Кнопки

Чи поділять між собою владу Саакашвілі, Тимошенко і Садовий?

 
11.09.2017 14:40

Як тільки у Вінниці вималювалася трійка лідерів держави – Порошенко, Парубій і Гройсман, на польсько-українському кордоні засвітилися Саакашвілі та Тимошенко, до яких згодом у Львові приєднався Садовий. Як на мене, це була своєрідна заявка на майбутніх лідерів держави. Чи вона серйозна, чи трагікомічна, як уже не раз бувало в українській історії, – покаже час.

Парадоксально, але зараз головним супротивником Саакашвілі є не Порошенко, хоча своїми недолугими діями той виставив себе непривабливо перед світовою спільнотою. Тимошенко ніколи не приховувала своїх президентських амбіцій. Мабуть, Садовий не проти того, щоби стати прем’єр-міністром. А що залишиться Саакашвілі? Чи не використають його Тимошенко і Садовий задля зростання власних рейтингів?

Очевидно, Саакашвілі добре розуміє, з ким має справу. Для нього головним є зараз закріпитися в Україні, відстояти своє українське громадянство, використавши цей процес з пропагандистською метою. Я кажу в загальному, але є чимало підступних політиків, які використають Саакашвілі за повною програмою, але не впевнений, що вони щиро хочуть, аби збулося те, заради чого колишній грузинський президент повернувся до України.

За великим рахунком, отримання українського громадянства не є самоціллю для Саакашвілі. Він декларує розбудову України як європейської держави не лише на словах, а на ділі. Ті, хто з ним зараз поруч, ніби теж за це. Проте політичне й бізнесове минуле цих людей не дозволяє вірити у щирість їхніх намірів. Навряд чи у цьому вони далеко відійшли від Порошенка та його оточення.

Нинішній Саакашвілі нагадує Ющенка, хоча прорив польсько-українського кордону навряд чи можна порівняти з початком Помаранчевої революції. “Не сотвори собі кумира”, – сказано в Біблії. Революційно налаштовані наївні люди спочатку зачаровуються, а потім втоптують у болото колишніх месій. Так було з Ющенком. У випадку із Саакашвілі все може закінчитися не просто фарсом, а трагедією. На цьому тлі не варто забувати, що подібний сценарій розхитування України вигідний Росії. Чи це і є кремлівський сценарій?

Анатолій ВЛАСЮК
11 вересня 2017 року

теги:
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Точка зрения редакции портала ЛІГА.net и Информационного агентства "ЛІГАБізнесІнформ" может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним. Редакция портала не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителя
Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR ProZorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура азаров Александр Прогнимак АТО Банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада верховная рада вибори війна влада власть война выборы газ Газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна Гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты держава децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата земля импорт инвестиции инвестиции в экономику интернет ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера киев Київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция Конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым культура курс люстрация майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ медицина менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый кодекс народ НАТО наука нафтогаз НБУ ндс недвижимость Николай Гольбин образование общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит Путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія Россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко янукович Яценюк