Популярные теги
Iryna Berezhna PR адвокат Адвокат Морозов азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет бют валюта Васильев ввп Верховна Рада верховная рада вибори війна влада власть война выборы газ Геннадий Балашов Гонтарева государство гривна Гройсман ГФС демократия деньги депозит депозиты децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь жкх закон законодательство законопроект зарплата земля инвестиции инвестиции в экономику Интернет Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера киев київ Кличко Кодекс законів про працю України конституция конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис крим Крым курс люстрация люстрація майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина Налоговый кодекс народ наука нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин Образование общество Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов персонал податки политика политтехнологии політика порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины психология денег психология успеха публічний аудит путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія россия Руслан Сольвар рынки свобода СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина Україна Укрпочта УКРПОШТА управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт юрист Ющенко Янукович Яценюк
Кнопки

Право

Татьяна Ющенко

Що це було?

25.02.2017 00:24

Два дні тому на сайті Громадської ради доброчесності з’явилась публікація під назвою: «Виявлені обставини, що ставлять під загрозу конкурс до Верховного Суду». Така заява сколихнула правничу спільноту та спровокувала дискусію, коментарі та заяви.То яке змістовне навантаження мала ця заява?

Катерина Стриженова

Міжнародний кримінальний суд: перспективи розгляду злочинів

25.02.2017 00:04

У розрізі військових злочинів, які були скоєні чи ще будуть скоєні на території України. Що ж такого цікавого та чим таким відомий МКС? Тим паче, що ще у 2000 році, за часів Леоніда Кучми, Україна підписала Римський Статут Міжнародного кримінального суду. Проте, Верховна Рада досі не ратифікувала цей документ.

Людмила Сирко

Стоит менять фамилию при разводе?

24.02.2017 13:39

Как правило,  при регистрации брака супруги изъявляют желание носить  общую фамилию. После регистрации брака, супруга получает новый паспорт, в котором указывается ее новая фамилия.  В период семейной жизни происходят такие важные события как рождение ребенка, получение диплома, водительского удостоверения, приобретения имущества – во всех документах указывается уже Ваша новая фамилия.

Денис Осмоловський

Деактивація податкової міліції

24.02.2017 10:32

Не по суті, а по формі.

Денис Фетисов

Первые штрафы в 320000 грн за нарушение трудового законодательства

24.02.2017 09:19

В Ивано-Франковской области инспекторами области была проведена плановая проверка одного из предприятий по соблюдению норм трудового законодательства. Установлено, что в нарушение требований статьи 24 КЗоТ трудовые отношения со всеми работниками не были должным образом оформлены. Согласно предоставленной налоговой информации в 2016 году на предприятие работало 37 человек по гражданско-правовым договорам и 16 по трудовым договорам что не соответствовало действительности.

Валерий Буняк

Визнання невідповідності судді займаній посаді - українське ноу-хау?

23.02.2017 18:02

Зміни до Конституції України передбачають механізм встановлення невідповідності судді займаній посаді. Однак така "прихована люстрація" може підривати авторитет судових рішень і не відповідати європейським стандартам функціонування судової влади. Які можливі наслідки?

Sergey Barbashin

Етапи реєстрації торговельної марки

23.02.2017 16:23

Реєстрація торговельної марки – тривалий та відповідальний процес, що триває на практиці від 12 і до 16 місяців, а у деяких випадках і довше, наприклад, у випадку оскарження рішення Укрпатенту за заявкою. Реєстрація завершується видачею свідоцтва України на знак для товарів та послуг, або відмовою Укрпатенту в реєстрації знаку.

Евгений Морозов

Вмотивоване рішення суду або ігнорування судом доречних аргументів

23.02.2017 11:28

Критерії вмотивованості судового рішення. Ігнорування судом доречних доказів та аргументів. Судова практика ВСУ та ЄСПЛ щодо обґрунтованості судового рішення.

Артем Ткаченко

Щодо порядку перевірки електронних декларацій в 2017 році

23.02.2017 09:58

17 лютого 2017 року набрало чинності рішення Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) «Про затвердження порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» (далі – Порядок) від 10.02.2017 р. за № 56.

Василь Мокан

Неполітичне призначення: чи виправдає довіру новий глава Нацполіції?

22.02.2017 16:27

Низький рівень життя населення, безробіття, війна на Сході України. Всі ці чинники вкрай негативно впливають на рівень злочинності у нашій державі. І проблема з кожним роком, на жаль, поглиблюється.

Оксана Воловик

Несанкціоновані транзакції з платіжної картки: способи захисту

21.02.2017 11:54

Інтернет- та смс-банкінг міцно увійшли у повсякденне життя. Але супутником швидких та зручних грошових розрахунків є ризики шахрайських дій, які вимагають від власників платіжних карток постійної пильності. При цьому банківські установи не завжди охоче стають на бік клієнта у випадку повідомлення про факти несанкціонованих транзакцій

Андрей Довбенко

Кaпкaни Зaкону про споживче кредитувaння

20.02.2017 21:15

Системa не може бути спрaведливою, поки вонa ущемляє прaвa громaдянинa. Тому Зaкон вимaгaє негaйної пaрлaментської корекції, з жорстким відстороненням від процесу підготовки лобістів від кредиторів.

Марія Дзюпин

Перезавантаження служби місцевого самоврядування

20.02.2017 17:53

Верховна Рада України прийняла 9 лютого 2017 року у другому читанні та у цілому один із вкрай необхідних Законів не лише у процесі проведення реформ та децентралізації, а й для вироблення принципово нового підходу до організації служби в органах місцевого самоврядування. Це – Закон «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Михаил Можаев

Заметки адвоката № 42. Юристы In-house

20.02.2017 10:56

Юристы In-house - внутренние, не выходящие за рамки организации клиента.

Виктор Мороз

Как законно отобрать иностранные инвестиции в Украину?

18.02.2017 16:04

О нюансах защиты прав держателей еврооблигаций при процедуре bail-in в рамках национализации банковских учреждений