Популярные теги
Iryna Berezhna PR адвокат Адвокат Морозов азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ввп Верховна Рада верховная рада вибори війна влада власть война выборы газ Геннадий Балашов Гонтарева государство гривна Гройсман ГФС демократия деньги депозит депозиты децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь жкх закон законодательство законопроект зарплата земля инвестиции инвестиции в экономику интернет Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера Киев київ Кличко Кодекс законів про працю України конституция Конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым курс люстрация люстрація майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина Налоговый кодекс народ наука нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов персонал податки политика политтехнологии політика порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины психология денег психология успеха публічний аудит путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія Россия Руслан Сольвар рынки свобода СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт юрист Ющенко Янукович Яценюк
Архив
Кнопки

О стране

Міжнародний кримінальний суд: перспективи розгляду злочинів

25.02.2017 00:04
У розрізі військових злочинів, які були скоєні чи ще будуть скоєні на території України. Що ж такого цікавого та чим таким відомий МКС? Тим паче, що ще у 2000 році, за часів Леоніда Кучми, Україна підписала Римський Статут Міжнародного кримінального суду. Проте, Верховна Рада досі не ратифікувала цей документ.

Тарута vs Гонтарева: між принципами і політтехнологією

24.02.2017 19:52
Позафракційний народний депутат і потенційний лідер у новому політпроекті Сергій Тарута звернувся до Вищого адміністративного суду України з вимогою скасувати постанову Верховної Ради про призначення Валерії Гонтаревої на посаду Голови Національного банку України.
теги:

Щодо відповідальності за "контрабанду" частин зброї

24.02.2017 19:04
Легальним власникам вогнепальної зброї перед за все присв'ячую цей пост

"До последнего мы думали, что война обойдет нас стороной..."

24.02.2017 18:43
Одесские журналисты побеседовали с вынужденной переселенкои из Луганска - "Везде своя правда и свои виноватые. Но, наверное, тем, что я уехала в Одессу, а не пересекла границу, я показала, где мой дом".

10 псевдогарантий для Крыма три года спустя

24.02.2017 15:34
Три года назад кремлевские власти в выгодном для себя ключе давали разнообразные обещания крымчанам, подчеркивая при этом, что, «как в Украине, в Крыму больше никогда не будет».

Х-фактор на ЗНО, або наскільки легко написати тест, не знаючи предмету

24.02.2017 15:23
Україна вже майже десять років як перейшла на формат зовнішнього незалежного оцінювання для абітурієнтів, що вступають у вищі навчальні заклади. Це звичайно великий прогрес у вітчизняній освіті, адже змінились правила гри. Зріз знань відбувається не в школі чи при вступі, де багато зацікавлених осіб, а десь між ними. Іспит передбачає тестову форму і містить набір запитань, що мають закриту або в деяких випадках відкриту форму відповідей.

Как под носом у ГФС в Украине возник международный канал наркотрафика

24.02.2017 10:06
Последние задержания и количество наркотиков, которые пытаются перевезти как в Украину, так и вывезти с нашей территории, а также их происхождение, говорит о том, что прямо под носом у Госфискальной службы образовался новый международный канал контрабанды.

Імітація народного гніву

24.02.2017 10:00
Останні події в країні свідчать про активацію сценарію дестабілізації. Як не парадоксально, але в цьому зацікавлені як зовнішні так і внутрішні сили. Інтерес Москви в ослабленні України усім зрозумілий. Найцікавіше, що з ним ситуативно співпадають прагнення деяких українських політиків. Це не заважає таким політикам демонструвати гіперпатріотизм та неймовірну любов до вітчизни. Щоправда така любов досить дивного ґатунку й нагадує прагнення задушити в обіймах.

Трамп як символ зміни глобальної парадигми міжнародної політики

24.02.2017 09:21
Обрання президентом Дональда Трампа позначило не просто зміну адміністрації в США. Це ознаменувало остаточне оформлення зміни світового зовнішньополітичного тренду. Міжнародна політика впевнено дрейфує від ідеалістичного сприйняття світового устрою з його вірою в глобальну демократію та лібералізм в бік раціонального прагматизму. Україні це також слід розуміти і вибудовувати свою політику виходячи із нових політичних реалій.

Первые штрафы в 320000 грн за нарушение трудового законодательства

24.02.2017 09:19
В Ивано-Франковской области инспекторами области была проведена плановая проверка одного из предприятий по соблюдению норм трудового законодательства. Установлено, что в нарушение требований статьи 24 КЗоТ трудовые отношения со всеми работниками не были должным образом оформлены. Согласно предоставленной налоговой информации в 2016 году на предприятие работало 37 человек по гражданско-правовым договорам и 16 по трудовым договорам что не соответствовало действительности.

