Популярные теги
Iryna Berezhna PR адвокат Адвокат Морозов азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ввп Верховна Рада Верховная Рада вибори війна влада власть война выборы газ Геннадий Балашов Гонтарева государство гривна Гройсман ГФС демократия деньги депозит депозиты децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь жкх закон законодательство законопроект зарплата земля инвестиции инвестиции в экономику интернет Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера киев Київ Кличко Кодекс законів про працю України конституция конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис крим Крым курс люстрация люстрація майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина Налоговый кодекс народ наука Нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин Образование общество Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов персонал податки политика политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины психология денег психология успеха публічний аудит путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія россия Руслан Сольвар рынки свобода СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт юрист Ющенко Янукович Яценюк
Кнопки

Политика

Олександр Горобець

Придибенція у тролейбусній тисняві

25.02.2017 11:30

Пригода на колесах...

Володимир Цибулько

Тарута vs Гонтарева: між принципами і політтехнологією

24.02.2017 19:52

Позафракційний народний депутат і потенційний лідер у новому політпроекті Сергій Тарута звернувся до Вищого адміністративного суду України з вимогою скасувати постанову Верховної Ради про призначення Валерії Гонтаревої на посаду Голови Національного банку України.

Руслан Сольвар

В Нідерландах тривають перипетії довкола асоціації з Україною

24.02.2017 18:51

Вчора, 23 лютого, одні з ініціаторів славнозвісного квітневого референдуму, об’єднання GeenPeil, виступили з жорсткою критикою прийнятого рішення. Безумовно, така подія є цілком нормальною в розвиненій європейській демократії, але все ж слід розглянути абсурдність самої ситуації.

Кирилл Молчанов

Похищение А.Гончаренко или операция - «ловля на живца»

24.02.2017 11:38

Его вели по длинному промерзлому коридору, запах сырости въедался в нос даже через плотный мешок надетый на голову, стало очевидно, что это подвал

Геннадій Ткачук

Імітація народного гніву

24.02.2017 10:00

Останні події в країні свідчать про активацію сценарію дестабілізації. Як не парадоксально, але в цьому зацікавлені як зовнішні так і внутрішні сили. Інтерес Москви в ослабленні України усім зрозумілий. Найцікавіше, що з ним ситуативно співпадають прагнення деяких українських політиків. Це не заважає таким політикам демонструвати гіперпатріотизм та неймовірну любов до вітчизни. Щоправда така любов досить дивного ґатунку й нагадує прагнення задушити в обіймах.

Нікіта Самбожук

Трамп як символ зміни глобальної парадигми міжнародної політики

24.02.2017 09:21

Обрання президентом Дональда Трампа позначило не просто зміну адміністрації в США. Це ознаменувало остаточне оформлення зміни світового зовнішньополітичного тренду. Міжнародна політика впевнено дрейфує від ідеалістичного сприйняття світового устрою з його вірою в глобальну демократію та лібералізм в бік раціонального прагматизму. Україні це також слід розуміти і вибудовувати свою політику виходячи із нових політичних реалій.

Юрій Олійник

Єднання націоналістів – віха розвитку держави

23.02.2017 22:33

22 лютого, в день втечі колишнього президента-зрадника Віктора Януковича, виник привід поглянути назад – чого ж ми домоглися за ці три роки. В цих умовах надважливо, щоб патріотичні сили, які бачать Україну незалежною, боролись за неї на Майдані, чітко окреслили відповідальну державницьку позицію щодо головних зовнішніх та внутрішніх загроз. Першим паростком такої відповіді став марш патріотичних сил – націоналістів, організований ВО “Свобода”, Національним корпусом (Азов) та Правим сектором.

Ігор Загребельний

Послідовна декомунізація: угорський досвід

23.02.2017 11:52

У Будапешті планують знести пам'ятник відомому діячеві комуністичного руху Дьйордю Лукачу. Для країни, яка пережила подвійну російсько-більшовицьку окупацію і близько сорока років комуністичного режиму, це цілком справедливо. Проте Лукач є символом не лише принесеного на російських багнетах комунізму, але й сучасних викликів, які стоять перед Угорщиною і всією Європою.

Роман Сторожев

Газовые препятствия

23.02.2017 10:30

Накануне завершения отопительного сезона в Украине объявили чрезвычайное положние в энергетике из-за ситуации с поставках энергетичского угля. В это же время НАК «Нефтгаз Украина» заявил о возможном поышнии цены на природный газ для населения по причине повышения его стоимости на хабах ЕС. В этом контексте в очередной раз актуализировался вопрос наращивания объемов собствнной добычи природного газа. Однако отрасль не спешит радовать показателями – за 2016 год рост составил всго 0,6%.

Володимир Карплюк

Якість замість статистики: за що і як Ірпінь стимулюватиме вчителів

22.02.2017 20:42

Вчитель, який працює «на якість», має заробляти більше, аніж той, хто працює «на статистику». Така формула оплати праці педагога починає працювати в Ірпінському регіоні вже навесні цього року.

Андрій Миселюк

Снятие блокады: дело двинулось к компромиссу

21.02.2017 15:40

Спустя без малого месяц после начала блокады на Донбассе, правительство начало предлагать реалистичные варианты урегулирования ситуации.

Насиб Рагимов

Энергетика, энергетика и ещё раз энергетика!

20.02.2017 09:08

Как снежный ком, у нас нарастают одна проблема вслед за другой - с запасом газа и приближающийся коллапс в энергетике.

Віктор Таран

Три закони, щоб зупинити ескалацію в суспільстві

19.02.2017 22:18

Блокада та сьогоднішні події на вулицях Києва лиш діагностувала проблему. Але встановлення діагнозу не здатне її вирішити. Потрібні термінові "хірургічні" дії. Згадується покійний Бендукідзе, який казав: "Коли у вас гангрена потрібно не імітувати лікування, а оперувати. Тим паче що дворічна імітація лікування не здатне допомогти хворому."

Алексей Вороненко

Страсти по Могилев-Подольскому

19.02.2017 11:28

Кто и каким образом использует в своих целях отсутствием вертикалью власти.

Вильям Задорский

Власть над властью. Уроки майданов

15.02.2017 14:12

"Революцию замышляют романтики, осуществляют фанатики, а плодами её пользуются мерзавцы". Отто фон Бисмарк, рейхсканцлер Германии (1871-1890 гг).