері.

Опоблок не такий вже і опозиційний? Або, хто керує кіровоградськими КП

22.07.2016 14:46
Муніципальним бізнесом керують директори, які часто є фігурами політичними. Ефективність роботи менеджерів КП, читай стан міської інфраструктури, має пряму залежність від спроможності різних політичних груп злагоджено працювати. З огляду на це, Всеукраїнський рух проти політичної корупції “Під контролем” перевірив, політики яких партійних кольорів керують комунальними підприємствами Кіровограда.

Олігархи та безхатченки

12.07.2016 22:10
Рух “Під контролем” хотів би нагадати можновладцям, що недостовірні відомості в деклараціях є підставою для притягнення до дисциплінарної чи адміністративної відповідальності відповідно до закону про запобігання корупції.

Кома в декомунізації Кіровограда

02.07.2016 18:45
Коли народні депутати все ж поставлять крапку в питанні декомунізації Кіровограда? Коли на мапі України з’явиться Кропивницький?..
теги:
 [1]  2  3  >>      (3)