Єднання націоналістів – віха розвитку держави

23.02.2017 22:33
22 лютого, в день втечі колишнього президента-зрадника Віктора Януковича, виник привід поглянути назад – чого ж ми домоглися за ці три роки. В цих умовах надважливо, щоб патріотичні сили, які бачать Україну незалежною, боролись за неї на Майдані, чітко окреслили відповідальну державницьку позицію щодо головних зовнішніх та внутрішніх загроз. Першим паростком такої відповіді став марш патріотичних сил – націоналістів, організований ВО “Свобода”, Національним корпусом (Азов) та Правим сектором.

Чому ГПУ під керівництвом Луценко живе від скандалу до скандалу

23.02.2017 22:18
Українські прокурори, ЗМІ і експерти довго накопичували в собі невдоволення роботою Генпрокурора Юрія Луценка. І маса критичних коментарів та публікацій свідчать, що в суспільстві та серед прокурорського корпусу накопичилася критична маса невдоволення тим, як працює ГПУ та система прокуратури в цілому.

Визнання невідповідності судді займаній посаді - українське ноу-хау?

23.02.2017 18:02
Зміни до Конституції України передбачають механізм встановлення невідповідності судді займаній посаді. Однак така "прихована люстрація" може підривати авторитет судових рішень і не відповідати європейським стандартам функціонування судової влади. Які можливі наслідки?
теги:

Вызывайте подкрепление: нужен ли бизнес реформам?

23.02.2017 15:51
Слово “реформы” в нашем социальном дискурсе стало чем-то средним между мантрой, приближающей улучшение всего и вся, и презрительно-язвительным саркастичным комментарием. Что пошло не так и в чем задача бизнеса?

Корпоративные детские сады: будущее наших детей в наших руках

23.02.2017 14:32
Легендарный педагог Антон Макаренко как-то сказал: «Наши дети - это наша старость.Правильное воспитание - это наша счастливая старость, плохое воспитание - это наше будущее горе, это наши слезы, это наша вина перед другими людьми, перед всей страной»

Пiдтримкa учaсникiв AТO пoтрeбує мaксимaльнoї увaги суспiльствa

23.02.2017 10:38
Пiсля дeмoбiлiзaцiї дoсить бaгaтo вiйськoвoслужбoвцiв зiштoвхуються з нe мeнш вaжкими випрoбувaннями. Стрeсoвi рoзлaди, нeпoрoзумiння з oтoчуючими, прoблeми з прaцeвлaштувaнням – всi цi фaктoри дужe впливaють нa психoлoгiчнo-eмoцiйний стaн бiйцiв, зaвaжaють їм пoвнoцiннo aдaптувaтися дo нoвих умoв. Тoму пiдтримкa учaсникiв AТO пiсля пoвeрнeння їх дo мирнoгo життя пoтрeбує мaксимaльнoї увaги i дoпoмoги суспiльствa.

Газовые препятствия

23.02.2017 10:30
Накануне завершения отопительного сезона в Украине объявили чрезвычайное положние в энергетике из-за ситуации с поставках энергетичского угля. В это же время НАК «Нефтгаз Украина» заявил о возможном поышнии цены на природный газ для населения по причине повышения его стоимости на хабах ЕС. В этом контексте в очередной раз актуализировался вопрос наращивания объемов собствнной добычи природного газа. Однако отрасль не спешит радовать показателями – за 2016 год рост составил всго 0,6%.

Щодо порядку перевірки електронних декларацій в 2017 році

23.02.2017 09:58
17 лютого 2017 року набрало чинності рішення Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) «Про затвердження порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» (далі – Порядок) від 10.02.2017 р. за № 56.

Сами себя загнали в такое драматическое положение

23.02.2017 08:27
Не только астрологи, а и ученые отмечают, что по числу грядущих бедствий и экологических катастроф 2017 год побьет все рекорды. Главные угрозы для нас в 2017 году – это лесные пожары, наводнения и, не дай Бог, аварии на АЭС и промышленных предприятиях.
теги:

Украина в мировых рейтингах: как начать движение вверх

23.02.2017 08:07
Украина теряет привлекательность для ведения бизнеса и развития инноваций, но в то же время наращивает свой потенциал в модернизации военно-оборонного комплекса. Что это означает для украинской экономики и где стоит искать точки для роста – попробуем разобраться детальнее.

Неуемные аппетиты власти ведут к гибели страны

23.02.2017 00:55
В эти дни мы отсчитываем третью годовщину начала трагических событий на Майдане. Уверен, тогда многие украинцы искренне вышли на акции протестов. Им не нравился порядок, установленный с 2010-го года властью Януковича. Они верили, что новые лица, которые придут после Майдана, изменят ситуацию в лучшую сторону.
теги:

Якість замість статистики: за що і як Ірпінь стимулюватиме вчителів

22.02.2017 20:42
Вчитель, який працює «на якість», має заробляти більше, аніж той, хто працює «на статистику». Така формула оплати праці педагога починає працювати в Ірпінському регіоні вже навесні цього року.
 [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >> ...      (548)