Автор
Заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму
Популярные теги
Iryna Berezhna PR адвокат Адвокат Морозов Азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада Верховная Рада Вибори війна влада власть война выборы газ Геннадий Балашов Гонтарева государство гривна гройсман ГФС демократия деньги депозит депозиты децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь жкх закон законодательство законопроект зарплата земля инвестиции инвестиции в экономику интернет Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера киев київ Кличко Кодекс законів про працю України конституция конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым курс люстрация люстрація Майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина Налоговый кодекс народ наука Нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов персонал податки политика политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины психология денег психология успеха публічний аудит путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія россия Руслан Сольвар рынки свобода сми соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина Україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко Янукович Яценюк
Кнопки

Світ після свят. Терористи і пасочки

14.04.2017 13:32
Коли Ви повернетесь після трьох вихідних світ може змінитись. Не тому, що на честь свята всі одухотворяться і творитимуть добро. Хоча, добро – це поняття відносне. Люди щирі у своїх переконаннях, навіть коли вони помилкові. Бо саме поняття «добра», «добрих намірів» штовхає терористів убивати мирне населення, штовхає військових рятувати «руській мір», виправдовує убивство невірних.

Жовтневі революції гібридної війни

05.10.2016 15:29
Другий місяць осені – це не лише початок проблем з опалюванням та тривожних очікувань на комунальні платіжки з цифрами, більшими за мінімальну зарплату в країні. Це черговий місяць третього року «гібридної війни», - війни, що робить тривожними очікування не лише від комуналки, а й від кожної новини.

Пакети Ярової – чергове оновлення «руського міра»

08.07.2016 14:38
«Імперія Дабра» цього тижня прийняла поправки до міфу про «руський мір». Відтепер він буде доповнений антитерористичним пакетом Ярової.
теги:

Топ-10 гарячих точок для України на 2016 рік

25.02.2016 13:57
Незакінченість війни на Донбасі, постійні внутрішні конфлікти в Україні, зростання напруження у міжнародній ситуації, популяризація насилля як методу вирішення проблем та несистемна робота державних органів роблять невтішними прогнози для нашої держави на цей рік.

Постпарижський синдром. Почути ІДІЛ

16.11.2015 14:53
Весь світ усвідомлює, що військова машина Заходу спроможна переломити хребет ІДІЛ та знищити його осередки. Але вона не може знищити всіх, хто потенційно може стати терористом.
теги:

Пережити вибори

06.10.2015 13:59
У гібридній війні – гібридні й вибори. І це не було б великою проблемою, аби закінчувалось виключно риторикою. Сьогодні зацікавленими у терористичних актах можуть бути різні політичні сили. Починаючи від крайніх екстремістів та закінчуючи латентними росієфілами.
теги: вибори,

Граната, протест і «Свобода» проти свободи

01.09.2015 16:57
Зростання колективної агресії стимулює агресію індивідуальну. Але це не виправдовує тих, хто кидав гранату і однозначно не воскрешає убитих. Втім, це привіт задуматись: чи не завелику ціну ми платимо за політичні рішення. І чи не стане внутрішня агресія страшнішою за зовнішнього ворога.
теги:

Крим, Донбас і відпустка. Між "забути" і "забити"

05.08.2015 14:26
Традиційно для Росії, є ризики, що спалахи насилля можуть приурочити до свят. Тим більше, що 24 серпня – День Незалежності, військові паради та скупчення людей – пристойна мішень для будь-якого теракту.
теги:

Чим загрожує Україні конфлікт у Мукачевому

13.07.2015 15:05
Як і в усіх злочинах, пов’язаних із політикою, того, хто був насправді винен у мукачевському конфлікті, ми не взнаємо ніколи. Тобто, розкриття злочину чи «призначення» винних – це обов’язково відбудеться. Не буде лише згоди всього суспільства щодо результатів розслідування.

Літо. Сонце. Екстремізм

06.07.2015 14:33
До 24 липня доведеться прожити у потоці новин на кшталт «усе пропало», «вони нас продали», «завтра долар по 40». А зі Сходу нам обов’язково «допоможуть» і сепаратисти, і країна Насздєсьнєт: щоб МВФ ретельно подумав, кого краще витягувати – нас чи Грецію. Тому на нас очікує пролонгація проблем навіть у мертвий сезон.

"Рускій мір" і діти війни

15.06.2015 15:04
68 дітей загинуло. 176 отримали поранення. Це лише за даними ВООЗ, які не враховували 80 дітей, що загинули від сепаратистів у малайзійському Боїнгу. А ще – тони мін, якими усіяна територія Донбасу. Це уже відкладені жертви.

Прогнози на червень: російські привіти та внутрішня гризня

03.06.2015 16:21
Cаме російська внутрішньополітична ситуація значною мірою визначатиме ситуацію з екстремами в Україні в перший місяць літа.

Ризики травня: в очікуванні колорадів

06.05.2015 14:11
Мертвий сезон. Демонстрація. Парад. Гвоздики. Картопля. Таким травень виглядав для пересічної сім’ї в пересічний рік пересічної пострадянської країни. Минулого року все змінилось. Немає ні пересічної сім’ї, ні пересічного травня, і Україна – не пересічна пострадянська країна. Війна зробила все індивідуальним. Ціною тисяч жертв.

Донбас – це Україна. Між гаслом і реальністю

28.04.2015 16:50
У квітні 2014 року розпочалось АТО на Донбасі. А вже у травні 2014 року сепаратисти зрозуміли, що не всі міста, у яких було силою піднято альтернативний триколор, контролюються ними. Сьогодні, в результаті антитерористичної операції на Сході, близько 2 млн. громадян живуть на території, яка була звільнена, а ще мільйони – на територіях, де, завдяки АТО, недопущено приходу Імперії «духовних скрєп».

Рейдерство 2015. Прогнози на рік

14.04.2015 12:20
Рейдерство – проблема, яка останнім часом стає в Україні все більш актуальною. У перенасиченому поганими новинами середовищі, вона часто губиться. Втім наслідки рейдерства боляче б’ють не лише по підприємцям, а й по всьому суспільству, ставлячи під загрозу економічне становище держави.