Популярные теги
Iryna Berezhna PR адвокат Адвокат Морозов азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее Украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада верховная рада вибори війна влада власть война выборы газ Геннадий Балашов Гонтарева государство гривна Гройсман ГФС демократия деньги депозит депозиты децентралізація доллар Донбас донбасс доходы евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь жкх закон законодательство законопроект зарплата земля инвестиции инвестиции в экономику интернет Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера киев київ Кличко Кодекс законів про працю України конституция Конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым курс люстрация люстрація майдан маркетинг маркетинг юридических услуг мвф менеджмент налоги налоги украина Налоговый Кодекс народ наука нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов персонал податки политика политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины психология денег психология успеха публічний аудит Путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія Россия Руслан Сольвар рынки свобода СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко Янукович Яценюк
Архив
Кнопки

О праве и правах

Адміністративна відповідальність за ст. 130 КУпАП

23.04.2017 17:57
На сьогодні Україна посідає одне із найперших місць в Європі за смертністю та травматизмом на дорогах, а більшість дорожньо-транспортних пригод (надалі – ДТП) трапляються через перебування водіїв у нетверезому стані.

Люди, перестаньте быть марионетками в чужой игре

23.04.2017 15:18
Всего за 300 гривен некоторые члены общества продолжают изъявлять готовность изображать кого угодно, называться "рылом" и безропотно выполнять роль "мяса", прекрасно понимая, что своими действиями приглашают в свой дом смерть, огонь и разрушения.

Співбесідна метаморфоза: чи всі зміни однаково корисні?

23.04.2017 09:59
З 21 квітня стартували співбесіди кандидатів до Верховного Суду з членами ВККСУ. Ці співбесіди на порядок відрізняються від тих, що були раніше. Але й зараз, начебто в зрозумілому та відкритому процесі, на жаль без проблем та нетактовних моментів не обходиться. І створюють їх на жаль ті, хто повинен сприяти процесу суддівського добору.

Потерпевшие по делу Роберта Флетчера остались ни с чем

23.04.2017 01:03
очень поучительная и полезная статья для граждан на основе приключений Роберта Флетчера в Украине

Витребування майна, яке вибуло з володіння власника за рішенням суду

22.04.2017 21:34
Майно, яке вибуло з володіння власника на підставі рішення суду, але в подальшому скасованого, вважається таким, що вибуло з володіння власника поза його волею. Початок відліку строку позовної давності.

Так розподільчий чи поточний рахунок? Пеня у сфері ЗЕД

22.04.2017 15:19
В Законі № 185 Про розрахунки у валюті зазначено, що виручка резидента за експортним договором підлягає зарахуванню на валютний рахунок в певний строк. Інакше – пеня. Податкова вважає, що цей строк закінчується з моменту надходження коштів на поточний рахунок. Платники та Суди вважають, що з моменту надходження коштів на розподільчий рахунок. А що говорить Закон?

Земельне питання як «камінь спотикання» української історії

22.04.2017 13:48
Історія нашого народу завжди була невіддільною від історії нашої землі. І земельні відносини в усі часи ставали поштовхом до розвитку українського суспільства або до протистоянь і національних катастроф. Нинішня Україна знову намагається вирішити земельне питання і визначити своє майбутнє. Чи засвоїли ми уроки минулого?
теги:

Рейдерство «в законі» по-новому

21.04.2017 13:28
Більшість підприємств, будь-якого сектору економіки: великого, середнього та малого - не мають точного розуміння поняття щодо процесу рейдерства в Україні, а ті, хто розуміють, вважають, що дане питання їх не стосується.

Як реанімувати НАЗЯВО

21.04.2017 11:51
В парламенті зареєстрований законопроект, який відновить незалежний статус Агентства.

Обмеження відповідальності майнового поручителя - іпотекодавця

21.04.2017 09:40
ВСУ: відповідальність майнового поручителя як іпотекодавця, який не є одночасно боржником в основному зобов’язанні, обмежується переданим в іпотеку майном.

Табличка з прізвищем для найвищих кабінетів...

20.04.2017 20:02
Чому батько, який "вовка з`їв" на чиновницьких хлібах з усіх сил проти того, щоб його сини покидали власний бізнес, йшли на найвищі посади в державі?

Пенсионная реформа: Старость - не радость, или старость - на радость

20.04.2017 15:33
Украинские пенсионеры уже в который раз готовятся к реформированию пенсионной реформы. Согласно требованиям Международного Валютного Фонда с 1 января 2018 года правительство нашей страны должно внедрить комплексную пенсионную реформу.

Как признать отцовство за умершим по решению суда?

