Популярные теги
Iryna Berezhna PR адвокат Адвокат Морозов азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ввп Верховна Рада верховная рада вибори війна влада власть война выборы газ Геннадий Балашов Гонтарева государство гривна Гройсман ГФС демократия деньги депозит депозиты децентралізація доллар Донбас донбасс доходы евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь жкх закон законодательство законопроект зарплата земля инвестиции инвестиции в экономику интернет Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера киев київ Кличко Кодекс законів про працю України конституция Конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым курс люстрация люстрація майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина Налоговый кодекс народ наука нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин Образование общество Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко Парламент партия регионов персонал податки политика политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины психология денег психология успеха публічний аудит Путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія Россия Руслан Сольвар рынки свобода СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт юрист Ющенко Янукович Яценюк
Архив
Кнопки

О праве и правах

Перезавантаження служби місцевого самоврядування

20.02.2017 17:53
Верховна Рада України прийняла 9 лютого 2017 року у другому читанні та у цілому один із вкрай необхідних Законів не лише у процесі проведення реформ та децентралізації, а й для вироблення принципово нового підходу до організації служби в органах місцевого самоврядування. Це – Закон «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Чому рішення рад щодо заборони продажу алкоголю є незаконним?

20.02.2017 12:26
Рішенням Київська міська рада заборонила (обмежила) суб’єктам, які зареєстровані у вста-новленому порядку, та суб’єктам господарювання, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства України, здійснювати торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у стаціонарних об'єктах торгівлі торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення на території м. Києва шляхом заборони їх реалізації з 23:00 до 10:00.

Энергетика, энергетика и ещё раз энергетика!

20.02.2017 09:08
Как снежный ком, у нас нарастают одна проблема вслед за другой - с запасом газа и приближающийся коллапс в энергетике.
теги:

Страсти по Могилев-Подольскому

19.02.2017 11:28
Кто и каким образом использует в своих целях отсутствием вертикалью власти.
теги:

Захист право власності в суді: належні позовні вимоги, сторони процесу

18.02.2017 10:12
Верховний суд України надав роз’яснення щодо формулювання предмету позовних вимог при захисті майна або витребування останнього із чужого незаконного володіння. Захист право власності в суді. Правова можливість одночасного пред’явлення віндикаційного та негаторного позову.

Шах королю: Кремль угрожает Лукашенко

17.02.2017 19:15
Ситуация с резким разворотом Беларуси в сторону Запада и череда эффективных шагов президента Лукашенко, направленных на освобождение от энергетической зависимости от России, вероятно, активировали механизм запуска гибридной войны против самого близкого российского союзника на постсоветском пространстве.

У кримінальних провадженнях на різних стадіях

17.02.2017 17:52
Продовжую дивуватися цікавинкам відкритих торгів стосовно надання правової допомоги службовцям Національного банку України.

Інтернет-піратство: Чи можливо подолати?

17.02.2017 12:48
Зародження «піратства» відбулось ще в ХVІІ ст. і існувало у вигляді так званої «літературної крадіжки». Але, з появою Інтернету, піратство перейшло на простір всесвітньої мережі, де і пустило коріння.

341 година за 10 тисяч гривень

17.02.2017 12:28
Вітаємо ТОВ Адвокатська компанія Гвоздій та Оберкович з перемогою у відкритих торгах стосовно надання правової допомоги службовцям Національного банку України!!! Національному банку було зроблено істинно королівьску пропозицію, від якої відмовитися було несила!

Створення Фінансової поліції: недоліки правового регулювання

17.02.2017 09:58
Парламентські «професіонали», приймаючі Податковий кодекс, забули про Фінансову міліцію і де-юре з початку року у нас в державі її не існує. Помилку кинулися виправляти, та розгорілася гаряча дискусія, адже розслідування фінансових злочинів для багатьох виявилося ласим шматком. Але чи потрібний взагалі в України такий орган?

Підвідомчість судових справ що виникають з земельних правовідносин

17.02.2017 08:32
Проблеми визначення підвідомчості судових проваджень при подані відповідних позовів, що виникають з земельних правовідносин. Суперечлива судова практика. «Багатогранність» постанов Пленумів вищих судів касаційної інстанції.

ЄСВ: хто знає як і куди?

16.02.2017 17:15
Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (надалі - ЄСВ) – консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі. Мета - забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб на отримання страхових виплат (послуг) за чинними видами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

«Двойное дно» пенсионной реформы по-украински: дожить или выжить?

16.02.2017 13:07
В правительстве Владимира Гройсмана не перестают изобретать все новые способы решения одного из главных условий предоставления очередного транша кредита МВФ – устранение дефицита Пенсионного фонда.

Види відповідальності за порушення в сфері законодавства про працю

16.02.2017 12:11
Урядовці з екрану телевізора так залякали підприємців своєю мінімалкою та перевірками офіційного працевлаштування найманих працівників, що вже декілька разів доводилось чути про раптові перевірки і мільйонні штрафи. При спробах же з’ясувати, за що конкретно накладений штраф, у відповідь чую лише досить розмиті пояснення про триста двадцять тисяч. Тому сам собою напрошується висновок: підприємці не дуже розуміються на тому, яка ж відповідальність настає за порушення трудового законодавства.

Жалобы предпринимателей: надежда умирает последней...

16.02.2017 11:47
«Если бы все люди знали об исходе своих предприятий, они бы их никогда не открывали». Когда-то сказанное изречение поэта и драматурга - Готхольд Эфраим Лессинга, сегодня как никогда характеризует настроение в предпринимательской среде Украины.

Как обжаловать отказ на иммиграцию в Украину?

16.02.2017 11:35
В последнее время в социальных сетях и СМИ активно обсуждается проблема эмиграции украинцев заграницу. В этом аспекте также затронута иная тема – иммиграции иностранцев в Украину. Только за 2016 год Государственная миграционная служба обработала 18 тис. заявок для получения разрешения на иммиграцию в Украину. Участились случаи отказов в предоставлении такого разрешения. Рассмотрим причины и последствия отказа в получении разрешения на иммиграцию в Украину, а также способы восстановления нарушенных прав.

Окремі трудові права, гарантовані одинокій матері

16.02.2017 09:08
В даній статті з’ясовується наявність в жінки, що є одинокою, права на додаткову оплачувану відпустку.

Корпоративний договір в ТОВ як інструмент захисту прав інвесторів

15.02.2017 16:39
Нажаль, в Законопроекті не наведено жодних істотних умов КД, тобто, тих, які є обов’язковими для нього і без яких він в будь-якому разі не вважається укладеним (чинним). В свою чергу, це створює певну невизначеність для учасників (засновників) ТОВ в контексті розуміння, чи є достатньо захищеними їхні права та інтереси на випадок можливих непорозумінь чи конфліктних ситуацій між ними.

Чем больше конкурентов, тем дешевле кофе в «Борисполе»

15.02.2017 15:08
25 января 2017 года госпредприятие «Международный аэропорт «Борисполь» одержало небольшую, но важную победу. Киевский апелляционный хозяйственный суд поддержал позицию аэропорта в споре с АКМУ. Он отменил решение суда первой инстанции о якобы неправомерности передачи в аренду 157.5 м2 площади терминала D. Это решение стало серьезным шагом в направлении развития конкуренции. Оно открывает двери для работы в аэропорту «Борисполь» еще одной компании. И чем таких компаний будет больше, тем выше будет качество предоставляемых услуг, и ниже цены.
 [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >> ...      (295)