Автор
Державний уповноважений Антимонопольного комітету України
Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR Prozorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура Азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада верховная рада вибори війна влада власть война выборы газ Газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты держава децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата земля импорт инвестиции инвестиции в экономику Интернет Ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна кабмин кадры карьера Киев Київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым культура курс люстрация люстрація майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый кодекс народ НАТО наука нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин Образование Общество одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко Парламент партия регионов ПДВ персонал податки Податкові спори политика политики политтехнологии політика порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит Путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко ТКАЧУК трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика экономика украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко янукович Яценюк
Кнопки

Кубів і лотереї

19.02.2018 14:19
16 лютого в будівлі Уряду під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України Кубіва С.І. відбулась нарада, яка могла б бути першим та найважливішим кроком для виходу лотерейного ринку з тіні. Могла б бути якби...

Здатися на дискрецію

05.09.2017 11:05
Коли спокушає дискреція? Тоді, коли не можливо досягнути над потрібного з різних причин результату. Спочатку з'являється думка "можу зробити так, формально нічого не порушую", але відразу зазвичай не наважуєшся реалізувати. Потім другий, третій і...швидкий та простий шлях досягнення потрібного результату бере верх над сумнівами та побоюваннями. А потім затягує, переходить у звичку, і з часом сприймається як безапеляційне та безумовне право діяти на власний розсуд, бо маю право, не озираючись на розумність, зваженість та мотиви – бо маю право.

Тимчасові споруди – довгі апорії

01.09.2017 11:07
Кожен мер міста Києва протягом останніх десяти років обов’язково одним зі своїх пріоритетів визначає «розібратись нарешті з МАФами». Проходять роки, а проблема, що поставлена на перше місце в переліку важливих, першочергових, резонансних досі не вирішена як в Києві, так і в решті регіонів України.

Хроніки реформи або феральна історія успіху Київського ТВ (4 частина)

11.08.2017 10:34
"Не нашкодь" - давній принцип медичної етики, який зазвичай приписується Гіппократу.

Хроніки реформи… (частина третя, «фасадні реформи»)

28.07.2017 09:18
Зміна та оновлення зовнішнього вигляду – фасаду, без зміни внутрішнього оздоблення, комунікацій. Це коли край потрібно продати квартиру, і ти робиш такий собі в ній косметичний ремонт задля того, щоб покупець зайшов, ахнув, купив та ще й дорого. Тяга в реформуванні до «фасадного» результату – отрута для державного органу. Процес гноїння та гуміфікації продовжує відбуватись всередині без змін, а ззовні, для оточуючих, все виглядає квітучим та благоденствуючим.

Хроніки реформи… (частина друга)

21.07.2017 09:15
Закінчити першу частину хочу тим, що дійсно на сьогодні ми маємо прірву між центральним апаратом та територіальними відділеннями Комітету, яскравим доказом чого є публічне висловлювання Голови, що «сьогоднішня робота тервідділень Антимонопольного комітету – це фікція». Про своє бачення причин появи цієї прірви напишу пізніше. Однак, спробувати подолати її «двома стрибками» наднебезпечно не тільки для самого АМКУ, а й для країни в цілому.

Хроніки реформи…

14.07.2017 16:23
Немає нічого небезпечнішого, ніж намагатися подолати прірву двома стрибками.

Квиткові пристрасті

07.04.2017 09:45
На засіданні Антимонопольного комітету України 06.04.2017 прийняли рішення, яким:

Нові договори: "недо-оренди та пере-попередні"

16.03.2017 18:07
Результат (проміжний, не перший та не останній) дослідження на ринках безмитної торгівлі («duty free»).

Анатомія#зради або "День сурка"

15.09.2016 15:08
Уявіть собі: тендер на закупівлю край необхідного вам сьогодні предмету... Наведу примітивно-фантастичний приклад, спеціально не наводжу реальний, бо побудують паралелі з якимсь конкретним кейсом. Наприклад, закупівлі води в ваш будинок, і якщо до жовтня (!!!) цього року не куплять - залишитись без неї. А купити можна тільки за результатом тендеру.

Сумна історія про тролейбуси...

09.08.2016 01:11
Сумна історія про те, як Черніговчані втратили можливість отримати нові тролейбуси влітку… Або про те, як 6 + 1 = 25… Чи можливо про те, хто гучніше за всіх кричить «Тримай злодія!»…

Тендерні процедури в пенітенціарній службі або «Слідкуйте за руками»!

23.07.2016 23:57
Частина 2. Тендерні процедури в пенітенціарній службі або «Слідкуйте за руками»!
теги:

«Незалежні» імпровізації хрумкотливих мелодій

14.06.2016 09:37
«… Також ми отримаємо суттєві переваги серед інших експертних організацій, в першу чергу недержавної форми власності, … »

Виклики "за передплатою"

13.05.2016 21:39
Справедливий суд, справедливий судовий розгляд… Всі бажають справедливості, але як не хочеться занурюватись у тенета судових розглядів.

Хронології сюрреалізму

11.05.2016 21:12
«…Будущина в руках нового покоління…».

Ритуальні послуги - "законсервована фортеця"

29.04.2016 13:51
Перша половина ХХ сторіччя: десь…, але не в нас, вже знають про існування комп’ютерів (1945 р.).

Казочка для діток (лагідна) Був собі літачок…

15.04.2016 15:31
« Сказка рассказывается не для того, чтобы скрыть, а для того, чтобы открыть, сказать во всю силу, во весь голос то, что думаешь.» Євген Шварц

Технічна інвентаризація: конкуренції бути?!

11.04.2016 13:49
Для України та для інших країн, що схожі на нас по пройдешнім десятиліттям та по state design, є типовими особливості конкуренції на окремих ринках між комунальними та приватними підприємствами, оскільки ці «типові особливості» перетворюють конкуренцію, на непотайне протистояння та безустанну боротьбу двох «світів»: комунального та приватного.
теги: