Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR Prozorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП верховна рада Верховная Рада вибори війна влада власть война выборы газ Газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна Гройсман гроші гфс демократия деньги депозит депозиты держава децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата Земля импорт инвестиции инвестиции в экономику интернет ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна кабмин кадры карьера киев Київ китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция конституція Конституція України коррупция корупція КРЕДИТ кредиты кризис Крим Крым культура курс люстрация майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ медицина менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый Кодекс народ НАТО наука нафтогаз НБУ ндс недвижимость Николай Гольбин образование общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія Россия Руслан Сольвар рынки свобода Сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко Янукович Яценюк
Кнопки

Порошенко про повернення Україні Донбасу і Криму: мрія чи мета?

16.09.2017 17:51
Звичайно, зараз Петро Порошенко володіє значно більшою інформацією, ніж три роки тому. Якщо він каже про ймовірність повернення Україні наступного року Донбасу та Криму, то я хочу сподіватися, що це не популістські ігри.
теги:

Чи поділять між собою владу Саакашвілі, Тимошенко і Садовий?

11.09.2017 14:40
Нинішній Саакашвілі нагадує Ющенка, хоча прорив польсько-українського кордону навряд чи можна порівняти з початком Помаранчевої революції. “Не сотвори собі кумира”, – сказано в Біблії. Революційно налаштовані наївні люди спочатку зачаровуються, а потім втоптують у болото колишніх месій. Так було з Ющенком. У випадку із Саакашвілі все може закінчитися не просто фарсом, а трагедією. На цьому тлі не варто забувати, що подібний сценарій розхитування України вигідний Росії. Чи це і є кремлівський сценарій?
теги:

Безпечність керівників України

10.09.2017 18:15
Уявімо собі на мить, що стався терористичний акт. Держава обезголовлена. У нас нема посади віце-президента. Заступники Голови Верховної Ради України не можуть перебрати на себе президентські функції. Те саме стосується й віце-прем’єр-міністрів. То що, знову обиратимемо виконувача обов’язків Президента України, як це було після втечі Януковича до Росії?
теги:

Кадиров: генеральна репетиція чи фальстарт?

05.09.2017 19:41
На цьому тлі вельми цікавою є поведінка Навального. Опозиція в Росії померла з відходом у кращі світи Валерії Новодворської. Самого Навального навряд чи допустять до президентської гонки, якщо, знову ж таки, не виникнуть фарс-мажорні обставини, пов’язані з Путіним.
теги:

Українська доба

09.04.2017 12:50
Україна змінює лідерів і поступово рухається в бік цивілізації. Нехай це непряма дорога, є повернення назад. Але загальний рух уперед очевидний. Росія вже наближається до брежнєвського періоду керування країною, за яким настав розпад і загибель Радянського Союзу. Саме закостенілість лідерства призводить до смерті держави.
теги:

Брехун і підбрехач

06.02.2017 14:14
Пєсков при Путіні виконує роль блазня. Може сказати все що хоче, і йому за це нічого не буде. Коли припече, Путіну легко буде позбутися пєскових. Мовляв, я білий і пухнастий, це вони у всьому винні. Жорстокі тирани найперше стинають голови своїм блазням.

Чому Росія залякує Україну, або справа Пінчука-Філіпчука

06.01.2017 10:04
Росія проводить цілеспрямовану політику на знищення державності України. Її кінцева мета – встановити контроль над Європою, зробити її своєю союзницею в глобальних геополітичних процесах. При цьому Росія справедливо сподівається на те, що Європа заплющить очі на такий дріб’язок, як Україна. Але якщо це остаточно стане доконаним фактом і у Європи зникне природний інстинкт самозбереження, то вона може стати таким же дріб’язком для США, коли Трамп надумає поділити з Росією сфери впливу у світі.
теги:

Чи зможе Трамп прискорити падіння режиму Путіна?

05.01.2017 09:10
Бізнесові інтереси США абсолютно не співпадають з бізнесовими інтересами Росії, а в значній мірі є прямо протилежними. І в цьому суть проблеми. Тобто про жодне співробітництво у звичному розумінні цього слова не може йти мови. Спільні протоколи намірів, декларації й інше – так. Але поки бізнес у світі є первинним, а політика лише обслуговує його, жодного значущого проекту між США та Росією неможливо втілити у життя.

Чим небезпечний оптимізм українців?

04.01.2017 14:29
Що ж, песимісти вчать російську, оптимісти – китайську, а реалісти – автомат Калашникова. До того ж, песимісти – це поінформовані оптимісти.
теги:

Московська ненародна республіка

03.01.2017 11:25
Будь-який кремлівський мрійник у кінцевому результаті терпів жорстоку поразку. Створений Леніним і випещений Сталіним Радянський Союз розпався. Чим далі Путін воює від кордонів Росії, тим швидше вона розпадеться – до Московської ненародної республіки, бо всі інші території були загарбані упродовж століть.
теги:

Повернення Арсенія Яценюка до влади: трагедія чи фарс?

02.01.2017 10:14
Схоже, Арсеній Яценюк хоче використати ситуацію на всі сто відсотків. Потрійні вибори йому потрібні для того, щоб втримати, а то й зміцнити фракцію Народного фронту у Верховній Раді України, самому стати президентом і привести якомога більше своїх представників до влади на місцях.
теги:

Степан Бандера: “Віра найбільше скріплює сили душі”

01.01.2017 08:56
Провідник ОУН був переконаний, що “справа релігії, її оборони перед наступом безбожницького комунізму, справжнє ісповідування і підтримування живої християнської віри - це найважливіша справа не тільки самої Церкви, але й всього народу, всіх національних сил, зокрема національно-визвольного руху”.
теги:

Революція бідності

22.11.2016 16:58
Стратегічна ж лінія полягає в тому, щоби Україна не лише на словах, а й на ділі була незалежною соборною державою. Слова Степана Бандери про Українську революцію не втрачають актуальності й нині.
теги:

Коли в Україні постане нова націолістична сила?

21.11.2016 19:20
В Україні вже давно визріла проблема створення націоналістичної сили на кшталт бандерівської ОУН. З одного боку, вона має бути орденського типу, до неї повинні увійти люди, які сповідують націоналістичну ідеологію, а тим, хто є пройдисвітами і шарлатанами, тут не місце; з іншого – цій організації слід опиратися на широкі верстви населення.
теги:

“Стокгольмський синдром” журналістів

23.05.2016 14:03
Небезпечна хвороба – “стокгольмський синдром” – охопив журналістську братію. Так звана четверта влада не лише стала заручником олігархів і полюбила їх, а разом з ними тримає у заручниках всю країну.
теги:

Ліберал чи націоналіст?

13.01.2016 10:23
У скрутні для України часи лише націоналісти ціною свого життя відстоювали незалежність. Ліберали ж зазвичай були колабораціоністами, або відсиджувались тихесенько до кращих часів, або втікали за межі держави й там пропагували свої ідеї. Зараз не той час, аби дати можливість ліберальним ідеям зсередини зруйнувати українське суспільство і тим самим допомогти Путіну зжерти Україну.
теги:

Стукачі і цензура

03.01.2016 10:17
Стукацтво і цензура – це огидні явища, які ще не так скоро зникнуть з нашого повсякденного життя. Радянське минуле міцно в’їлося в серця й душі людей, передалося по спадщині молодому поколінню. Сучасний стукач, якого б віку він не був, - це самозакоханий боягуз, який готовий чинити підлості іншим, лиш би самому бути на висоті.
теги:

Невичерпне джерело Степана Бандери

31.12.2015 07:57
Здається, до Степана Бандери ніхто не наповнював глибоку віру в Бога, Його правду й справедливість таким філософським змістом. Саме це невичерпне джерело спонукувало мільйони й мільйони українців і неукраїнців до боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу.
теги:

Рагулі

30.12.2015 11:21
Якщо російська демократія закінчується на українському питанні, то українська демократія закінчується на українському націоналізмі. Хочеш дізнатися, чи є демократом той чи інший росіянин, запитай у нього, як він ставиться до війни Путіна в Україні.
теги:

Песимістичний сценарій для України

28.11.2015 15:10
Чим далі – тим більше стає очевидним, що до кінця 2015 року навряд чи вдасться виконати Мінські угоди. Про це відверто говорять учасники переговорів. Узагалі виникає сумнів, чи можна їх виконати у даному форматі – аж до контролю з боку України за 400-кілометровою ділянкою кордону з Росією.
теги:

Путінофобія

25.11.2015 18:49
Безперспективними є намагання українізувати потенційну п’яту колону, яка молиться на Путіна. Регіонали, які по-хамелеонівські мімікрували в Опозиційний блок, а то й увійшли до команд Порошенка і Яценюка, будуватимуть Україну такою, якою її бачать, - пропутінською. П’яту колону не можна перевиховувати. Її треба знищувати.
теги:

Цугцванг Порошенка

24.11.2015 14:36
Якщо люди побачать, що Яценюк залишається, а про заміну Турчинова ніхто навіть не заїкається, - то це ще більше може наелектризувати суспільство. Тоді витівка Парасюка чи підрив електроопор можуть видатися лише квіточками на тлі ягідок, що руйнуватимуть Україну зсередини.
теги:

Що у Росії трагедія, то в Україні фарс

02.11.2015 22:36
В жорсткому двобої влада й ті, хто проти неї, можуть себе взаємно знищити, а цим неодмінно скористається хтось третій, який знаходиться за межами нашої держави.

Слово на захист "Свободи"

04.09.2015 17:39
Не слід жартувати з українською національною ідеєю. Чим більше буде українізовуватися наше суспільство, тим швидше ідеї українського націоналізму оволодіватимуть масами. З іншого боку, лідери націоналістичних організацій повинні розуміти, що беруть велику відповідальність на себе, проповідуючи український націоналізм. Будь-який хибний крок веде не лише до дискредитації ідеї, а й до зневіри людей у справедливість.
теги:

Кінець проекту "Олег Ляшко"

03.09.2015 20:13
Популістське гасло “Порошенко змовився з Путіним і здає Донбас” на тлі російсько-українського протистояння просто приречене на успіх. Однак Олегові Ляшку й тим, хто за ним стоїть, щораз треба буде вигадувати все нові й нові аргументи, аби популістський вогонь цього гасла не згасав.
теги:
 [1]  2  3  4  >>      (4)