20.04.2017 13:33
            Не все семьи в Украине создаются по плану: регистрация брака, рождение детей.… Некоторые отцы не спешат регистрировать брак с будущими мамами своих детей, или признавать факт своегоотцовства по отношению к уже рожденным деткам. Другие в силу жизненных обстоятельств просто не успевают признать своё отцовство  и внезапно умирают.
теги:

Удачная жалоба в криминальном процессе - закрепляем результат

20.04.2017 10:52
Ранее я писал для вас на этом сайте как хитро обойти процессуальную норму УПК Украины, запрещающую обжаловать действия следователя, его постановление после того как истек 10-дневный срок.

Як спонукати суддю не пропустити в рішенні суду важливої..

20.04.2017 10:48
Те що ця справа програшна мені стало зрозуміло з самого початку, однак справжній юрист завжди зуміє зробити так, щоби отримане опонентом рішення практично неможливо було виконати

Чи стане життя простіше без печаток?

20.04.2017 10:24
На перший погляд, з позицій економіки, скасування обов'язковості відбитку печатки на документах економить купу часу та, відповідно, зменшує трансакційні витрати економічних гравців. З позицій дерегуляції це також відповідає кращим світовим практикам, бо спрощує бюрократичні формальності. Але, якщо придивитися, простіше та дешевше не стане. Буде просто по-іншому.

А починалося з ордерів...

20.04.2017 10:16
Свого часу я багато обурювався запровадженням нашим довгоочікуваним адвокатським самоврядуванням централізованого друку бланків ордерів. Не для того, звичайно, щоб контролювати адвокатів та стимулювати сплату внесків, а виключно для задоволення вишуканого естетичного смаку колег. Закону централізований друк бланків ордерів не відповідає, навіть прямо суперечить, оскільки унеможливлює реалізацію перебаченого статтею 13 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" права адвокатів, що здійснюютьь діяльність індивідуально, мати власні бланки ордерів з зазначенням прізвища.

Пайова участь забудовників в інфраструктурі міста

20.04.2017 08:51
Реконструкція наявної будівлі, без забудови нової земельної ділянки, не звільняє замовника від укладення із міськрадою договору про пайову участь, а також від перерахування коштів пайової участі.

Рішення в Гаазі. Які помилки має врахувати Україна

19.04.2017 19:14
У Гаазі був момент істини. Рішення Міжнародного суду ООН мало показати, чи ще є якийсь сенс сподіватися на міжнародне право, на справедливість у міжнародних відносинах. Три роки російської зневаги до міжнародних статутів і конвенцій могли зневірити будь-кого. Коли здається, що все очевидно, правда на боці України - чому ж мовчать міжнародні судові інституції; чому вони не підтримують Україну? Гаазьке рішення показало, що «пацієнт» (тобто міжнародне право) радше живий, ніж мертвий.

3 техники переговоров, которые приведут к удачному соглашению

19.04.2017 15:46
Аналитики Давоса на Всемирном экономическом форуме 2017 представили «TOP 10 skills», жизненно необходимых бизнесу уже к 2020 году. В их числе комплексное решение проблем и умение договариваться. До 2020 осталось всего 3 года, а значит – пора освоить 3 техники успешных переговоров, которые оставят вас и вашего оппонента в восторге от результата встречи!

Україна та Міжнародний суд справедливості ООН

19.04.2017 12:09
Сьогодні Міжнародний суд ООН має оголосити процедурне рішення щодо заяви держави Україна про порушення Російською Федерацією низки Конвенцій. Але цікаве не лише питання "що?", але й "чому?" Рішення суду вже майже оголошене, тому дозволю собі коментарі
теги:

«Процветающий» край Л/ДНР: учимся быть независимыми… от зарплат

19.04.2017 10:36
У каждого – своя беда и своя боль. Но есть проблемы и общие, к примеру, такие как: разруха, отсутствие зарплат, еды, воды, нормальной жизни. И к этому всему еще впридачу идут пули и снаряды, которые практически каждый день грозятся убить ни одного, так другого. Все эти беды объединяют в единое целое наш Донбасс

Рік роботи: новий досвід – нові виклики!

19.04.2017 07:53
Пройшов рік відколи в Україні розпочав роботу департамент "Центр компетенції" Консорціуму "Український центр підтримки номерів і адрес" і за цей час вже напрацьовано певний досвід по сприянню комплексному захисту прав інтелектуальної власності та прав осіб від порушень у мережі Інтернет, а також судова практика щодо вирішення зазначеної категорії спорів.

Перше місце України у Європейському суді з прав людини

18.04.2017 14:42
Щодо звіту про результати діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у 2016 році та відшкодування збитків державного бюджету
 [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >> ...      (302)