Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR ProZorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура Азаров Александр Прогнимак АТО Банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада верховная рада вибори війна влада власть война выборы газ геннадий балашов Гонтарева государство гривна Гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты Децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата земля импорт инвестиции инвестиции в экономику Интернет ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна кабмин кадры карьера киев Київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым культура курс люстрация люстрація Майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый кодекс народ НАТО наука нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха Публічний аудит Путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы росія россия Руслан Сольвар рынки Свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика экономика украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко янукович Яценюк
Архив
Кнопки

Право

Елена Менделя

Некоторые собенности оформления Ведомостей на лицензию для медпрактики

16.12.2017 21:22

Медицинское право.

Олег Простибоженко

Заборонний і обмежувальний приписи у протидії домашньому насильству

15.12.2017 21:23

7 грудня 2017 року парламент України прийняв закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (далі – Закон про домашнє насильство), яким фактично замінив закон «Про попередження насильства в сім’ї». Декларуючи нульову толерантність до домашнього насильства і визнаючи його суспільну небезпечність, держава впровадила нові підходи до протидії цьому соціальному явищу. Зокрема, запроваджуються такі нові юридичні інструменти, як терміновий заборонний припис і обмежувальний припис, що були невідомі національному законодавству раніше.

Тетяна Руденко

ТП=ТД. Чи працює дане рівняння в медзакладах Києва?

15.12.2017 12:00

Формула ТП=ТД має працювати при будь-якій закупівлі, тендерні пропозиції учасників повинні містити всі документи, які вимагаються замовником у тендерній документації відповідної закупівлі, і саме у тому вигляді, який вимагається.

Ярослав Ковальчук

Окремі наслідки відсутності в заповідача права на легат

14.12.2017 19:19

В даній статті з'ясовуються окремі юридичні наслідки, що можуть настати у випадку відсутності в заповідача права на легат.

Микола Ореховський

Ефект Дубровського

14.12.2017 16:21

До проблеми володіння зброєю останнім часом знову прикуто багато уваги. Одна з причин - реєстрація депутатами законопроекту про посилення відповідальності за незаконне поводження зі зброєю та вибуховими речовинами. Проте, згодом депутати-ініціатори заявили, що зброя була включена в законопроект помилково і залишили тільки посилення кари за вибухівку. Не виключено, що така поведінка законотворців свідчить про усвідомлення серйозності проблеми з покаранням за незаконне поводження зі зброєю.

Sergey Barbashin

Зміни до процедури реєстрації податкових накладних

14.12.2017 15:41

07 грудня 2017 року ВРУ ухвалила законопроект №6776-д «Про внесення змін до ПК України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році». Загальний напрям прийнятих норм – стимулювання бізнесу і економіки в цілому, покращання інвестиційної привабливості суб’єктів підприємництва та держави, лібералізація умов ведення бізнесу.

Яков Гольдарб

Изменения в НКУ в законе 6776-д. Отменят ли блокировку НН?

13.12.2017 14:13

7 декабря парламент принял Закон «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины и некоторых законодательных актов Украины относительно сбалансированности бюджетных поступлений в 2018 году» (законопроект 6776-д). В этой статье ознакомимся с основными и значимыми для налогоплательщиков положениями закона.

Тетяна Яроцька

Чи подає фізична особа декларацію у разі продажу нерухомого майна

12.12.2017 21:44

Податкову декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб слід подавати у разі одержання доходу від продажу майна, що не оподатковується. Також доцільно подавати декларацію і щодо доходу від продажу майна, що оподатковується.

Евгений Морозов

Акція від ДФС: знайди себе в списках на податкову перевірку

12.12.2017 19:03

План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2018 рік.

Іван П’ятак

Суддівська кругова порука

12.12.2017 15:05

Безпека дорожнього руху - ТОП тема останніх місяців в Україні. Особливо зросла її актуальність у світлі харківської трагічної аварії, після якої суспільна увага прикута до питання покарання за смерті шести людей. Втім, це лише один випадок із сотень, що відбуваються щодня на українських дорогах і посилена увага українців дає шанси на оперативне та якісне розслідування та притягнення винних до відповідальності. Чого не скажеш про історії з суддівськими ДТП та кермуванням авто у нетверезому стані.

Андрій Гевко

Як самостійно перевірити квартиру у новобудові?

12.12.2017 12:13

Щороку збільшується кількість квартир на первинному ринку. Лише в Києві у 2017 році їх кількість сягнула за 70 000. Разом з тим, у тому ж Києві більше 100 новобудов є проблемними.Багато новобудов зводиться без дозвільних документів, що, у свою чергу, або унеможливлює прийняття такого будинку в експлуатацію, або ж породжує довготривале прийняття.

Сергій Рябоконь

Чи відповідатиме прийняття закону очікуванням БІЗНЕСУ. Частина І

12.12.2017 10:35

6 грудня 2017 року в "Голосі України" №228 опубліковано Закон України від 16.11.2017 р. №2213-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування". Цей Закон набрав чинності 7 грудня 2017 року.

Алексей Ющенко

Как будем судиться по-новому ХПК …

12.12.2017 09:35

Рассмотрим наиболее значимые нюансы и новации в Хозяйственном процессуальном кодексе.

Сергей Чаплян

Суперфиций: особенности правового регулирования

11.12.2017 22:42

Суперфиций… это сложное слово, которое далеко не всегда произносят правильно и еще реже правильно понимают, что оно означает. А означает оно право застройки земельного участка – один из старейших в мировой практике правовых институтов, берущий начало еще в римском праве.

Геннадій Нікшов

130 та 185 – улюблений поліцейський дует

11.12.2017 14:53

Досить часто доводиться зустрічатись з тим, що складаючи адміністративні протоколи за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, працівники поліції складають протоколи ще й за статтею 185 цього ж Кодексу. Причому не за якусь там фізичну непокору, а за відмову віддати посвідчення водія. Не пред’явити, а саме віддати для вилучення.